Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslite že mi to pojede na full detaily na gtx 680 2GB ? *13*
  • Rika nekdo, kdo velebi lowendove PC v cerne krabici, bez otevreneho operacniho systemu s omezenou nabidkou her, ktere navic musi byt v cinematic kvalite, protoze jinak by to ta plecka neutahla?
  • Krescz
    jestli bereš to, že ti včera bylo 18 za dospělost....
  • wenceslaus
    A já už ti chtěl doporučit Goat simulator...
  • TheGGG
    Zdejší kiddos maj všichni PC za 60 000,- a hrajou zásadně na 4K monitorech se 120 FPS *7* *7*
  • omg myslel jsem KOUZLA.
  • TheGGG
    Ugh, to je diskuze. Vy lidi budete prostě brblat nad vším. Geralt je moc rychlej, tráva se pořádně nevlní, při otočkách se moc otáčí, svět nemá 1000 kiláků čtverečných, grafika není jak na tom jediném vyretušovaném traileru, který běžel na PC, které tu stejně má tak 5 % lidí.
    Co ste jako čekali, že tam bude měřítko velký jak Yo mama? Že tam bude hyper realistický šerm? Někteří lidi jsou prostě pořád něčím překvapení. *5* *5*
  • La_Furia_Roja
    Sorry ale zrovna tobě to nežeru :D
  • TheGGG
    Prý to chtěli udělat jak z Korejskýho filmu, ale šel kolem Jet-Li, tak to předělali.
  • Tvrdí týpek, který nechápe, že když se mu hra nelíbí, tak ji hrát nemusí ;).
  • TheGGG
    jindy bych to bral jako slabý trolling, ale tobě bych tu lásku k JZD i věřil.
  • TheGGG
    ano, protože konzoloidní = málo slovanský. LoL to ti poradil jaký jouda?
  • TheGGG
    no, že těch her s QTE vyšlo. Tardi jako ty maj zas nad čím pčovat tři roky.
  • ale oni se jimi ridi proto je tam nahota a silný sexuální obsah, ja jsem už dospelej *3*
  • Devet z deseti Trollu, kozla ve hrach, nedoporucuje.
  • La_Furia_Roja
    Ještě, že se neřídí nápady butthurt puberťáků.
  • Takhle to zní divně, ale měl jsem na mysli akorát ten otevřenej svět :D Tam byly taky 3 oblasti kde se člověk mohl volně pohybovat, ale přecházet mezi nima se plynule nedalo :)
  • tak snad tohle bude poslední díl a pak už bude od zaklínače pokoj, nejlíp kdyby prestali delat hry uplne *3*
  • Cooo to vůbec nevím, že jde omg :D A já blbec několikrát kvůli qtečku opakoval souboj s kajranem
  • Geralt z Rivie zavodicí za tým Wywerna v Formuli jedná se dostal před Lethe z týmu Nilfgard, ale co to, tak damy a pánové, pravě jsme viděli jednu z největších kolizí kterou formule jedna zažila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit