Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten kůň, není z naší hry. Je to nějaký demo model z internetu. Jen tak pro upřesnění.
  • GlaDOS
    A neviděl jsi to náhodou na renderovaných simulacích? Nejsem si jistý, že bych něco podobného viděl realtime s přijatelnou zátěží. Ono je sice hezké, dát si záležet na detailech, na druhou stranu chronické puntičkářství taky není to pravé ořechové.
  • GlaDOS
    Z tvého příspěvku je mi zřejmé, že jsi neinformovaný blb. To by nebylo ani tak zlé, kdyby si svoji blobst nevystavoval v diskuzi a nechal si ji pro sebe.
  • ucho
    a to je přesně ten důvod, proč by se nemělo ukazovat nic ze hry. při snaze demonstrovat to, kde má mít kůň nohy na zemi, někdo začne řešit oháňku...
  • ucho
    I když je to zjevná snaha o trolling, je tady nepatrná možnost, že o tom vůbec nic nevíš (méně pravděpodobné).

    Vývoj jde v tomhle velmi rychle kupředu a pokud chceš něco udělat rychle, platí zásada, že nebudeš znova vymýšlet kolo. Jinými slovy nač vymýšlet a dělat něco, co už udělal někdo jiný a zároveň to odladil tak, jak ty bys nemohl ani po dvou letech práce. Je tedy efektivnější si to koupit a naučit používat než dělat od nuly (to by se jaksi ani nevyplatilo, protože by vývoj trval spoustu let, takže ano, nebýt hotového enginu, samozřejmě že by nic nevzniklo, to by nevznikl ani Skyrim...).
    V současnosti neexistuje prakticky žádná AAA hra, která by v sobě nepoužívala nějaké již hotové řešení něčeho. Je tomu tak i u spousty indie her...

    Hru netvoří pouze použitý engine. CE3 je pro nekomerční účely zdarma, ale přesto na něm nevyšla žádná úžasná a revoluční free gamesa. Proč asi... Jestli dělají revoluční hru, to ukáže jedině čas, ale zatím to mají v hlavě očividně srovnaný a to je pro správný směr vývoje to nejdůležitější.

    Tak už zbývá jen otázka, proč vlastně takový nenávistný trolling. Nějaký zhrzený programátor, kterého nevzali? Nebo jen závist, kdy programuješ nudnější věci?
  • De videt ze se v teto problematice opravdu vyznas. Veta "...že dělaj revoluční hru, tak by mě nenapadlo, že to nebudou dělat na svým enginu" to primo demonstruje *3*
  • Keyz
    Ten kůň na obrázku měl zatím skoro stejný ohon jako kůň ve Skyrimu.Prostě natažený ohon co je jako kus železa.
    - Přitom někde jsem viděl,jak je možné vlasy a tedy i ohon koně udělat tak aby to vypadalo jako ohon a ne jako jedna věc.Tak to mají staré hry,kde NPC má účes jako paruku vyřezanou ze dřeva.
    Uvidíme časem jak to bude pak vypadat.
  • Konecne dobra prednaska, ale toho blba za kamerou bych vyhodil.
  • To, že si nějaké studio licencuje engine, je zcela běžná praxe a není na tom nic slabošského. Díky tomu, že mají engine téměř hotový se mohou více soustředit na obsah a mechanismy
  • Paul_cz
    Skvělá přednáška, díky.
  • Robotron3
    Zorientovat se v cizím tak rozsáhlém kódu a něco tam dovytvářet, chce možná ještě větší machry, než který by si to začli vytvářet od nuly. Právě proto tomu musí stoprocentně rozumět. Navíc malý studio nemá sebemenší šanci vytvořit si engine na takový úrovni.
  • Chtěl bych vidět jakou hru bys teda udělal ty blbečlu když to dovede každý. Až se s něčím vytasíš pak se ti omluvím za svoji troufalost. Do té doby seš jen debílek s velkou hubou.
  • Robotron3
    Tak aspoň tahle. Jak na začátku kluci říkali, že chtějí vysvětlit, co práce ve studiu obnáší, aby lidi, co by se jim hlásili o zaměstnání měli představu a neměli přehnaná očekávání, tak ty předchozí přednášky na mě měly uplně opačný efekt. Tohle může dělat skoro každej, řikal jsem si. Až tady mi spadl hřebínek a zpátky na zem ještě se pár let učit... :)
  • To jsou teda machři. Koupí si engine a akorát si v něm udělají nějaký úpravy. No, fakt bych chtěl vidět, jak by vypadala ta jejich hra, kdyby mi už to neměli takhle předprogramovaný. Pravděpodobně by nic asi nevznikalo.

    Dnes už může dělat hry každý, kdo má peníze na takový soft. jako CryEngine3, o čemž svědčí i spousta tvorby v něm na Youtube.

    Když Vávra říkal, že dělaj revoluční hru, tak by mě nenapadlo, že to nebudou dělat na svým enginu.
  • Keyz
    Divím se,že podobných "profi zaměřených" nebylo více.Je to přece odborná sešlost tak jsem také čekal,že bude více přednášek k věci.Anebo,že po klasické přednášce pro všechny bude nějaká navazující a více odborná.
  • Lawliet
    Kčemu.. aby jsme dostali zaplaceno .?.
  • HELLER
    Supr přednáška. Hezky to odsýpalo, mluveno k věci, sem tam vtípek, 50 minut uteklo jako pára nad hrncem.
  • Trisska
    Pro mě druhá nejlepší a na prvním místě mám pořád Dana Vávru! *4*
  • Trisska
    Tak ses konečně dočkal! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit