Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Mají to nějaký přehlcený :)
    • ucho
      už objednali další servery.
  • fizola
    Minuly rok Duke Nukem 3D Atomic Edition ma dostal na GOG.com odvtedy spokojný zákazník, toto je len príjemný bonus
  • no zasa bude gog nedostupny lebo bude furt vytazeny hmm.
    A nevie sa zatial kto ziska prava na Fallouty respektive akym sposobom maju ovplivnit buducu dostupnost ? Z toho vyhlasenia to vyzera ako keby chcel niekto utat predaj F1 a F2.
  • jenže ja nechci f1 a 2 , chci jen tactics. navic tam je nutna registrace wtf, at navali kody a nevotravujou s uctama *7*
    • XorxoxTalarius
      Tam zadny kody nemas :) Mas velice peknu knihovnicku ve ktere mas tituly, vyberes si na jakou platformu chces hrat a stahne se ti instalator.
    • Jack1947
      Joea v sobe proste nikdy nezapres. *15* *3*
  • gog je divnej, zaprvý nepodporuje normalni browsery ale chce to po mne chrome nebo co, za druhy tam nejsou normalni hry treba dal jsem do vyhledavace assassins creed, mass effect nebo call of duty a nic. a porad je to moc drahy *7*
    • smejki
      ňák ti to trollení nejde
      http://www.gog.com/game/assassins_creed_directors_cut
  • Fallout 1 & 2 mam kupeny uz tak davno, ze pomaly snad ani neviem kde sa tie CDcka nachadzaju *2*. Ina vec je Fallout Tactics, co je veeeeelmi kvalitna a zaujimava vecicka, hoci mnohi fanusikovia Falloutu Tactics neznasaju. Tak sa mi zda, ze konkretne danu hru si na GOG nenecham ujst *4*.
  • On se jeste najde nekdo, kdo by o to mel zajem a jeste to nema? Ja uz to mam minimalne dvakrat.
    • XorxoxTalarius
      Tak ja sice mam jednicku a dvojku taky, ale tady mam jistotu toho ze mi ta hra pojede. Coz je vyhodne az bude Windows 11 ze si to stale budu moci zahrat
  • jaky zadarmo? Chce to po me registraci. Takze nsrt.
    • Tilwaen
      Že Tě ta registrace stojí takových peněz.
      • vzorek DNA nechcou?
        • Tilwaen
          Musíš se jim upsat vlastní krví.
          • vlastik.plaminek
            Když se registruješ během slev, musíš ještě obětovat novorozence a zapálit kostel.
      • Jack1947
        Hrozne drahe " ten par sekundovy cas" ztraveny vyplnovanim udaju, achich bolest...
  • smajdal
    Jak se říká: nechtěl bych to ani zadarmo.
    • To samé si říkali tví rodiče, když tě viděli na ultrazvuku.
  • DeDy
    Já mám jasno, kupuji Original War! Tedy až se mi podaří přihlásit. Tohle je prostě jedna z nejlepších strategií jaké jsem kdy hrál. Nebo jmenujte hru, kde si mohu přenášet či vybírat jednotky do další mise?
    • Panzer General
    • EARTH 2150 :) Tiež na svoju dobu viníkajúca stratégia. Tam to presúvanie jednotiek a surovín bola niekedy priam nutnosť.
    • Levelovani jednotek a jejich prenaseni do dalsich misi neni nic vyjimecneho.
      • ucho
        tak mi dej tip na další tři hry, kde to bylo, rád bych zahrál.
        • battle isle, ufo, wesnoth, under siege, dawn of war, ...
          • ucho
            tak dawn of war přidáno na příští rok do TODO listu
          • DeDy
            Battle for Wesnoth neznám, hmm a je to free a dokonce česky. Díky za TIP. Něco dalšího poradíš…? *3*
            • finall fantasy tactics nebo tactics ogre (a obecne googluj SRPG - strategy rpg), panzer general, legends of war, wargame: european escalation, incubation, ...
            • elven legacy, spellcross
    • Je to ve slevě? Taky po tom pokukuju.
      • DeDy
        Ano je, stojí 3 € (50 %). Ale přihlásit se teď nedá.
        • Tak už to mám koupený. Aspoň něco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit