Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    ta hra je opravdu na efekt, je to taková iluze hry, spíše jen takový popcornový výplach, kde sleduješ skripty, co ti předpřipraví.

    Pokud to spolkneš, tak dostaneš hodně kvalitní produkt, pokud ne, budeš nepotěšen jako já. 

  • Horizon byla totální katastrofa. Myslím že víc jak hodinu jsem tomu nedal. Tak špatný začátek u AAA hry jsem ještě neviděl:) celkové vizuál taky katastrofa. Ten kousek co jsem odehrál na mě udělal tak špatný dojem, že vůbec nechápu jak to mohlo dostat víc jak 4/10

    edit: to i Spiderman byl stokrát lepší 

  • Parádní, už se těším! Jednička byla pecka.

  • Jack1947

    Mrknu na hodnocení z minula a skoro by mi přišlo že... málo ? 😛😮🤔

  • Předchozí díl můj šálek kávy nebyl. Celá hra moc komorní, naprosto mrtvý svět, nikde nikdo. Jen když script povolil. Je to taková hra na efekt. 

  • Jack1947

    COž se dostalo i do officálního seznamu přehodnocenýych her společně s posledními Assassíny 😊😉

  • Carnage666

    Ono se dá říct že hodně těch overhyped casual PS exkluzivitek je overrated. K hodně hrám jsem se dostal až X let po vydání protože sem PS4 koupil až celkem pozdě a hodněkrát jsem se pozastavil nad tím že ty hry vlastně nejsou zas famózní jak je recenze vykreslují. Za mě asi nejvíc overrated byl Horizon který byl tady i jinde neskutečně opěvován ale během hraní a dohrání sem si říkal "a to je jako všechno?"

  • God of Missing.... twice now.

  • iSpirit

    hele borče, já jsem svůj názor nepsal jako světonázor, tak nějak automaticky se v dospělé společnosti počítá, že názor je subjektivní a přesně od toho jsou diskuze, aby člověk napsal svůj názor. Pokud s tím máš problém, tak je to pouze tvůj problém. Pokud se chceš pobavit, proč je ta hra overrated za mě, tak můžeme, ale chci pak slyšet, proč si ta hra zaslouží takové hodnocení. 

  • Jojooo protože to že tvůj názor je jediný ve vesmíru a nemáš pokoru uznat jiný je alfa a omega úspěchu. Ty budeš velmi úspěšný.To pardoooon 😅

  • iSpirit

    ano, každý by měl být, jinak nemáš šanci v této době uspět. Level na lodi, kde probíhá donekonečna respawn mi připomněl éru 15 let starých her.

  • Tak že když tobě to nesedlo znamená to ,že to je overrated. Trochu egocentrik coo 😅

  • Yes! 💪

  • iSpirit

    já to dohrál celé asi na 90% trofejí, takže můj názor je trošičku validnější než tvůj, ale výsledek je stejný.  Overrated game.

  • Jednicku jsem vydrzel hrat 4 hodiny a ani neplanuji dohrat. Overrated game

  • iSpirit

    takže to samé v bledě modrém v jen větším měřítku a recenzentí zase tancují, jak marketing zpívá. GG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit