Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Je to lepší než COD? To asi ne, že...
    • Veskoslav
      I na trolling slabé......
      • Trol.diskuzni
        Já se s tím srovnám. *3*
    • Všichni už dávno víme, že za posledních 5 let hraješ jen Diablo II a FIFu 12, tak proč se ptáš na CoD? *7*
      • Trol.diskuzni
        Všichni víme = na jedné diskuzi sis to sám pro sebe prohlásil a bereš to za všeobecnou pravdu? *3*
        • tedy nejdo o to kdo všechno to ví *3* spíš že to nikoho nezajímá *3*
        • Však jsi to taky nevyvrátil. A ptalo se t na to víc lidí *7*
          • Trol.diskuzni
            To Teo: Tvůj názor respektuji. *4*
            • Trol.diskuzni
              Jsem rád, že alespoň v tomhle jsem byl pochopen. *3*
            • Však že si jedeš pořád tu svou nezávisle na všem a všech, je ze zdejších diskuzí dávno jasný *7*
            • Trol.diskuzni
              Názory internetových anonymů si zásadně k srdci neberu. *4*
            • Škoda, že si ho nevezmeš taky k srdci.
          • Trol.diskuzni
            Proč bych to měl vyvracet - pouze jsem tě odkázal na seznam her, který jsem tady již dvakrát postoval... Znova to vypisovat nehodlám. *4*
            • Je to poprvý, co něco takovýho napíšu, ale ty jsi neskutečnej id*ot *7*
            • Trol.diskuzni
              Ano, ptal jsi se mě a já tě odkázal na zdroje, kde můžeš tebou žádanou odpověď nalézt... Nemám žádnou motivaci k tomu ty hry vypisovat znova. *4*
            • Ne, můj dotaz jsi nezodpověděl, protože jsi mě odkázal na nějakej seznam v nějaké diskuzi, jako kdyby od té chvíle měl každej vědět, co jsi hrál za hry. Já jsem se tě neptal na nějakej blbej seznam ani kde ho najdu, ptal jsem se zcela konkrétně a jasně, tak ze sebe nedělej blbečka a možná se pak změní i můj nepřívětivý přístup.
            • Trol.diskuzni
              Já ti tvůj dotaz zodpověděl -> odkázal jsem tě na diskuze z časů minulých...

              Mimochodem - Proč bych se ti měl snažit vyhovět, když ani tvůj přístup ke mně není zrovna... přívětivý? *3*
            • Klasika. Hovadiny mlít pořád dokola ti nevadí, se zodpovězením dotazu máš problém. Čemu se divím *7*
    • Skoro všechno je lepší než CoD :-)
      • Trol.diskuzni
        Ale jen Sk... skoro. *4*
    • Don't feed the troll :)
    • nic neni lepsi než cod.

      zalez :D....
      • Trol.diskuzni
        To jsem potřeboval slyšet, alespoň ušetřím peníze. *4* Letos se šetří velmi dobře, neboť vycházejí v podstatě jen samé propadáky či slabé odvary - za všechny ME 3, Diablo 3... *6*
        • Obávám se,že budeš šetřit dlouho :(
          • Trol.diskuzni
            Nevadí, rád investuji do hudby. *4*
  • Ja chci novej SWAT *14*
    • Mechwarrior_bw
      si pozri kto dnes vlastní práva na SWAT... možno ťa chuť prejde.
      • tragické *1* čekal jsem to ještě než jsem si to našel
    • Pravda, SWAT 4 byl naprosto skvělej. Kooperace s kamarádama neměla chybu.
    • Souhlas! *14*
    • *14* Za něj bych zabíjel
    • fúha, toto nie je vôbec špatná myšlienka :)
  • Maximalni zabava, opravdu tato hra predcila Call Of Duty a to jsem do ted byl hrac jen CoDka.
    Hlavne postava z treti osoby je vychytana, takojvej filmovej zazitek ze hry jsem uz dlouho nemel !
    • Mechwarrior_bw
      USER47: vidíš ? *1* ja som ti to vravel...
  • Veskoslav
    Takže stojí za to investovat? Přišla výplata, tak se rozhlížím po titulech na pc. Podle recenze jde o nadprůměrné FPS kombinované s TPS, kde člověk musí používat mozek.
    • Na vejšce už teď dostáváte i výplaty,jo?
      • Veskoslav
        No to víš, kdyby jsi měl hlavu i na něco jiného než aby ti teklo do krku, tak by jsi veděl, že všechny VŠ mají zkouškové. Tudíž povětšinou máme "volno" a tudíž většina studentů pracuje.
    • Cypri
      Podle gameplayů mi to moc nepřijde.
  • XorxoxTalarius
    Hru jse si koupil na strankach UBI v predprodeji i s budoucim DLC k tomu za 5 Euro ... takze i kdyby to byl 1000% procentni COD klon, tak se budu naramne bavit ... prece jenom za tyhle penize kvalita prekonava cenu nejmene 4x :D
    • FeebeEWN
      jojo měli tam nějakou chybu :D dva kamarádi se toho chytli a hru hned takhle koupili :)
  • Kdy to má vyjít na kompa??
    • XorxoxTalarius
      15.6. .... tedy za par dni :)
  • Trašně se těším, až to vyjde na PC. Vždyť i v Bad Company 2 jsem běhal s poloautomatickou puškou a vyzobával nepřátele... Hry, které mají prvky taktiky, ale nepřehání to, teď naprosto chybí, reprezentuje je snad jen nový Rainbow Six - a to je přesně to, co od Future Soldier očekávám. Pocit, že umřít můžu za každým rohem, možnost řešit přestřelky i potichu a Chytré parťáky, co nemusím vodit za ručičku. Chápu, že oddané fanoušky a taktiky tahle hra zklame, ale pro mě jednoznačně posun kupředu.
  • BoB.2
    už se těším až to vyjde na PC mam rad pěkný plíženíčko a přepadávání ze zálohy............
  • ak chce niekto prejst somnou kampan v coope na ELITE obtiaznosti pripadne Guerilla mod a klasicky multak , tak si ma pridajte na XBOX LIVE moj nick paganSVK
    mam malo friendov co maju tuto super hru
    • mínus ?
  • A ted Vás všechny na****
    GR je šunt, já jdu znova instalovat Rainbow six, Raven shield. Na grafiku házím bobek.
    • Keyz
      Je fakt,že po dohraní Rainbow six, Raven shield a Rogue Spear jsem si řekl "Dohrál jsem to" a oddechl jsem si jak to bylo HC. Demence spolubojovníků byla obrovská a plánování všeho naprosto vyčerpávající.
      Ale prostě dohrál jsem to!Kdo to může dnes tvrdit? :)
      • Ja som pred nedavnom dohral Raven Shield aj s datacmi a demencia spolubojovnikov sa vyskytla len obcas ale neviem jak je na tom Rogue Spear. Obavam sa ze ovela horsie. Rozbehol som aj prvy Rainbow Six a tam bola demencia velmi velka tak som to nechal plavat. Ale Raven Shield je super hra - skoda tej obcasnej demencie.
        • Je vtipné jak spolubojovnící hazí granát do místnosti.Přijde ke dveřím,otevře dveře,podívá se jesti tam opravdu je terorista a hodi tam granát.Pak kouká jeste ten granát opravdu bouche a následne tam vběhne :)
          • a pak tu máme druhý extrém v podání BF3, CoD a jejich klony. Vojáci si filmově wow efektem stoupnou ke dveřim a za pokřiku hurá se rozběhnou před hlavně kulometů, přičemž naštěstí protivník je slepý a není schopný nikoho trefit. Pak sniper odstřelý tvého nejlepšího kamaráda a místo, aby se každý běžel schovat, tak začnou střílet všude okolo a hráč se obětuje a jde svého zraněného kámoše odvléct do bezpečeí..... úplnej HC co? :-D
            • šuline
      • Já dohrál nedávno první Commandos, všech 20 misí. Kdo tohle může dneska říct? Chytlo mě to jako dlouho nic...
        • Cypri
          Já to koupil na steamu ve slevě, ale ten UPLNE prvni commandos mi proste beha nejak zrychleně. Ten datadisk uz ne, ale ta puvodni hra jo, a neda se to pak v tech pozdejisich misich hrat
          • Jinac tady odkaz na program co to umi..... http://www.cpukiller.com/
          • Me osobně s touhle rychlosti hry dost pomohlo reseni podtaktovani cpu..
          • Já se přiznám, že originál nemám, ale paradoxně mám úplně opačný problém, tj. zpomaleně mi běží datadisk. Ten první díl běží možná malinko rychleji, ale nijak to neovlivňje hratelnost a dohrát se dá každá mise bez problémů. Jinak pokud máš 4jádro, tak zkus hru spustit jen na dvou jádrech, případně pouze jednom. To uděláš tak, že spustíš hru, vyskočíš do "Správce úloh" aplikací (Ctrl+Alt+Delete) v "Procesech" si najdeš ikonku Commandos, klikneš pravým, dáš "Nastavit spřažení", zaškrtneš počet jader, potvrdíš a hraješ. Podle mě to půjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit