Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    Téma GOG má skoro tolko príspevkov čo recenzia na COD ? ani som neveril, že sa toho raz dožijem :)

    edit: škoda len tých trollov (zničujúca pravda) na ktorých príspevky zbytočne reaguje diškutérske jadro...
    • Pokud nemas argumenty do diskuze, nezapojuje se. Ze nekoho povazujes za trolla tu nikoho nedojima. Pis k veci a diskutuj. Nebo se vrat do skoly a nauc se to tam.
      • celoush
        Za to ty tvoje argumenty jsou pevný jako noha. Smiř se s tím, že pravidla jsou stanovená tím, kdo prodává, ne nakupujícím... ty může buď koupit a na základě toho pak uplatnit svá zákonem danná práva nebo nekoupit. To, že tonerespektuješ a stanovuješ si nějaká vlastní pofiderní pravidla, ještě neznamená, že máš nějakou pravdu.
        • Podivej se, ja nerikam, ze system ktery jsi popsal, neexistuje. Ja pouze rikam, ze ho budu obchazet, abych ponizil velke ci male spolecnosti piratenim a tim je donutil se nad sebou zamyslet (ve vydavani dem ci casove omezenych ukazek her). Cim vic lidi je bude ponizovat tim lepe. Je to zdrcujici a uspesne a herni spolecnosti se to holt nauci. I vsichni ostatni. Je to totiz jedna mozna a logicka cesta. Nebo mi snad chces rict, ze hry maji zustat jako jedna z velmi, velmi mala sluzeb, u ktere musis platit predem aniz bys absolutne vedel, jestli te ta sluzba uspokoji? Kde to zijes? O co ti jde? Takovy system je sileny, nestabilni, tragicky. Proto take cisla piratu kazdym rokem rostou a porostou dal a dal.

          Ma prava jsou jasna z pozice nakupujiciho, ovsem ja mohu, a take davam, najevo zdrcujici pravdu o tom, jak tento system nefunguje. Tudiz vyhravam, at se deje co se deje. Zadna vlastni pofiderni pravidla si nevytvarim. Pouze obchazim ty nefunkcni. Jelikoz jsem svobodny clovek co ma pravo na akci, reakci i nazor. Smir se s tim a zamysli se. Je to velika, obrovska pravda.
          • MrSanta
            Mám pár otázek, které bych potřeboval zodpovědět.
            1. Co myslíš tím "absolutně vědět"?
            2. Podle tebe neexistuje možnost získat přesvědčení, že mě hra bude bavit, aniž bych ji vyzkoušel?
            3. Jaký je rozdíl mezi "teplým" chlubením a normálním chlubením?
            4. Existuje i studené chlubení?
            5. Co je to hipster?
            • MrSanta
              O čem tedy bylo to originální téma? Zjevně jsem to špatně pochopil.
            • Jack1947
              Vykasli se na tohohle Exota, je to fakt totalni pravdomluv... az tolik ze bych se nedivil ze by nekdo prejal jeho nazory a sel konat "dobro" neni liz o tom tedy ta jeho udavana pravda.
            • MrSanta
              Proč mi neodpovíš? Jsi nosič pravdy, já chci tu pravdu poznat. Místo toho mě začneš zesměšňovat, ač to sám u ostatních odsuzuješ.
              Ve svých příspěvcích voláš po argumentech. Když je po tobě chci, tak mi je upřeš.
              Nevím, proč to bereš jako nějakou soutěž. Já se snažím diskutovat. Ty přestaneš odpovídat, nebo odpovídáš na něco, na co jsem se neptal.
              V mé otázce bylo "z dostupných informací", ty odpovíš "udelat rozhodnuti o necem, co jsem nehral, nezkousel, nevidel". To já po tobě nechci.
              Podle tebe si o hře nemůžeš udělat názor, že tě bude bavit, dokud jí nevyzkoušíš. Zajímalo by mě, na jakém základě volíš hry, které si vyzkoušíš.
              Jenoduché otázky k tématu. Nikam neuhýbám, neurážím, debatuji. Očekávám od tebe to samé.
              • Reakce na příspěvek:

                Odpovedel jsem ti. V bodech. Dvakrat. Ze jsi to nepochopil ani jednou jako odpoved, opet, neni problem teto diskuze.

                Zacinas blabolit a zacinas mit tragicky nudny :( Proto te necham vybrecet se. Prosim, pokud na to skutecne mas jeste koule, pokracuj. Nicmene nezapomen, ze jsi obrovskym zpusobem mimo tema a ztrapnujes se. Originalni tema bylo jine, plne argumentu a skutecne diskuze.
            • MrSanta
              Z tvých odpovědí na 1. a 2. otázku mi vychází, že nemáš vůbec žádnou důvěru v sám sebe a nejsi schopen udělat směrodatné rozhodnutí na základě dostupných informací. To mě docela zaráží.
              U otázky č. 3 jsem se ptal na rozdíl, ne na příklady.
              Na někoho, kdo se ohání nezpochybnitelnou pravdou jsi velmi nejistý.
              Vezmu za příklad třeba Baldur's Gate I a II. Hrál jsem Baldur's Gate I. Velmi mě bavil. Z objektivních, nijak ovlivnitelných zdrojů se dozvím, že stejné studio udělalo Baldur's Gate II. Náplň je stejná, hratelnost je stejná. Uživatelské rozhraní je stejné. Proč bych, podle tebe, za této situce nemohl získat přesvědčení, že mě Baldur's Gate II bude bavit, aniž bych ji sám vyzkoušel?
              • Reakce na příspěvek:

                1) Jsi sileny. Ja nemam zadnou duveru v sam sebe, protoze nedokazu udelat rozhodnuti o necem, co jsem nehral, nezkousel, nevidel? Vyborne! Odkud te pustili, prosim te?

                2) Viz. predchozi bod., zacinas byt opravdu, ale opravdu velmi podivny.

                3) Rozdil nejlepe ukazes na prikladu. Ze jsi tragikomediant, ktery to nedokaze pochopit, neni problem teto diskuze.

                4) Prestan se snazit slovickarit a snazit se "vyhrat" nesmyslnyma plkama. Nepodari se ti to. Proc? Protoze ja pouzivam fundamentalni selsky rozum, naprosty zaklad a naprosto jednoznacne logicke zavery a postupy. Muzes tu plkat do rana co budes chtit, ale nemas nejmensi sanci. Alespon myslim. Co jsi prozatim predvedl me spise rozchechtava nez dojima, ale mozna se prekonas. Prosim, pokud na to mas koule, pokracuj.
            • 1) Chci vedet, ze kdyz vysolim financni obnos, ze budu uspokojen. To je snad logicke. Pochopitelne. Nechci kupovat neco, co nevim, jak me uspokoji. Zijeme snad v Kocourkove?

              2) Neexistuje. Jak by mohla? Vsechno co ziskas pred vyzkousenim, jsou jen zkusenosti ostatnich. A ty se mohou diametralne odlisovat od tvych. A co vice, v naproste, ale naprosto naproste vetsine to tak i je. A i kdyby si byl Jezis a nebylo to tak ve tvem pripade, znamena to, ze budes omezovat me, potencionalniho zakaznika, protoze ty jsi vyjimecny? Samozrejme ze ne. Nech me si tu hru vyzkouset a je to. To je cele.

              3) Normalni chlubeni je, kdyz oznamis, ze cekate se zenou dite. Teple chlubeni je koupit si hru za dolar a hned o tom napsat vsem svym kamaradum na ICQ.

              5. Pseudo-intelektualni melodramaticka fundamentalne nezkusena mlada osoba z nove generace predstirajici ze je cool zpusobem, ktery oznacuje za oldschool.
          • celoush
            Chápu, že ti nynější systém nevyhovuje, mne taktéž ne, ale fakt zlodějinu svým bojem za lepší produkty neobhajuj. Jinak svoboda je odpovědnost za své činy. Anonymní bojovník s podivným nickem je k ničemu.
            • celoush
              Takže za co bojuješ? Mít více možností hru si předem vyzkoušet? Aby měla každá povinně demo? Mít možnost hru vrátit? Já jen, aby ses nesnažil vrátit něco, co tu již bylo a ukázalo se, že vlastně o to hráči ani tak moc nestáli. Většině totiž stačí vlastní elementární logika, přečíst si nějaké reakce, recenze, mrknout na gameplaye, případně použít doporučovací systémy a mají jasno... není možné, že ten trh kolem prostě tyto problémy ostatním hráčům víceméně řeší a jen ty jej nechceš přijmout a vyžaduješ cestu vlastní, kterou považuješ za jedinou správnou?
              • Reakce na příspěvek:

                Elementarne nechci kupovat zajice v pytli. To neplati jen u her, ale i o podobne nastavenych sluzeb a jejich systemu. Proc bych mel platit dopredu za neco, co muze v meritku meho uspokojeni byt naprosta prisernost? Kde je ta logika? Dobre, jednou, dvakrat, koupim zajice v pytli. Ale vzdycky? Pokazdy? Vzdyt tu neni zadna jina moznost nez si cist recenze co maji hodnoceni 7-10 nebo poslouchat nadsene tweety hipsterovskych pseudo intelektualu jak vyzdvihuji jednu hru a za mesic na ni totalne zapomenou. Ne. Tohle neni system, ktery vyhovuje vetsine. Tenhle system nevyhovuje nikomu. Lide jsou jen ovce a neuvedomuji si znicujici pravdu. Znicujici pravdu, ze nas nuti si kupovat zajice v pytli.

                A ted. Ja nevim, jak to vyresit. Mozna dema. Mozna casove omezene ukazky. Technologicky to mozne je a bude. Pirateni to bude stale vice a vice potvrzovat. Na trhu je tremendozni a giganticka dira v oblasti potreby po zkusebnich dobach se hrama. Jedine co se ted deje je to, ze hraci jako ovce plati plne ceny za hry, ktere dostaly 7-10 nebo je hipsteri vychvalili na Twitteru. To je proste nedojemne. Nefungujici. Tenhle system nemuze fungovat a rozpadne se. Uz z principu je to neudrzitelne. Jedine by vsichni zustali ovcema. Coz se doufam nestane. I kdyz kdo vi, ze.
            • Ja zkousim, nekradu. To je zasadni rozdil. Pokud jsem uspokojen produktem, zaplatim. Po vyzkouseni. Ja pouze naplnuji logicke schema veci. Nehodlam platit za zajice v pytly. Anonymni bojovnik s podivnym nickem je skutecne k nicemu, az na ten fakt, ze siri pravdu a vice lidi si ji uvedomi. To je vse, o co mi jde. A jak je videt v teto diskuzi, naprosto uspesne.
          • Inquisitor
            Však oni většinou moc dobře ví proč ty dema dneska nedělají. Proč před lety měli demo všechny hry a dneska už to nejde? Protože vydávájí nehotový hry za přemrštěnou cenu a hráči jsou jejich betasteři.
            • Inquisitor
              Takže je v pořádku, když prodávájí hru za litr a ani nejde dohrát? Ne musim si počkat měsíc na opravu. A to nemluvim o hw nárocích, který absolutně neodpovídají skutečnosti. Jasně každá pc sestava je jiná a na každý to běží jinak. A právě proto si hru nejdřív stáhnu. Tohle z videí nezjistim.
            • celoush
              A není to možná tím, že dneska už lidé tolik o dema nestojí? Nemám patent na rozum, ale osobně už jsem neměl potřebu demo stahovat několik let, i když bylo k dispozici.
              • Reakce na příspěvek:

                No podivej se, a podle ceho se rozhodujes, ze koupis zajice v pytly? Podle recenze? Ty jsou pouze 7-10. Nedojemne. Podle doporuceni kamaradu? Co kdyz maji jiny vkus? Nedojemne. Podle videii? To je jako divat se na dospelacky filmy a nikdy nevyzkouset sex na vlastni kuzi. Nedojemne. Zkratka, vyzkouset si uspokojeni u nejake hry je podstatna cinnost pro rozhodnuti o koupi. Pokud to nekdo dela nejak jinak, muzu ho politovat a oznacit za hipstera.
            • ucho
              protože u AAA her je dnes vzhledem k jejich velikosti obtížné něco vyříznout a prohlásit to za demo, je to časově příliš náročné, tedy drahé a není v tom pro firmu žádný přínos. rovněž je zde riziko snadnějšího cracknutí hry. a u těch malých her to nemá prakticky význam, protože ceny těch her jsou směšné.
              jinak na konzolích dema na řadu her jsou.
              pokud člověk nedokáže z dostupných informací na internetu a ze spousty videorecenzí a gameplay videí určit, jestli ho hra bude bavit a ocenit si ji, tedy stanovit si cenu, není patrně svéprávný a nakládání se svými penězi by měl přenechat jiné osobě.
            • Tohle je snad prvni normalni, ze zdraveho rozumu vytvorena, reakce na moje prispevky. Diky.
  • tak ked kliknem na tlacidlo buy tak sa objavi stranka s neexistujucou strankou, pri hrach co nie su v zlave kupovanie funguje, takze je to naprd
  • Alpha Centauri yes ! :D
  • DĚKUJI Zničující pravdě (je to spíše fanatismus a demagogie), že naprosto zničil pohodovou diskuzi. Jsi na sebe hrdý? Chce se mi zvracet. A Games si by mělo najmout člověka, který bude každý den kontrolovat a následně promazávat nevhodné příspěvky. Chápu, že kre*éni jsou všude, ale je to vaše ostuda. Toť vše.
    • Jack1947
      Souhlas je to prvotridni deb/l a mel by byt na sebe patricne hrdy, jenze ja bych to na Redakci nehazel, nermuzou proste zabranit vsemu, uz jsem psal ze si to asi nikdo na triko nevezme to cisteni, kazdy den. Procisti to ale to aby tu palk bylo vice takovychto "cleaners" pac by tu museli byt 24/7, aby se tu dalo nak rozumne pohybovat.
      • ucho
        stačilo by mít povinnou registraci přes mojeid, kde má každý ověřenou totožnost a jméno a psali bychom zde pod skutečným jménem a příjmením
        - zamezilo by to vytváření více účtů, kdy třeba jeden trol vystupuje pod 3 účty a baví se
        - tito provokatéři by si pak zřejme rozmysleli, jak budou na veřejnosti vystupovat, protože na trolování je baví právě ta anonymita, kdy si můžou psát cokoli...

        je to sice trochu násilné řešení, ale věřím, že diskuzím zde by to prospělo. jako další řešení bych viděl ten filtr. každý by si tam dal to, co by uznal za vhodné a všichni by byli spokojení
        • Thorar
          Nestačilo a neprospělo, zatim to nikde nepomohlo a je to pořád vracení se zpět. http://www.lupa.cz/clanky/jiri-hlavenka-vychovali-jste-obludu-internetovych-diskusi-a-ta-vas-sezrala/
          • Jack1947
            Nemam si to brat osobne nehazel si mne pri psani mezi trolly a ma reakce je adekvatni vuci tomu. *7*
          • ucho
            ještě nikde to neaplikovali pořádně. všude na internetových diskuzích jsou stále aktivní anonymní účty. tedy řešení k ničemu.
            • Thorar
              Troll bude trollit dál a je jedno jestli má přezdívku (např. Jack1947, Zničující Pravda) nebo jestli je pod skutečným jménem (Franta Vomáčka, Brno nebo Tonda Kudrna, Kladno). Nic to nemění na diskuzi, pořád je to anonymní jméno.
              • Reakce na příspěvek:

                Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky moc.
            • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky!
            • Jack1947
              No jestli ti jde o realne adresy, jmena. To se nedivim, ja bych nerad daval do neceho sve osobni udaje, cemu treba tolik neverim. *4*
          • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je GOG, popripade reagovani na problematiku kupovani her (ac levnych). Diky.
            • Jack1947
              Vidis, delas jen jedno urazis byt treba ne vulgarne... dite, mladiku budiz tak uz se vrat k tematu, ne viz co iodpal odsud. Pises musim reagovat bla bla nereaguj, nuda horsi jak v brne. *13*
            • Jack1947
              Jeste tady zacni vykrikovat, kdyz uz jsme u toho treba ze bys zavedl "STANNE právo" a bude teprv ohen na kapote. Ne, jenze siris to takovym podivnym zpusobem, moc podbizivym a nekomu to treba se nelibi. Pak zanes urazet, kazdeho kdo ma namitku proti a povysovat sve ego, hazet nas to mlafdiku a trollu, mnic proti ale vazne takhle ne. Ja jsem pro slusnost predevsim, to co ti tu provadis je na hony vzdalene, pak se nediv ze to bouri davy. Neni liz co si chtel vzburcovat davy, ukazat ze na to mas a ted byt za tu cernou ovci... sry ale na pobaveni bry ale uz toho bylo doszt neotocime list? Ovsem pokud neni to jedine, coz se obavam ze znicujicipravda neumi nez jen promlouvat lidem do duse. Chceto zaradit zpatecku alespon prozatim.
              • Reakce na příspěvek:

                Podivej se, dite, ja jsem ochotny se vratit k topicu okamzite. To ty tu porad postujes naproste hlody o tom, jaky jsem hrozivy troll a vylevas si tu sve srdce jak u maminky. A ja na tebe musim reagovat a uz po ste te upozornit, ze jsi naprosto, ale naprosto mimo tema teto diskuze. Pokud se chces vratit k diskuzi (at uz moji, nebo o GOGu), ucin tak a prestan tu zvanit neustale o tom, jak si myslis ze je neco spatne na zpusobu sireni me znicujici a skutecne pravdy.
            • Jack1947
              Prosimte, mozna jsem "Teenager", mas zrejmne pravo rikat mi mladiku, jenze cele to je o tom ze tys odbocil od docela hezky rozviojejici se diskuze. Ted se snazis z toho vykroutit nebylo to o tobe, ani o tom co pises bylůo to o GOG a o hrach co tam jsou, ty jsi prisel a cele to zkazil. Zamysli se prosim, nedelas vola jen ze sebe ale svou pravdou nicis diskuzi, si jako zimnice jen horsi. Zadrz svou nakazu, jdi prosim jinam , my vazne uz tvou pravdu dal poslouchat nechceme. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja jsem nabidl znicujici pravdu, kterou lide odmitaji priznat. Je nutne, aby se lide zamysleli, proc kupuji zajice v pytli (i treba jen za jeden dolar), protoze do te doby bude herni komunita jen povazovana za bandu ovci. Neni nic spatneho zacit diskutovat o tomhle tematu prave pod timhle clankem, naopak, skvele se to hodi a jak si videl, rozproudilo to debatu do velmi vyjimecnych vysin. Je to uspech, pokud nepocitam nekolik mentalnich tvoru, kteri neustale trvali na tom, ze nepopularni nazor je automaticky trolling. Takove lidi bych banoval.
            • Jack1947
              Ne nemuzeme, copak ti "spadl hrebinek" kdyz doslo na lamani chleba *15* , sam sis to tady nasvinil tak si sve vykaly taky zpapas. *3*
              • Reakce na příspěvek:

                Omyl, mladiku. Velmi snadno te mohu nahlasit za opakovane odmitani se vratit k tematu a udrzovani offtopic linie. Abys chapal, ja pouze reaguju na tve prispevky, abych te usmernil zpatky. Jelikoz jsi ocividny teenager, nekdo to udelat musi, jinak bys tu zaplevelil celou diskuzi.
        • Jack1947
          Ale ne, da se bezplatne zjistit jestli jde o ip a misto pobytu "anonyma". Tkhle by to bylo uz jen snazsi... a ne mojeid bych nechtel.
          • Ale tak jiste, mladiku. Uz se tesim, jak me nahackujes moji adresu a zazvonis mi dole u dveri. Ty jsi nejaky mistni sasek? Velmi mi ho pripominas :D
            • Jack1947
              Je moznost, nikoliv ze bych to delal proc je nejsem typ co se zblazni kvuli trotlikovy z netu, navic odsuzuji fyzicke nasily. *3*
              • Reakce na příspěvek:

                Ach. Ano, jisteze. Je "moznost". Chapu. Jasne. Urcite. Jak jsem mohl zapomenout.
        • Jako dalsi reseni bych videl abys se vzpamatoval a zacal mluvit k tematu. Stane se to nekdy? Nebo snad hrozi ban nad tvoji hlavou? Vse je mozne, mladiku. Nezkousej moji trpelivost.
      • Je mi velmi lito, ze stale brecis, pseudo-ignorujes ponizujici a naprosto znicujici urazky na tvoji osobu, ktere cloumaji s tvym nickem z jedne strany na druhou a odmitas psat k tematu. Snad te maminka dnes po skole obejme. Vsichni v to doufame.
        • Jack1947
          Ve skole jsem nebyl dneska pro tvou informaci, uz si skoncil vazne mne zacinas nudit nikdo s tebou nesouhlasi a vola delas jedine ze sebe, ja nemam proc brecet ale zato ty budes az si te nekdo najde a da ti za vyucenou. *3* Uvidime jestli stale tu bude ta pravda, nepreju ti to ale nedivil bych se.
          • Pokud toto ma byt RL vyhrozovani, radil bych ti, aby ses hodne rychle uklidnil, mladiku. Takove veci neberu na lehkou vahu a mohu te jedonusse nahlasit. Ze jsi nebyl ve skole me nedojima, ze jsi unuden vlastni neschopnosti vyprodukovat kvalitni argumenty k tematu take ne a obecne jsi politovanihodna bezvyznamne diskutujici entita. Get lost.
            • Jack1947
              Coze, co to placas , kecas o skole ale sam se neumis vyjadrovat nechapes psanny text, jinak ty to nevis... jsem dyslektik zti emilku, s gramatikou si nijak nepomuzu.
              • Reakce na příspěvek:

                A ja jsem papez Frantisek. Tesi me. Muzeme se nyni jiz vratit k tematu teto diskuze? Bylo by to dobre pro vsechny.
            • Jack1947
              Ja psal ze ? se budu zaobirat tim ze bych jel nekam do prdelakovic za trollikem... nepsal nechapes psane slovo a nevyhrozoval jsem ti vubec , chces me nahlasit za co ze si nechapavy ignorantik.
              *15* Ty si di treba do prd*le, vrana k vrane seda si priklad toho ze trollove tvori podstatnou cast internetu at uz v jakrkoli podobe. Tak ses pobavil, namastil zpuchrele ego a muzes jit o dum dal, pockat zo nejde ze "Pravda nebyla stale vyslisena" *4* such an tragedy.
              • Reakce na příspěvek:

                Sprosta mluva. Spatna gramatika. Naprosto tragikomicke argumenty. Pokud jsi dneska skutecne nebyl ve skole, doufam, ze zitra jiz budes.
    • Znicil? Naopak rozproudil a diskutovali jsme na velmi, ale skutecne velmi zajimave tema. Az na par mentalne silenych jedincu (mezi ktere se bohuzel asi zrejme radis i ty), kteri neustale vykrikovali neco o trollech, jsme myslim dospeli ke skutecnosti, ze problematika kupovani zajicu v pytli je obrovska a tragicka a herni spolecnosti ji budou muset resit. At uz budou prodavat hry za dolar nebo za dvacet. Jinymi slovy, ano, mel jsem od zacatku znicujici pravdu.
  • x_ander
    Jen pro zajímavost, za kolik bylo Hotline Miami? Prolítlo to tak rychle, že jsem si ani nevšiml ceny :-D
    • zadarmo :D
      • x_ander
        Jo, tím se to vysvětluje :-D
  • Jééé, já u toho usnul, probudím se a koukám že to pořád jede, tak se jde pokračovat ! *1*
  • Tak free mam Spellforce Platinum , Two Worlds 2: Epic Edition a Lucius doufam ze jeste neco kapne :)
    • mdkGT
      hamty hamty at mam vic nez tamty!
    • Soul Reaver!
  • páni, nevíte, byla už adventura Memoria? tu bych fakt chtěl...
    • zatím tam nebyla
      • díky!
        • Nemáš zač. Od Daedelic tam nebylo zatím nic. Jinak jestli tě zajímají další adventury od nich a nekoukal jsi na Humble Bundle, určitě se podívej :-).
  • Byla tam nejaky dungeon krome anvil of dawn??
  • v tom seznamu vidim free hry, jak je ziskam ?
    • Horst_Fuchs
      Pokud nemáš extra nízkej ping, dobrej postřeh a ještě větší kliku tak je určitě nezískáš. :)
      • Lol ty jsi legracni, vazne veris ze davaji nejake hry zadarmo? Oni proste tvrdi, ze nabidli 10 her zadarmo a za jednu vterinu je to pryc. V podstate dukaz, ze nanabizeji zadarmo nic, protoze timhle stylem bych mohl nabizet sto milionu na Vaclavaku po dobu jedny vteriny a pak vsem tvrdit, ze uz to nekdo vzal. Pateticke, ubohe. GOG pouziva tuhle strategii jako mnoho jinych firem a spousta ovci se na to chyta.
        • dunno, ja mel ze tri pokusu 2 hry. Doporucuji zahrat si nejaky reflex game (200 ms by melo stacit), pripravit tlak prstu na tlacitko a divat se na symbol dolaru - pokud zmizi klik.
          • Horst_Fuchs
            Tady reflex nestačí, reagoval jsem vždycky ve zlomku vteřiny a nikdy nic, je to hodně o štěstí a dobrým pingu.
    • počkáš, až se vyprodá sada nějaký hry, a občas místo další zlevněný naskočí nějaká zadarmo (většinou tak každejch pět her)

      no a musíš bejt rychlejší než Usain Bolt a rychle kliknout na to tlačítko buy a doufat, že budeš mít štěstí (což ale není žádná sranda, těch her zadarmo je vždycky třeba jen 10 nebo 20 a většinou zmizej během vteřiny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit