Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Magister_Peditum: Takovej neodbytnej dojem no... :)
  • Magister_Peditum
    Robotron: Narážíš na případ Trola.diskusního? *3*
  • Trisska
    Tak dobře... Momentálně hraju Laru Croft and the Guardian of Light, což byla plná hra ve Scorečku! Stejně sme ale mimo téma, tak už se radějc na nic neptej! *15*

    Robotron3 - Ehm, Fifu fakticky ne a Skyrim si budu teprve kupovat! *4*
  • Robotron3
    Hraje Fifu a nesnáší Skyrim *2*
  • Naopak, já si třeba myslím, že "jake hry hraješ" sem na web o hrách i docela patří. *2* To ostatní samozřejmě ne.
  • Když se to odehrává v husitských dobách, mohli by jako hlavní jazyk udělat češtinu kvůli autenticitě *3* . Nebo spíš staročeštinu to by byla sranda. *1*
  • DusanMPupak
    Nehrají v tom u kluků z Warhorse významnou roli hrají finance? Pokud jsem správně pochopil informace na jejich blogu, tak potřebovali za velmi krátkou dobu vytvořit něco hodně působivého, aby měli na další vývoj. A vlastně ani teď není jasný osud chystané hry. Z toho mi plyne, že si nemohli dovolit jiný postup než hotové řešení.
  • škoda že jste začali delat další rpg a ne neco revolučního, ja bych mel napadu spoustu
  • Trisska
    Promiň, ale to sem nepatří.
  • Trisska
    ucho - Hele, tohle je docela vážný obvinění! Fakticky nechápu, co tím sleduješ, takže buď mi předlož jasnej důkaz a důvod, proč bych měla bejt nějakej trol diskuzí a nebo mlč navždy! Důkaz samozřejmě existovat nemůže, tak by mě zajímaly aspoň ty důvody! Co s ním mám jako společnýho? Způsob psaní, názory...? Jinak omluvu od tebe ani nečekám, tak naivní fakticky nejsem...!!! *7*
  • ahoj trissko napis neco o sobe treba jake hry hraješ nebo co delas *3*
  • Trisska
    Ahoj codyne! No víš, oni aspoň dělaj machry v reálu! Ty seš machr maximálně tak na diskuzi! *7*
  • omg technologii koupili, vavary nikdy rpg nedelal a delaji machry... *7* *11*
  • Xcomik
    No nemohu s tebou třikrát moc souhlasit jednak třeba 4A Games dělali vlastní engine a Metro 2033 bylo za 2.5 roku hotové :-) A nebylo jich o moc více jak zdejších kluků z warhorse.

    Není pravdou že zakoupený engine nutně vyřeší vývojoví problém ostatně jak se ukázala má slova Cry 3 je hlavně engine pro FPS žánrovky a ještě se kluci hodně zapotí než to upraví do podoby aby to aspoň vyhovovalo standardům RPG.

    Z mého pohledu na tenhle žánr jsou tu rozhodně lepší enginy k dispozici a rovněž licensovatelné. Notabene on ten Cry 3 zas až tak nový není vychazí už z FarCry jedničky, takže to není zase až taková bomba. Samozřejmě řadu věcí napsali znova a lépe ale taky řadu věcí pěkně osekaly od dvojky třeba fyzika je ve trojce (kůli konzolím) naprosto tragická.

    ja třeba děkuji bohu že při vývoji Stalkera 2 nakonec nešli a nelicencovali tenhle rádoby super engine protože pak by vlastně současné survarium bylo tak ořezané o RPG prvky že by to byla až neuvěřitelná škoda navíc sem se nikdy nestotožnil s celým grafickým stylem tohoto engine. Proto sem rád že Survarium pojede na Xray 2 (což byla asi pro mě osobně ta nejlepší zprává roku)
  • Trisska jen doufam ,ze nejsi ta voskliva opice co mas na obrazku ? Jako to bych se pak uz nicemu nedivil .
  • bude mat i ptáka po kolená, když zmerčí kobylu
  • no kdyz jsi si tak jistej brat ti to nebudu ,ale zajimalo by me jestli by ses dokazal omluvit kdyz by se ukazalo ,ze to je uplne nekdo jinej ?
  • nedementuje, tvorba enginu je záležitost na několik let práce, porozumění hotovému je, jak bylo řečeno v přednášce, na zhruba půl roku práce... oni by určitě zvládli vytvořit engine na podobné úrovni, který by se víc hodil pro 3rd person RPG, ale stálo by je to mnohem víc práce a peněz
  • :) Tím ovšem dementuješ fakt , že tomu (kódu enginu) 100% rozumějí ....
  • Takže snad i vlající ohony v ultra high budou ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit