Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KDybude prednaska o programovani her? cekam na ni jak vozembouch a tesim se strasne
  • Ako sa vola software v ktorom je ta prezentacia? Inak prednaska ok
    PS: myslel som si ze zijem v inteligentnej spolocnosti kde sa problemy ako zle vyslovenie R neriesi ale niektory si to proste neodpustia...
    • http://prezi.com bych osobně typoval
      • Yop, dik moc
  • eeeee
    Prednaska byla uplne v pohode. Remcalove by potrebovali proplesknout, aby se vzpamatovali.
    • Robotron3
      překlik...
  • Slotermeyer
    Přednášející nebyl úplně ve své kůži, to se dá lidsky pochopit. Co mi ovšem vyloženě kazilo zážitek, byl ten brutální kompresor (nebo co je to za efekt) - jako bych stál na pláži a poslouchal vlnobití. Screeny z prezentace jako u pánů z Warhorse by taky nebyly na škodu. Za záznamy z GDS samozřejmě jinak díky!
  • .Ahoj, nerad delam offtopic, ale rad bych se zeptal kdy ma vyjit dayz jako plna hra(ne jen jako mod)? Dekuji a jeste jednou omlouvam, ale navim kde bych se zeptal.
    • Navrhl bych zaslat dotazující se mail do Fight Clubu, který se dokonce dnes natáčí, ale já jsem jen cvičená opice, takže mám vypelichané nápady ...
      • smejki
        nebo může zkusit internety
        http://dayzmod.com/forum/
        • Co jsou to ,,internety,, :O
          • smejki
            to je takové zvláštní období v životě chlapce... a kousek je potom ještě takhle nahoře...
          • To je takový newspeak alternativních komunit typu 4chan nebo kompost. Občas ironizováno i docela normálními lidmi. *4*
  • Trisska
    No a co, Havel ráčkoval ještě hůř a zvolili ho až na hrad! *15* Zas taková hrůza to není, nikdo není bez chyby a já mu rozuměla docela dobře! Na Dana Vávru nemá, to je fakt, ale aspoň se snaží! Nervozita taky udělá svý. Sou mraky lidí, kteří nic nedělaj, nic neumí a akorát kritizujou a zesměšňujou druhý! Ach jo. Děkuji za přednášku... *4*
    • kritizovat druhy,nic nedelat a nic neumet je narodni sport..jsme v nem dobry . tak je treba to rozvijet at jsme nejlepsi:)
  • kurna ten Madr je ale tanecnik, se tam vlnil jak na diskotece *1*
  • Celé zle... *9*
    • Už jsi někde přednášel? Opět další Slovák co je nejlepší ve všem... Ještě že jsme se rozdělily...
      • jestli to je na me tak k prvnimu, ano a k druhemu, ne ;)
    • jj, take jsem cekal, ze se neco dozvim o tvorbe open world prostredi, kdyz uz to je v nazvu... btw za tu konferu se plati.. jestli jo, tak potes koste...
  • Když se konečně najde člověk, co do mikrofonu nefuní začne to šumět :( damn!...
  • 2K Games Czech vážně?
    • Ty mínuskáři asi nepochopily, že nic jako 2K Games Czech neexistuje, jen 2K Games a 2K Czech ....
      • bezvýznamný slovíčkaření, vážně?
        • eeeee
          To neni slovickareni, ale upozorneni na vecnou chybu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit