Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trisska
    Ups, děkuji, že ste konečně uvedli konkrétní důvody k vašemu podezření, místo těch neustálejch výkřiků! Mimochodem, já už tady toho vašeho trola.diskuzniho viděla, mrkněte na diskuzi u podcastu č.109. Bohužel sem na to přišla až na druhej den, jinak bych ho hnedka žádala ať uvede věci na pravou míru! Snad ho příště zastihnu rychlejc a fakticky moc se těším až konečně zjistíte, že sme dvě rozdílný osoby! *15* Tak mě napadá, proč by se tady vlastně někdo musel takhle skovávat? *8* K těm důvodům od ucha - 1) Prostě nic jinýho než náhoda! 2) Myslím, že se vyjadřuju celkem normálně, jako většina lidí tady... 3) V tom teda žádnou podobnost nevidím. Moje přezdívka je slovní hříčka, spojení mýho příjmení (který ti neřeknu) a jedný herní postavy (tu určitě znáš) *4* Robotron3 - ano, celkem sem to s tím psaním rozjela, sem zvyklá psát i z jinejch diskuzí, ale tady se mi líbí systém jak je to tu udělaný, sou tady zajímavý články, videa i některý lidi, proto sem se rozhodla zůstat a žádný kulišárny v tom prosím nehledej! *4*
  • Tak a trola jsme tady měli naposled, tedy pod přezdívkou Trisska:) Asi to nepotěší uživatele Hráč a Cody, kteří se tak zajímali, co Triska hraje, teď, když už ví, že Trisska je trol :)))
  • Patrně myslíš tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=LyB1mtKxj24

    Ono je vždycky super, když nVidia vypustí nějaký takový tech demo a lidi automaticky čekají, že to pozítří bude ve hrách. Co už ale neberou v potaz je, že to nVidia předvádí na strohým šedivým pozadí, takže karta nemusí renderovat nic jinýho. Zasaď si takovou hlavu do už hotový lokace, vynásob ji třeba dvaceti, protože ti po scéně běhá dvacet lidí, nedej bože na to aplikuj nějakou další featuru od nVidie, jako je fyzika, a pak si zkontroluj framerate. A to bys to chtěl aplikovat ještě na koňskej ohon *1*

    Navíc by se jednalo o PC only featuru, a na to ti všichni hází bobek *3*
  • Robotron3
    Pro mě ještě taky podezření, že jak jsem viděl, hned po registraci začla kadence příspěvků jako u člověka, který už sem psal a často a je na to zvyklej.

    Jak řikal někdo ve Star Treku. Náhody neexistují :)
  • ucho
    Trisska:
    1) záhadně ses objevila přibližně v den, kdy on se tady přestal vyskytovat
    2) tvé první příspěvky byly nápadně podobné jeho vyjadřování
    3) zdánlivá a vzdálená podobnost nicku čistě náhodná, podporovalo my to myšlenkové pochody při založení nové identity, stejně tak změna pohlaví je dobrá kamufláž

    díky tomu jsi tak na 80 % trol.diskuzní a nikdo ti to neodpáře. pokud vydržíš pár měsíců, asi to lidi přejdou, ale je možný, že se do té doby projeví tvé pravé já.
  • Všichni víme, že jsi troldiskuzní.
  • ale byla by to nadhera, daberi by to holt mohli cist z papiru a pod tim by bezely ceske/anglicke titulky
  • Magister_Peditum
    Proti tobě nic nemám, jen mi ten popis od Robotrona připomněl Trolla. *3*
  • V roce 2012/2013 je opravdu absolutní nesmysl vyvíjet engine kvůli jedné hře, pokud nepotřebuješ nějakou speciální technologii pro simulace (např X3) či nemáš nějaký úžasný nápad a nechceš ten engine dál rozvíjet. Pak akorát skončíš u toho že máš neoptimalizovaný zabugovaný engine a nedodělanou hru, protože se většinu času vyvíjel engine. Viz např. Gothic 3.

    Tímto způsobem se můžou vývojáři věnovat řešení vlastních problémů hratelnosti a implementaci nových nástrojů namísto řešení renderování, zvuku, správy paměti...
  • no nevim, kdyz by moznosti v odpovedich byly 1. prdni v roh 2. stul kabelku a 3. hossana ossana, tak bych fakt nevedel :D
  • Trisska
    Ach jo, už zase? Co pořád proti mě máte? *9* Co jako mám mít pořád společnýho s nějakým trolem??!?!
  • Robotron3
    Ale jo, ale obsah bychom zhruba pochopili :)
  • Magister_Peditum
    No, aby si se nedivil. *4* http://www.genebaze.cz/dv/cesky/staroceskaosloveni.html
  • To samé fyzici, také používají něco, co už existuje. :-D
  • Radioaktivni_surikata
    No, Metro běží na modifikovaným Xray enginu ze Stalkera, takže s těmi 2,5 roky pozor... Navíc je to těžce koridorová fps hra, což nemůžeš srovnávat s náročností vývoje komplexního RPG s otevřeným světem. Vlastní engine je krásná věc, však Vávra s tím zkušenosti mít po obou Mafiích musi mít. To, že se už od začátku rozhodli pro cizí technologii dost o něčem svědčí.
  • A to je programmátor. (vtip, klobouk dolů :-D)
  • DusanMPupak
    Však bylo v přednášce řečeno něco jako nápad ma každej, kdo má díru do zadku.
  • Robotron3
    Neni. Ale bylo by to krásný *4*

    edit: Mimochodem ale zas taková hatmatilka to nemohla bejt. To neni tak dávno, abychom tomu už nemohli vůbec rozumět. :)
  • konecne prezentace o necem.. dekuju.. :)
    btw kamera je v pohode.. co hlasite? :D
  • Magister_Peditum
    Starý, už neživý jazyky by bylo velice obtížné nadabovat. Když je to jedna/dvě věty jako v Civilization, tak to ještě jde, ale chtít po nějakým herci, aby se naučil 20 stran textu nějaké hatmatilky... no nevím, jestli to je proveditelné. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit