Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis

    Zdá se, že navzdory tomu ději, který má vycházet z knih, se budou po stránce stylizace asi více přiklánět herní verzi. Ono to dává smysl, většina současného publika zná geralta stejně jen z posledních her, kde z něj CD Projekt progresivně udělal tvrďáckého hezouna (nejvěrnější knihám byl dle mého názoru v prvním dílu) a s pěknou tvářičkou (a nadto známým jménem) bude obecně marketing hned snazší.

    Je to trochu škoda, ale zase Henry Cavill není zlý herec, k sérii se staví pozitivně a když si to pojme trochu po svém, tak to třeba také nebude špatné. Jediné, co mi u toho skutečně nesedí je, že je na Geralta obecně příliš mladý (ale zase když budou vycházet z těch dřívějších knih, tak by i mohl být), ale s dobrým namaskováním se to asi zvládne.


  • SalemCZ

    tak ono zas tolik možná ve fantazi, nezáleží kolik mu ale na kolik vypadá.

  • Ve hře bylo zmíněno, že je Geraltovi něco kolem 100 let.

  • SalemCZ

    Můžu se zeptat jak rychle stárnou zaklínači?

  • yeniczek

    Až na to, že to Cavill tvrdil dříve, než roli dostal. Ale jinak Ok :)

  • Co si třeba místo psaní tvého zbytečného komentáře, zjistit na wiki kolik vlastně je Geraltovi let?

  • ale jo obličej dobrej, na hlas si to bude chtít zvykat po stovkách hodin s herním Geraltem

  • Bylo to v knihach nekolikrat zmineno, ze rozhodne nebyl zadny krasavec.

  • SalemCZ

    Stoletého?

  • sankuri

    V Man of Steal byl vynikajici ale jako stoleteho Geralta si ho prestavit fakt neumim. No makeup snad ty zazraky dodela, ale tenhle by spis mohl hrat tak Marigolda. Nebo s tim xichtikem mozna i Yenn😂

  • MickeyMutant

    Tom Hardy teď v srpnu prohlásil, že končí s herectvím🙂

  • MickeyMutant

    Myslím, že se s ním i dál počítá. Jen nejspíš na místě producenta.

  • MickeyMutant

    Nemůžeš od každého postu čekat kabaret. Budeš nutně zklamán. Ale můžu tě ujistit, že například já jsem vtipný čím dál tím víc. Ptal jsem se a všichni mi to doma potvrdili.

  • MickeyMutant

    Pokud vím, tak tady nikdo nemluví o recenzích, ale o zprávách. A ty by skutečně v čisté podobě neměly obsahovat názory, ale jen fakta. Názory obsahuje komentované zpravodajství, to je jiná kategorie. Debatovat nad smyslem tohohle rozdělení a psát, že čtenář má sám rozeznat fakta od názoru, jaksi nemá smysl, neb takhle je to prostě kategorizované a každému novináři je to jasné.

    Tahle debata tedy není o tom, jak se má obecně podávat zpráva, ale o tom, jak se rozhodly Games a jiné české weby psát, komu to tak vyhovuje a komu ne.

  • Paulcz

    A ve který se píše, že je ošklivej?

  • Ilusiveman

    tam šlo nejspíš hlavně o pohled a oči. vousy nikdo nezminoval. to ma herec na foto

  • Ilusiveman

    to jo, ale většina chlapu má také bass a velké hlasové rozpětí.

  • Lima

    Hardyho je dnes všude plno. Je moc okoukanej a navíc, pokud nemá za sebou dobrýho režiséra, který ho umí vést, tak není ani moc dobrej herec, to jeho herectví je takový nucený, je vidět, jak se strašně snaží, až to přechází do pitvoření se, viz. REVENANT. Ano, je to tvrdej, nečitelnej týpek, ale herců je po světě mnohem, mnohem více lepších.

  • Ilusiveman

    xicht na to po make-upu ma určitě uvěřitelnej a geralt taky nepatřil knejvyřečnějším, což by odpovidalo jeho ne špatné roli supermana.


    snad vědí co dělají, ale věřím, že mají šanci  zkusit a posoudit to někym z branže a nedovoli si AAA universum witchera pokazit.


  • Rejsek

    Cavill mi přijde takovej moc umělej, ale nechci mu křivdit, krom Supermana jsem s ním nic neviděl. Mě by se ale asi víc líbil Tom Hardy. On je skvělej na takové chladné tvrďácké role. Umí takovej ten nepříjemnej nečitelnej face. Týpka u kterého zavaháš, jestli se do něj budeš vůbec s*át i přesto, že vypadá zvládnutelně. Prostě Geralt 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit