Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unicz

    @redakce "Frame Generation pro majitele poslední generace karet od Nvidie." FG v FSR3 nefunguje? Já myslel, že FSR3 = FG. Teď jsem zmaten.

    • Zero

      FSR3 je technologie AMD, FG je NVIDIA.  A ano, pořád to nefunguje. Dělá to černý čáry přes obraz a pořád to nikdo nepatchnul. Perfektní port my ass.

      • to je to ze sice zdelil na com to hral (este by to chcelo aspon ramku spomenut) ale uz sa nejak zabudlo ze veeeela ludi ma starsiu generaciu grafiky (30kova rada bola celkom uspesna myslim, ja sice presiel na 4070 zakladku a bezim na 2K 1440p povacsinou) pripadne AMD kartu, kde tie technologie AMD na nvidiu zatial nestacia. + novsia rad akariet kde AMD vazne nestaci.

        Je absolutne nezmysel pisat ze to je perfektny port ak zohladnujes len vlastne Master Race.. (trocha mi tam smrdi ten procesor k takej grafike, ale ak ho nebotleguje/nebotleneckuje tak OK)

      • Veskoslav

        FG fakt není Nvidia. FG je zkratka pro Frame Generation jako všeobecný popis technologie:)...AMD to má pojmenované jak AFMF a Nvidia to mnohdy "schovává" pod názvem DLSS 3.5 jako balík služeb.

      • unicz

        Takže ta je či není podpora FSR3?

        FG není nic od nVidie, je to obecný princip. Tak jako např. RT (RayTracing) není od nVidie, jak si někteří zmasírovaní PR výrobce myslí.

      • PS5 master race :) 

  • Kminek

    V recenzi je zmíněné, že jsi neměl fps dropy. U mě (r7 7800x3d+rtx 3080 12gb) mám fps dropy poměrně dost. Mám vše nastaveno na max, dlss off, běžně kolem 70-80 fps a občas to padá ke 40.

    • redicius

      tak nenastavuj na max? 🤔

      • Kminek

        Na nižší nastavení to vypadá jak z prd... playstationu 4

        • redicius

          tak ono, hraješ 4 roky starou hru :D

  • Rowenta

    Upřímně, není to dobře naprogramované.... stojíte vedle nepřítele a nevidí vás apod., klasika takovy nedomrdly hry.... hral jsem par hodin, ale nebavilo me to....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit