Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Smutný, 8/10, opět žádné překvapení... Recenzi jsem nečetl, protože nechci být smutný jak autor...
  • celkem jsem se tesil ale co z toho nakonec udelali .... vliv CoD a podobně je tam videt až až skoda
  • Haha 12ti hodinová kampaň *1* viděl jsem Walkthrough na kanálu SSoHPKC, hráč je naprostá lama a trvalo mu to 8 hodin. Recenzent to musel pařit děsně... Takže kampaň spíš 6-8 hodin max. Další hra za kterou bych fakt neplatil, jako Battlefield 3 a CoD: MW3 apod. Pokud Vám teda nejde o mulťák, to je jiná *3*
    • daj si to na max obtiaznost a mozno sa ti tam tych 12h objavi ;)
      jj BF3 kupovat koli SP sa neoplati..ved ono to ani nieje primarne pre SP vytvorene...je to pre MP tak ako vravis resp pises ;)
  • skúšali ste kinect niekdo je to naozaj tak strašné ,lebo račej chcem PC verziu čo je kvalitnejšia ,ale ak kinect je dobre tak by som to vyskušal v tejto hre
  • Za rok za dva, to zlava na Steame u mna isti.
  • Při pročítání diskuze mě v hlavě vyvstala otázka, která se netýká přímo téhle hry, ale spíš celé diskuze - proč sem vlastně chodí hráči jako třeba Trol.diskuzni (promiň, že si beru na paškál zrovna tebe, určitě tu nejsi sám)?
    Neberu nikomu z diskutujících právo na svobodný názor, pokud je tedy vyjádřen slušně a s nějakými argumenty. Já jenom nerozumím tomu, proč člověk chodí na stránky, kde s ničím nesouhlasí, a už vůbec nechápu, proč se tam zapojuje do diskuzí. Vždyť každý racionálně smýšlející člověk bude přece chodit tam, kde ho to baví a kde mu názory redakce přijdou blízké a zajímavé. A v dnešní době internetu je přece z čeho vybírat.
    • Doprdele!! už se to nauč...!! komu čemu..3:pád..se píše mně!!!!!
      • ales.smutny
        Tak se už uklidníme a budeme komunikovat slušně a k věci, hm?
        • lol toto mi tu chybalo *1* ale važne *2*
    • Pro mě je vlastně celá tahle diskuze ohromné zklamání - já si o hrách fakt rád povídám a speciálně na Future Soldier se hrozně těším. A místo řešení kvalit hry a diskuze se zapřísáhlými hardcore pařany starých taktických her, kterým se vývoj série nelíbí, kde bych mohl rozebírat, co mě se na tom naopak líbí, tak tu řeším problémy gramatických chyb, spekulací na téma podplácení herních redaktorů a že dneska je všechno podobné CoD. Sakra, není to trochu škoda?
    • smejki
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Asperger%C5%AFv_syndrom
      • Bože, považovat "internetovou diskuzi" za "sociální interakci" a ještě k tomu dávat příspěvky magorů do souvislosti s Aspergerovým syndromem, to zavázní mimózou.
      • To by mě opravdu zajímalo, cos tímhle chtěl říct? To měl být vtip?
        • smejki
          mnozí aspíci mají obecně problémy:
          - považují se za nadřazené
          - postrádají empatii
          -> poučování, vnucování názorů, povýšené chování, arogance, sprostota, urážení (se) atd. atd.

          ovšem vůbec se nesnažím tvrdit, že by problémovými byli jen aspíci, mnozí lidé jsou prostě jen <>hovada. *4*
    • Cahir
      Někdo sem chodí diskutovat o hrách a záležitostech s hrami spojenými a někdo tady z toho má chat, místo, kde může ventilovat svoje vlastní pochody a vnucovat sebe sama, své pracně budované internetové alter ego - "seberealizovat se"... Vím, že to bude znít jako klišé, ale většinou jde o osoby v reálném životě přehlížené a mdlé.

      Jo, ta druhá skupina mě taky s*re... Už proto, že se občas nechám vyprovokovat, a tak jsem toho také součástí.
    • při tomhle jejich neustálém dohadování o hovně akorát kopou hrob přidávání komentářů pod článek
      • Veskoslav
        Je to i moje chyba, že prostě mi to nedá nereagovat:( Zbytečně se nechávám vyprovokovat. Omlouvám se, že jsem ti zničil diskuzi.
  • Veskoslav
    A zvlášť pro trolíka seznam her, co mají 7/10 a nižší a vyšli během minulých let v žánru FPS a TPS a to do roku 2009 zpětně:

    7/10: CoD MW3, B2 BC, CoD BO, nový AvP, James Bond 007: Blood Stone, nový Medal of Honor, Mafia II,Lost Planet 2, nový Wolfstein,Battlefield 1943, Prototype, Silent Hill: Homecoming atd.
    6/10: Prison Break: The Conspiracy, Sniper Elite V2, Prototype 2, I Am Alive, Syndicate, Men of War: Vietnam, Alice: Madness Returns, Hunted: The Demon's Forge, SOCOM 4: U.S. Navy SEALs, The Godfather II, F.E.A.R. 2 Project Origin atd.
    5/10: King Arthur II, Afterfall: Insanity, Warhammer 40,000: Space Marine, Shadows of the Damned, Brink, TRON: Evolution, Star Wars: The Force Unleashed II atd.

    Další hodnocení se mi už vypisovat nechtějí. Chci jenom poukázat na to, že opět meleš z cesty. Jako obvykle.
    • Trol.diskuzni
      7+ -> včetně hodnocení číslem 7. Jak sis jistě všiml, v podstatě všechny ratatatata hry se značným komerčním potenciálem v tvém seznamu mají právě hodnocení 7. *3*
      • Btw. Koukal jsi na hodnocení těch her na metacriticu? Většinou se (alespoň přibližně) shoduje. Takže zas tak subjektivní a hrozné to hodnocení her tady na games zas nebude, ne?
        • Trol.diskuzni
          Tak pokud distributoři dodržují ono královské dělení, tak každý dostal stejným dílem a ještě jim zbylo do rezervy... *3*
          • Tak a já ti zas můžu tvrdit, že na Venuši žijí zelené opice - vždyť pro svoje tvrzení nemáš žádný důkaz, takhle je to jen výkřik do tmy.
            Navíc pochybuju, že tak 80% hráču CoDu čeká na nějaké hodnocení a prolézá herní weby. Vždyť je to masovka, po které skočí miliony hráčů hned v prvním týdnu prodejů. Spíš bych v tom viděl dobrý marketing a popularitu značky než nějaké uplácení redaktorů.
            • Trol.diskuzni
              Nikoho jsem nenařkl - pouze vyslovil spekulaci... Nicméně si myslím, že řešit tohle na internetové diskuzi je naprosto bezpředmětné, neboť se tady vzájemně lidi častují nadávkami a obviněními s železnou pravidelností.
            • To Trol: To máš sice pravdu, já bych jenom nikoho nenařkl z přijmutí úplatku, když pro to nemám žádný důkaz.
            • Trol.diskuzni
              O tom přece spekulace jsou - ty tomu nevěříš, já tomu věřím... Vítej na internetové diskuzi. *4*
            • To Trol: Tak spekulací je třeba ve světě fotbalových přestupů také spousty a kolik z toho je pak pravda? Tohle máš stejné, jsou to jen spekulace. Já tomu nevěřím, vždyť tohle už by přece muselo někde prasknout, tajemství neudržíš pod pokličkou navěky.
            • Trol.diskuzni
              Důkaz samozřejmě nemám, spekulací na toto téma je však nemálo.
          • Veskoslav
            Špatně pokažená deska.
            • Trol.diskuzni
              Každý rozumný uživatel si svá data digitalizuje, a tedy by tě to nemělo nějak zásadně negativně ovlivnit. *4*
      • Tak protože to asi nebyly tak špatné hry, ne? Nemůže to být tím, že udělat kvalitní střílečku je jednodušší než pořádné RPG? Navíc hry jako Brink, Godfather II nebo (a hlavně) Syndicate, které určitě mají (nebo spíš měly) komerční potenciál, hodnocení 7 nemají.
      • Veskoslav
        Třeba takové CoD : World at war s 5/10.....
        • Trol.diskuzni
          "...v podstatě všechny..." *3*
          • Veskoslav
            Ano a Protothype 2, Fear 2 Project Origin, Warhammer 40k Space Marine, SW atd. jsou nekomerční hry od naprosto neznámých studií. Prostě konečně přiznej, že jsi naprosto, ale naprosto mimo ohledně her. Jdi si proboha hrát Fifu a to Diablo II, i když ani tady bych si nebyl jistý, že to hraješ.
            • Trol.diskuzni
              Neřekl jsem, že jsou nekomerční... Jen se nedalo čekat nic přerodového, co by herní průmysl nějakým zásadním způsobem odrovnalo. Tedy minimálně já to neočekával. *3*
    • Ty si dáš tu práci a vypíšeš tu seznam her s jejich hodnocením, a on ani není schopný napsat těch pár her, co v posledních letech dohrál. Svět je nespravedlivý *15*
  • Všim jsem si, že každý, kdo tu nekráčí s masou je automaticky nazván trolem, ne-li hůř. To Vás kritika tak bolí? Pro srovnání, 8/10 dostal Starcraft i Half-life, chcete tuhle ptákoviny postavit po jejich boku?
    • Veskoslav
      Nemůžeš sorvnávat tu dobu a dnes. Např. Swat 4 měl hodnocení 7,5/10-8,5/10 a dneska by stěží dosáhl na 5/10. A mimoto HL dostával povětšinou 9/10 a 10/10. Sc nabídl to, co se v té době nabízelo AoE. Vytěž, postav znič. Naopak Sc II nemá bohužel v této době konkurenta, proto dostala 9/10. A GR: FS v dnešní době je slušný nadprůměr. Proto si myslím, že 8/10 z roku 97 není to samé jako dnešní hodnocení. GR: FS je slušně odvedená hra, n katerou se nejspíš časem zapomene, ale teď nabízí slušnou porci zábavy, hraní, AI je slušná a člověk musí i přemýšlet.
    • Ja nechapem, čo všetci žblnkate, ked ste to nehrali, take vykriky do tmy, ja by som bol tiež najradšej, keby na starom koncepte GRAW nemenili nič, len trochu grafiku a nasekali nova misie, ale dam tomu šancu a potooom...MDFK *1*
    • Tak a není to spíš tím, že třeba ty starší hry byly podhodnoceny? Není problém v tom, že tebe spíš nebaví tenhle žánr her, než že hodnotíš jejich (ne)kvalitu?

      Jinak k té kritice - mě třeba nevadí, že má někdo jiný názor, ale spíš prezentace toho názoru. Proč je podle tebe ta hra tak špatná?
    • Trol.diskuzni
      Dokud budou existovat elitáři typu Cahir, Amaroun či Veskoslav, tak se musíš smířit s tím, že jiný názor než ten jejich je nepřípustný a tedy ti to dají patřičně najevo... *3*
      • Tady jde o to, chlapče, že tvé názory jsou pořád stejné a všem už dávno velmi dobře známé (rozhodně víc než seznam her, které jsi v posledních letech dohrál), a ty je přesto budeš cpát v míře větší než neúnosné do každé diskuze. TOHLE je tvůj problém.
        • Trol.diskuzni
          Pouze svobodně vyjadřuji svůj názor. Pokud s tím máš problém, není to můj problém. *3*
          • Svobodně? Vždyť to děláš pořád dokola jako nějakej porouchanej stroj, až si člověk říká, že za to nejspíš nemůžeš, holt porucha*7*
            • Trol.diskuzni
              Aleš.
            • Smutný.
            • Trol.diskuzni
              Ano, svobodně. *3*
      • Veskoslav
        To říká někdo, který většinou kritizované hry ani nehrál......To je mi úroveň. Ještě lepší. On je tvůjproblém, že jsi trol, co se snaží hrát na normálního diskutéra. Ale nejde ti ani jedno.
        • Trol.diskuzni
          To je možná tak tvoje mylná představa... Rozhodně si na nic nehraji. *4*
  • Další píčovina ala call of duty...už mě tady ti podmáznutí recenzenti pěkně serou..
    • Veskoslav
      No jelikož u tohoto občas musíš použít i mozek a ani AI nepřátel není špatná, tak hodnocení 7,0-8,0 si to zaslouží. A pokud se ti hodnocení nelibí, napiš vlastní recenzi, kde zdůvodníš, že tomu dáváš 2/10. Určitě si ji rádi přečteme.
      • Zaslouží si maximálně tak 5 z desíti..na víc nemá ani náhodou..2z desíti je zase málo,až tak šílenej propadák to není
        • Veskoslav
          A důvody, proč 5/10? V poslední době za cca 2 roky vyšel podobný titul? Kdy by AI nebyla na úrovni opice a kdy je i taktika součástí akce? (ano omezená koridorem, ale co člověk nadělá). Nebo znáš nějakou dobrou hru z poslední dekády, podobnou GR?
          • Je pravda,že nic nevyšlo,s tím souhlasím,ale to přeci recenzenta neospravedlňuje k tomu,aby automaticky té hře dal tak vysokou známku..podle mě hry s ohodnocením 8 a výše musí vypadat trochu jinak..
            • Veskoslav
              To je pravda. Chtělo by to kombinace obou, ale vzít to nejlepší.
            • Mechwarrior_bw
              Veskoslav@tiscali.cz : čo sa týka swat4 tak AI nepriatelov nemala od tej z GR až tak ďaleko, navyše v nej bol omnoho väčší prvok náhody a človek nemohol vedieť ako sa kedy zachová, čo je mi omnoho sympatickejšie. A ohladne AI spolubojovníkov, tak omnoho radšej dám prednosť autonómnejšej AI ktorá síce niekedy chybuje ale aspoň ju môžem komandovať tak ako chcem ako AI ktorá sa chová na oko bezchybne ale predvádza furt to isté nacvičené divadlo a neplní ani základné pozičné príkazy.
            • Veskoslav
              No ale bohužel hry, co "dříve" dostávala 8/10 jako Swat 4 mi třeba z nynějška připadá naprosto tragická. Tehdy když jsem to hltal, tak bych tomu dal 10/10. Dneska stěží 5/10. Kdy tragická AI není ten jediný problém.
    • Hru na konzole u nás vydává Conquest, který funguje spíš jako běžný distributor než regulérní zastoupení vydavatele. Mám pocit, že pravděpodobnost podmáznutí je v tomhle případě opravdu minimální. A myslim si, že ani vydavatel PC verze - Playman - na nějaké podmazávání ani nepomyslel.
    • Tak sem nechoď... Navíc tohle Call of Duty není, tak tu nedělej ramena, když jsi neviděl ani trailer.
      • Hele buď chlap a napiš sem na rovinu,co ti za to slíbili..
        • Vzpamatuj se. Proč by mi měl někdo něco slibovat? Že hru pochválím v diskuzi? A jaký to má přínos? Mě se ta hra fakt zdá sympatická, připomíná mi to nové Rainbow Six a ty mě bavili.
          • bavily = hry
            • I když tohle je vlastně docela češtinářský oříšek - nebavily mě hry, ale hra Rainbow Six: Vegas 2. A věta "Bavila mě Rainbow Six." taky nebude úplně správně. Takže i když nevím, jaké i/y psát po tomhle počeštěném názvu (rozuměj - správně je "Bavila mě hra Rainbow Six."), tak bych se spíš přikláněl k tvé variantě s "y".
            • You are right! Asi bych měl upustit od těch bujarých oslav prvního titulu, protože normálně píšu celkem bez chyb. A hlavně si musím uvědomit, že tady jsou zapřísáhlí češtináři a víc se hlídat :-)
          • Komu čemu...Mně!
            • Veskoslav
              Kdybych měl neustále řešit chyby v diskuzích na games.cz, tak si hodím mašli. Prostě to ber tak jako tak.
            • Tak když jsme u toho, tak za čárkou a tečkou se dělá mezera. Jen abys si rozšířil obzory...
            • Máš pravdu, ale nechápu relevanci s tématem. Netušil jsem, že smyslem je opravovat si pravopisné hrubky.
            • Sere mě,když musím číst ty gramatický hrubky..tak proto
            • Veskoslav
              Kurde, tu nejsme na olympiádě v češtině, to si řeš se spolužákama o přestávce.
    • Trol.diskuzni
      Střílečky tady recenzuje jen pan Smutný... Takže případné reklamace směřuj na něj. *4*
      • Tohle totiž není poprvý a určitě ne ani naposled..totální krávovině vlepí bez přemýšlení skoro desítku,jen protože hra má za sebou velkou reklamu a zároven i nějakou historii..vůbec neposuzují hru podle její skutečné kvality..
        • Trol.diskuzni
          Mně to říkat nemusíš - všiml jsem si, že tady má každá střílečka automaticky 7+/10, přestože vypadá jedna jako druhá. Kdybys mi ukázal screenshoty z pěti ratatatata her, tak bych nebyl absolutně schopný poznat nějaký rozdíl - naprosto identické a generické hry pro mačo plejery.
          • Zato FIFA je každej rok úplně jiná *3* Přepsat číslo na obálce a vyměnit pár hráčů v soupisce a voilà na světě je super novej titul *3*
          • Cahir
            To proto, že nic nehraješ. Teda sorry, zapomněl jsem, že jsi fanoušek FIFY. *7*
          • Veskoslav
            Ano šášulo a proto dostal Postal 3 3/10. Vem si studený obklad, ano? A pokud ty nejsi schopný odlišit: nový Bioshock, CoD, GR: FS a třeba nový Deus Ex, tak je mi Tě upřímně líto. Ale ono co čekat od člověka, co hraje "pouze" Fifu a Diablo II.
            • Trol.diskuzni
              To Veskoslav: Výjimka potvrzující pravidlo, nic víc... Zbytek je jen tvá fabulace. *3*

              Mimochodem: Nepracuješ náhodou jako vyhazovač? V 9/10 tvých příspěvků někoho urážíš či vyhazuješ z diskuze... *5*
            • Pardon,četl jsem Portal..moje chyba..Novej Postal jsem nehrál,ale z toho co jsem viděl a četl,to byl těžkej úlet..
            • Veskoslav
              A do čeho spadá? Bum ratatata, bum ratatata? Proboha Postal 3 je bezduchá střílečka pro hráče po lobotomii. Takže to jaksi popírá hodnocení 7/10 a více. Pak jsem si ještě vzpoměl na DN F, ten dostal 6/10 a myslím, že bych našel další spoustu her, co má pod 7/10. Ale to, že je trol mimo a ty si s ním zajno, to vypovídá spíše o tom, že jste oba trochu mimo.


              P.S. Když si pleteš Portal a Postal, tak to o něčem vypovídá. (A "překlep" v četbě není omluva:))
            • Dobře ty!*15*
            • No tak Portal rozhodně nespadá do kategorie bum ratatata her..to seš trochu mimo
  • Nechapu jak nekdo tomuto vyplodu muze dat 8... Pokud je clovek soudny a hral predchozi dily, hlavne jednicku, tak tato hra ma jen stejny nazev nic vic... Taktika nulova, grafika par let dozadu (takze priserna) a mozna se to dobre hraje kdyz od toho clovek nic neocekava... Pro prehled si staci zahrat prvni misi v jednicce a pochopite o cem mluvim... Moje hodnoceni za znehodnoceni znacky max 3-4/10
    • Tak podle mě hodnocení nemá být založené na předchozích dílech. A Cod také dostává vysoké známky, oproti němu je Future Soldier úplná taktická pastva. Já chápu tvoje zklamání z úbytku taktiky, ale zase nevidím žádný důvod, proč by ta hra neměla osmičku dostat.
      • Ano mas recht ale COD je porad jen stejnej nebo vylepsenej (lip nascruiptovanej) COD a vis co od toho cekat a to te taky potka... Kdyz reknes ghost Recon cekas neco co je davno zajety jako je to zajety u COD ale necekas ze z Ghosta se ti stava COD coz je smutny... Proto s hodnocenim nesouhlasim... A CODu co do grafiky to nesaha ani po paty... O BF3 ani nemluve...Ja bych to nazval jednim z nej zklamani posledni doby... Jeste muzou s R6 udelat mestky COD a svete zblazni se... :(
      • protože hodnocení 8/10 pro téměř dokonalou hru, s propracovaným systémem, vysokým fun faktorem, šikovně vymyšleným herním světem....

        8/10 zaslouží hry jako FEAR, BioShock, Hitman BM, Thief 3, SWAT 4
        ale ne tohle! (protože vychází samé blboviny a tahle je o něco lepší blbovina, tak si zaslouží 8/10? trochu nefer při porovnání s hrama, které si dřív tu osmičku vysloužily)
          • Trol.diskuzni
            Líbí se mi, jak si redakce (tipuju pan Smutný) ohvězdičkuje příspěvek, který naráží na doprovodný text 8ky na hodnotící číselné škále, kterou s železnou pravidelností ve svých recenzích stejně nerespektujete. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit