Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budou tam roční období a v zime napadne sníh? v stredoveku v zime byl sníh.
    0/10 to bude nejhorší rpg a vavra je namyšlenej egoista protože sníh mel i Skyrim
    • Hele, co kdyby jsi udelal jednou neco uzitecneho pro svou vlast a ukoncil svou existenci napr. skokem pod vlak. Zvysilo by se prumerne IQ naroda a usetrilo by se na davkach, protoze neni mozne, aby Tebe nekdo zamestnal.
      • Nerozčiluj se Samíku a raději běž řešit, co je a co není RPG, to je totiž otázka, která lidstvo trápí od nepaměti...
        • ...já to třeba řeším pořád, ale zatím sem nic nevyřesil, moc tomu totiž nerozumím.
          • Hele, rad si pockam na Kingdom come a pevne verim, ze tato hra bude RPG jak vysite. Narozdil od konzolovych akcnich arkad typu DS a Dragon Dogma, ktere neznalci nazyvaji RPG, aby konzolove deti mely cool pocit, ze i ony si mohou zahrat RPG, aniz by musely zapojit do procesu hrani tu sedou hmotu, kterou maji v hlave.
      • Proc te tak strasne rozciluje to, ze nejaky random anonym napsal neco na internetu? Myslis ze kritika nejake hry nebo developera je nejvetsi problem sveta? Byl jsi nekdy venku? Nebo ti je dvanact let?
        • Me to nerozciluje, jen konstatuji pravdu. A v Tvem pripade se jedna o velmi spatnou projekci. Ven se chystam prave ted, jdu si zahrat badminton. Tak cus dvanactko.
          • Konstatujes akorat ze jsi urazeny a ublizeny. *3*
            • Ty asi budes psycholog slunicko - jak dobre umis rozanalyzovat pocity lidi. *5*
              No, v praxi to radeji nezkousej, asi by ses neuzivil. Badas jsem vyhral, a pocit urazenosti nebo ublizenosti fakt nemam. Jediny pocit ktery mam, ze to s nasi civilizaci jde do ( ).( )
              Kdysi by prostacky poslali do lesa a tam by je sezral vlk. Ted se nam mnozi a svymi moudry zapleveluji diskuzi. A ne jenom ji.
  • Trámy ve stodole na sebe lícují, oslovení mnichů bude sedět, ale děti nebudou. Ačkoliv jak sám správně řekl, jich ve středověku bylo všude spousta. Chápu, že důvod je pouze finanční. Stejně jako rozloha hry.
    Jen jsem si dneska začal říkat, že to ten prosincový termín nestihne.. Je toho třeba udělat ještě opravdu hodně.. *16*
    • Kupodivu, děti tam pravděpodobně nebudou spíše z etických důvodů. Jelikož by ve hře mělo být možné zabít každého, tak by to pak asi mělo znamenat že půjdou zabít i děti.. a to je v dnešním světě velké no-no
      • Vo Falloute New Vegas tiež sa mi zdá, že môžeš každú postavu v hre zabiť, a sú tam aj deti, ale teraz neviem, či sa dajú zabiť alebo nie
        • PreidaQ
          Všechny nové Fallouty obsahují děti, ale žádné se nedají zabít. Ve starých se to dalo (i když v některých verzích snad děti nebyly) a člověk za to dostal špatný perk "Childkiller". Bohužel, hysterický svět se obvykle neptá, zda hra hráče za zabití dítěte nepenalizuje a jakmile jdou ve hře zabíjet děti, může být dost zle.
      • No tak Vávra ve videu vyloženě říká, že by s tím bylo moc práce. A ty etické důvody jsou velmi snadno řešitelné - stejně jako kůň nebude jen nástroj a některé věci prostě neudělá (čímž se Vávra rovněž chlubil), tak ani hlavní postava nemusí některé pokyny hráče poslechnout.
        • Tilwaen
          Absence dětí mi co do reálnosti světa přijde divná, ale co by atmosféru na zničilo mnohem víc by byla hlavní postava nereagující na moje pokyny. Cutscény mi nevadí, ale tohle by byla pitomost.
          • Ve spoustě her takovou věc najdeš. Zaměřovač se ti při ukázání na přátelskou postavu změní třeba na červenej terčík. Nebo ti hra zbraň v určitých situacích sama sklopí/schová a taky s tím nemůžeš nic udělat. Mně to tak omezující nepřijde. Záleží na tom, jak se to udělá.
            • Tilwaen
              Se změnou zaměřovače máš pravdu, to mě nenapadlo a nikdy mi to ani nijak zvlášť rušivé nepřišlo.
    • Aby bylo jasné, Vávrovi úspěch přeji, protože má aspoň koule se do takové velké akce pustit. Bylo by škoda, aby mu to nevyšlo a on se začal věnovat něčemu jinému...
  • Njn uspech se neodpousti a kdyz si jde nekdo za svym cilem a snazi se ho prosadit, tak je to hned namyslenej egoista
    • jo jakože někdo řekne že zabíjení dětí ve hře je morálně špatný a Vávra je takovej king že si jde za svym a radši ty děti do hry ani nedá :) to je jako když frajer napadne na diskotéce tvojí přítelkyni a ty budeš hrát hluchoněmýho, fakt kádr ten pán :D
      • se jim nabidni na motion capture ...na dite budes evidetne super volba ... spis by me zajimalo, kolik hracu by si absence decek vubec vsimlo, kdyby se o tom nikdo nezminil.
        • Řek bych, že by to byli ti samí, na které Vávra cílí - tj. ti, kteří si dovedou všímat detailů a ocenit je.
        • to jde ale rici o vetsine veci, co Dan rika. Vsechny ty zachody, blato, obleceni, domy, ploty, oslovovani atd. Kdyby to nezminoval, lide by to neresili...
          • Tak kazdymu asi dojde, ze hlavni duvod proc tam decka nejsou neni, ze by je tam Vavra nechtel ...ale proste je to silene moc a prace a nakladu a oni uz ted defakto nestihaj. Ja bych ty decka taky chtel, ale dokazu se s tim smirit ...a verim, ze i vetsina ostatnich a hodne lidi drzkuje vlastne jen proto, aby mu dali ten jeho "otravnej" perfekcionismus sezrat.
          • Přesně tak
      • A neni to fakt spíš tim, že nestíhaj a nechce se jim dělat zvlášt animace a modely pro děti?
      • Blue.Shark
        ...cože? *15*
        • Nech ho, asi mu ten herak vyzral mozek.
  • Dobrý den vážení diskutéři, vážení diskutérky,
    Vracím se, a chci znovu říci, že pan Vávra si neuvědomuje, že jeho hra upadá do takzvané marketingové krátkozrakosti - hra bude mít tolik zbytečných vedlejších vlastností, že budou ubíjet ty hlavní.

    Mgr. Phdr. Ing. Jan Bílý 13:18, 30.1.2016
    • Jo jasně. *3*

      BcE(Bakalář Erotiky) J. Topořík 15:42, 30.1 2016
  • Za me, take bych privital, kdyby deti ve hre byly, ale nevidim to jako KO kriterium pro hru, ani pro posouzeni jejiho realismu. Doufam, ze v dalsim dile budou, protoze jdou k detem navazat zajimave questy (napr. jejich vytvareni *5*).
    Jinak komu deti ve hre tak hodne chybi, tak at si udela doma alespon 2.
    1. Pomuze tim ceskemu narodu
    2. Prejde ho potreba mit deti ve hre.
  • Morraw
    Já Vávrovi, a potažmo celému Warhorse, přeju velký úspěch s jeho prvotinou. Minimálně takový jako u první Mafie. Líbí se mi jejich vize a snad se jim z ní podaří splnit co největší část.
    Samozřejmě ta hra to bude mít velmi velmi těžké...zde na games...v diskuzích. Ale to je vedlejší.
  • Mě strašně fascinuje, kolik lidí má mindrák z nějakého Vávry. Dokonce někdo ho má tak velký, že věnuje energii tomu, aby si vytvořil twitter účet a parodoval ho? Čím to je, že tito zoufalci se objevují jen v CZ diskusích? To je zase nějaká součást české povahy - Když nic neumím, tak aspoň budu pořádně nadávat?
    • "Čím to je, že tito zoufalci se objevují jen v CZ diskusích? To je zase nějaká součást české povahy - Když nic neumím, tak aspoň budu pořádně nadávat?"

      hahaha
      • navíc to ani neni pravda, takovýto typ zoufalců najdeš v jakékoliv internetové diskusi na světě
        • a nejvíce v herní oblasti(PC sféra). Konzolisti jsou samozřejmě nad věcí.
          • btw, to byl sarkasmus, konzolisti jsou samozrejme nejvetsi jouzove... *15*
    • Parodické účty jsou ve světě úplně normální. A když si přečteš jeho opravdový twitter, zjistíš, že vlastně ta parodie je hodně jemná, v podstatě jenom to, co píše originál, dovedené trochu dál. Výsledek není nějak kolosálně vtipný, ale insidera pobaví. Já jsem si dost jistý, že to píše někdo, kdo s ním pracoval. Mindrák to asi nebude, na druhou stranu je to Vávra, kdo kolem sebe vytváří kult nejlepšího českého vývojáře, takže možná spíš snadný cíl?
      • smejki
        vzhledem k tomu, co ten člověk píše, vsadí škrpále, že to je člověk, který Dana zná pouze z médií.
        • kdo by také neznal Dana z médií *7*
      • a vylučuje se to s pravdou, to o tom nejlepším českém vývojáři?
    • Protože evidentně nenavštěvuješ zahraniční internet, tak tě můžu ujistit, že falešné twitterové účty a všelijaké různé parodie a kritiky se objevují úplně všude a není to rozhodně nějaké české specifikum. To za prvé.

      Za druhé, tenhle konkrétní twitterový účet není nic, kvůli čemu by Vávrovi advokáti mohli brousit tužky na osobnostní žalobu. Je to zjevná parodie a není to za hranou - v zásadě si pořád dokola dělá legraci z Vávrova vytahování, ale podpásovky to nejsou. Mně taková zábava přijde poněkud pofiderní, ale protiprávní to není.
    • spis nez mindrak z nej ma proste pr*el ne? jenom bohuzel neni moc vtipny, skoda. potencial by byl velky...
    • To je tím, že pan Vávra svými moudry nejvíce oblažuje ČR. Sypat svoje perly v zahranici, tak se radi mezi fackovaci panáky jako je třeba Peter "nevim jak se ten Milo vzal v mym sklepe" Molyneux.
      • On je sypat v zahranici nemuze. Jednak nikoho nezajima (jeho "vlastenectvi" dvojnasob), jednak ve velkym rybniku neumi ani plavat a zadnej serioznejsi web by mu na ty hlody nedal ani prostor.
      • Myslim, ze CR uz v ocich zbytku sveta hloubeji klesnout nemuze... Vavra je posledni mezi temi, ktery tady vyvorili povest bananistanu...
    • walltar
      Když on si dovolil kritizovat Skyrim! *1*
  • Takže Pane Vávra.Já čekám dokonalou hru se vším všudy s wc a dokonce pokud bych hrál za ženskou postavu tak ze simulací menstruace.Keců a kritik sem od vás už slyšel dost.Tak teď je to na vás.
    • Panebože, kr*ténů jako ty už je v českejch diskuzích fakt příliš. Od kdy, kdokoli na světě nemá právo kritizovat nějakou hru? To je ten Skyrim nějak posvátnej nebo co? A za druhý, to je to co si myslíš že má bejt, proč až jeho hra vyjde, musí bejt dokonalá bez jakýchkoli chyb, i těch za který kritizoval Skyrim?
      I kdyby tam ty chyby měl, absolutně ho ospravedlňuje to, že on dělá RPG první, ale Bethesda jich dělala už hafo.
    • Jo a ještě my tu prosím nepište že když jsem tak chytrej tak si tu hru mám udělat sám.To neumím umím něco jiného a nežiju jen s toho že jsem onehdá udělal něco dobře.Když něco udělám tak to prostě udělám,ale hlavně nekritizuji práci druhých.Protože jsem spoustu věcí a toho si jsem vědom moc dobře neudělal.HOWG
      • Před pár dny Warhorse avizovali, že hledají lidi, kterým naskenují tváře pro NPC. Mohl ses přihlásit o roli dobrosrdečného šaška Bam-Bama na dvoře krále Václava...
        • No, snad aspon naskenuji i lidi z kickstarteru :-D
  • Jako Bethesda killer to sice připomíná klasický plán Ruských soudruhů na konkurování západu 1.předehnat 2.udržet krok 3. neztratit z dohledu, ale i tak se na KC velice těším! V některých oblastech hold dokážou zlaté české ručičky a hlavičky kompenzovat i ten obrovský rozdíl v rozpočtu u západních firem, v některých holt ne, ale to nevadí.
    • Kdyby řekl, že jen udělá kopii Skyrimu, tak do toho jdu hned a distributori taky. Nabrat zkusenosti na necem, co ma sanci se prodat lepe, by nebylo vubec spatne. A neresit tisic realii..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit