Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak konecne mam fallouty .
    U tech darku je moznost jen 1 za den??
    Objevil se mi tam tycoon a 2.zase tycoon.
  • kejo
    Nejde mi sa tam ani zaregistrovat :/ Asi velky naval.. Ako to inak funguje? Bude mozne si hry pridat do steam kniznice?
    • Bacha. Jakmile okusíš sílu GOGu, totálně tomu propadneš. Radši si to dvakrát rozmysli :-).
      • XorxoxTalarius
        To je bohuzel pravda, prece jenom hry se tam v castych akcich daji sehnat za par dolaru a clovek si pak rika ze tohle jeste nema ve sbirce, tohle take ne ... a pak skonci s padesati hramy v knihovne *13*
    • XorxoxTalarius
      Ne ...
    • Nebude...gog neprodává steam hry...koupíš stáhneš a instaluješ hraješ...zabudovaný dosbox se postará o vše...volně šířitelné dál bez DMR
      • kejo
        dik, cez GOG som este nic nekupoval...
  • Musim uznat, ze ackoliv Fallout 3 je jedna z nejlepsich her v historii modernich her, Fallout 2 zadarmo neni k zahozeni, jelikoz je to byvala legenda a kazde male dite zde by si ji melo zahrat alespon jednou za zivot. Samozrejme je pak nutne se posunout dal a nezacit blabolit nostalgicke blitky o tom, jak je Fallout 2 jediny opravdovy Fallout, coz mohou tvrdit jen panicove, co nikdy neokusili zensky klin. Toto je znicujici pravda, kterou si musite pripustit.
    • toto jsou kvalitní slova *15*
    • ...kvalitné mindráky máš...
    • Já si Znicujici Pravdu připustím maximálně tak do detroll scriptu :D
    • Ja smocil a odnes sem si z toho syfla.......F3 uz se nedotknu ani nasadou od kostete
    • >Fallout 3 je jedna z nejlepsich her v historii modernich her

      To jsi hrál jenom F3, Dragon Age 2 a Gone Homo?
      • To zas TheGGG alias Doctor alias Rhulad atd nemá večer na práci nic lepšího, než trollit a nějak si vylít vztek...
        • Ty vole, a jak to poznáš? Koullle nelžou?
        • Je videt, ze mas s temito uzivateli nejaky problem. Ublizili ti? Ponizili te? Dle tvych prispevku nicmene soudim, ze to neni az tak tezke... jsi skutene politovanihodny lidsky odpad a tragicka ukazka silenosti mlade generace. Toto je znicujici pravda, ktera te naprosto rozdrtila.
          • Jestli má někdo nějaký problém, tak jsi to spíš ty a tvé výše zmíněné fakenicky. Zakládat si pořád nové účty za účelem dělání ze sebe debila není zábava pro normálního člověka, ale pouze pro zoufalce, který nejspíš bude v reálném životě pořádná troska. Můžeš se s námi klidně podělit, co tak traumatizujícího se ti v dětství stalo. Uřízli ti pindíka rezavou pilou? Trambus ti přejel půlku hlavy, takže jsi znetvořený a můžeš žít pouze na internetu? Holky tě nechtěj, protože jsi ošklivé tlusté prase? Klidně to řekni, třeba se ti uleví a pak konečně začneš ve svém zbytečném životě dělat něco užitečného *3*
            • Takže ta druhá možnost to je. Aspoň máme jasno
              • Reakce na příspěvek:

                Ono si to mysli, ze to vyhraje drsnym "Takze je toto, mame jasno". Ono je to ponizene. Ono se to zlobi. Ani to neumi spravne reagovat na konkretni prispevek! Pokracuj, prosim! Tyto slzy jsou mym motorem.
            • Tve slzy jsou zabavne, plodne a osvezujici. Tva touha a potreba verit, ze jsem neci "alt" na Tiscali doslova katakonicka, vtipna, uderna a uboha. Prosim pokracuj, tvuj offtopic nas tu eruduje na uroven level 90, paladina, blood elfa, ktereho mas bezpochyby prave pusteneho na pozadi.
    • F3 fanboys vždy umí klesnout ještě o něco víc.
  • Už jsem si je vyzvedl, ale je tam nával. Vybral jsem si Duke 3D za dva dolary, ale pak mi stranka spadla, takže smůla. Ale nevadí.
    • Duke 3D byl zadarmo minuly rok na gog *1* mam ho totiz uz v knihovne.
      • I kdyby už nebyl, stejně si ho hodlám koupit :) - i tak jsem díky této akci ušetřil prachy, které hodím do jiných her. A kdo ví, možná konečně zkusím Tactics :D
  • Už někdo vyzkoušel ty mystery boxy? Kterej a co vám vypadlo? :-)
    • V přání mám Alan Wake AN a teď jsem na něj dostal slevu. Stál by mě jen 99 centíků ale já ***** si ještě nezařídil payseftcard a jinak to koupit nemůžu. Tohle je sákra pech
    • Jack1947
      Hammerwatch 2,39$.
    • Pod druhým boxem jsem měl Reus za 2 dollary něco. Hezká je ta narážka na steam coal na třetím boxu. *5*
      • já dal magic box a septerra core za 1.7 tedy 70% sleva
    • XorxoxTalarius
      MDK za 1.49$ ... jelikoz je zitra vyplata, tak do toho jdu, ponevdz jsem si to chtel vzdycky zahrat :)
    • jonatan.hanzlik
      Rise of the Triad za 5 dolarů
      • ten tam bol svojho casu tiez zadarmo
        • ucho
          nebyl
          • ucho nevysvetluj mi tu nieco, o com nevies, mam ho odtial zadarmo :)
            • ucho
              a už ti došlo, že ten týpek nahoře mluví o tom novém remaku? ty mi povídej o někom, kdo něco neví... :D
              nebo si snad myslíš, že když někomu vypadne sleva na Rise of the Triad, kdy je cena 5 dolarů, že mluví o té původní verzi? ehm...
          • Já myslel starou verzi, ne ten remake *4*
          • Ale byl *3*
            • ucho
              ale nebyl, a tu půlsekundovou nabídku během toho maratonu bych opravdu nepočítal.
              5 dolarů je v současnosti nejnižší cena...
    • Docela by mě zajímalo, co se dá najít v tom posledním. Stránky mi taky blbnou a tak si zatím promýšlím na který kliknu :-)...
      • Tak jsem si vzal ten poslední dárek a vykoukl tam Alan Wake za 2,99$.
    • ten první a "vypadl" mi Rollercaster Tycoon 2 za cenu 2 dolary nebo tak nějak (teď se nemám možnost podívat, protože mi gog nechce korektně najet :) ) - o což ale zrovna zájem nemám :)
    • ucho
      já jsem zkusil ten prostřední a dostal jsem 50% slevu na Shadow Warriora, tedy 20 dolarů. vzhledem k tomu, že dnes je v BIG Ones Shadow Warrior za 10 dolarů, je to celkem fail :) příště půjdu asi do klasik...
  • Co je to dneska za dobu? Nejlepší hry historie se dávají zadarmo a největší howna se prodávají za 20 dolarů? Fakt to má bejt takto nastavený?
    • podla mna je to chytry tah gogu ako dostat hru k co najviac uzivatelom
      pretoze ako je napisane v clanku, autorske prava odkupil niekto dalsi a tym padom hry z gogu zmiznu a nebude mozne si ich tam ani kupit
  • XorxoxTalarius
    A jak to je? Ted kadyz se meni vlastnik, tak mi to zustane v knihovne nebo ne?
    • XorxoxTalarius
      Diky vam oboum, uz jsem si to nasel na tech strankach :)
      Ikdyz nejsem schopen se proklikat pres chyby 500 a 502 :D
    • ucho
      to by nebyl Loukota, aby nenapsal nějakou blbost, no...
      "Stahovat celý balík postapo klasiky můžete prvních 48 hodin Winter Sale."

      Samozřejmě jde o možnost si hru koupit. Když si ji koupíš, zůstane ti v knihovně, i když později hra bude stažena ze shopu. Takže teď je potřeba si ji zadarmo "koupit" a máš vystaráno a stáhnout si ji pak můžeš kdykoli...
      • Blabolis nesmysly a v podstate opakujes to, co je jiz v clanku, nicmene jako naprosty prasomozek. Toto je znicujici pravda, ktera te zastihla a totalne znemoznila.
    • V knihovně ano, ale nová koupě nového zákazníka již nebude možná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit