Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, hodně bylo ukázáno z konceptu hry, což navnadí fanoušky ještě více když vidíte o co je stát! Dobrá práce.
    Pokud se Vám podaří realizovat vaše záměry, tak i můj oblíbený Zaklínač 2 se hoodně zapotí!
    • tvůj zaklínač nebude mít šanci se vůbec zapotit. tohle bude bomba
      • m4sturbuje se v trenkách, ne na klávesnici... takováhle tvrzení jsou předčasná
  • Amylee.Anderson
    Uf, dokoukáno :) Díky za zveřejnění v tak pěkný kvalitě. Dan se hezky poslouchá, má poutavý projev. A jak jsem řikala už milionkrát - strašně se mi líbí jeho přístup. Jemu je jedno, jak co dělají ostatní vyvojáři, on myslí hlavou. Prostě se snaží, aby to bylo co nejreálnější (jak sám řikal, ne grafikou reálné) i za cenu, že se zamotá a nechce nic odfláknout. A to v dnešní době, kdy lidi za málo práce chtějí velkou odměnu, velmi oceňuji. Strašně mu a celýmu Warhorse držim palce.
  • Trisska
    Zkoukla sem to celý a pochopila, že ten člověk je naprosto zapálenej pro věc! Malej (velkej) zázrak v dnešní době, kdy každej kalkuluje akorát nad tím, aby se hra líbila celý rodině, od malýho prcka až po babičku s dědečkem... Na Danovi je vidět, že opravdu touží vytvořit kvalitní dílo, že přesně ví co chce a že tím žije! Na tu jeho hru sem fakticky natěšená víc než na cokoliv jinýho! Fakt moc věřím, že mě (že nás) nezklame.
    • Přednáška byla super, ale teda neznám nikoho kdo by kalkuloval nad tím aby se hra líbila děcku stejně jako babičce, to si zřejmě pleteš se seriálama.
      • kdys naposledy hral nejaky AAA titul od nejakyho vetsiho vydavatele? to bude asi par let nazpet, co?
    • Dan je proste borec.
  • Z tech jeho internich dokumentu co tam ukazoval si uz clovek docela dokaze udelat predstavu o te jejich hre.
    • Ta sofistikovanost kazdeho assetu me az desi :) obdivuji tu mravenci praci - bohuzel praxe je takova ze se pouzije neumerne mnozstvi financi a vysledek je mnohdy horsi nez predstavy a treba i pozdejsi dopad na celou spolecnost ktera neuhradi sve naklady prodejem atd. drzim pesti a preji co nejmene zaskubu pri vyrobe - celkova zprava je pomerne jasna - na kvalitni hry se vyplati cekat roky
      • Je vidět,že to fakt řeší podrobně a poctivě.I když pak použijí jen něco tak mohou vybírat s dobré a podrobné práce.
  • Potvrzdujem ze The Raid je asi najlepsi akcnak za poslednu dobu, megahusto nářez.
  • "Nápad ma každej kdo má díru do zadku"

    *1*
  • Máte nahranou i od 2K Czech ohledně pracovních pohovorů?
    • thatguy
      Nahrávalo se všechno co bylo ve velkém sálu, tudíž ano, měla by se tu objevit.
  • Díky,že jse to nakonec stihnuli do Vánoc.
    Kolik z těch 5 přednášek od WH máte nahraných?
    • Pravděpodobně 4, protože jedna z nich byla v malém sále kde nebyly kamery. Původně jich tam mělo být víc, ale bylo na ní tak narváno, že ty další radši přesunuli do velkého sálu *4*
  • Robotron3
    Zas tak konkrétní mi to teda nepřišlo, naopak jsem měl pocit, že Dan vypráví o takových normálních věcech, který by člověku docvakly, i kdyby třeba gamedesign nikdy nedělal a ani se o to nezajímal. Sem zvědavej spíš na tu přednášku o programování.
    • luke.skywalker
      mno tím ti alespoň potvrdil, zda-li tvé myšlenkové pochody jsou v pořádku či se vymykáš..
  • už začínají dávat přednášky z GDS!!! DÍK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit