Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nejdrive HumbleBundle a ted GoG jenze omezene... Hmm uz se to zacina nak "ztencovat". *7*

    Pozor, casove omezene... to tu jeste snad ani nebylo. wew. *8*
    • Jacku, dej si prosíme teď alespoň týden dovolené. Díky předem chlape. Pak to můžeš zase rozjet v plné polní.
      • Jack1947
        To bych nevydrzel, navic to nejsem myslim tak casto ted posledni dobou... *3*
        • jen asi 30 příspěvků denně, už to tlumíš :)
          • Jack1947
            Nojo, to je tezke kdyz mam neco na srdci a zaroven na jazyku jestli myslis to u COD a BF. *3*
            • Inquisitor
              Ty toho máš na srdci hodně viď? :)
  • Kr.Pa
    To je super *1* prvnich 15s lidi vypisuji udaje karty a pak je to do 5s pryc *2*
    • MrSanta
      Spíš kouknou na stránku hry, aby zjistili co je to vůbec zač a pak už jenom zuřivě klikaj na BUY *15*
    • mdkGT
      To podle me nepocita zaplacene, ale pocita to jen ty co si to hodi do "kosiku".
  • 2x jsem přišel o hru free, díky přehlcenosti platební brány. :D
    • Jack1947
      Free = utopie.
      • Janun
        Me by jen zajimalo kolik lidi tu free hru doopravdy chce. Protoze aby ji ziskal musi klinout driv nez stihne precist jeji nazev :-)
        • Janun
          Za co ten minus... Je to tak. Nez by si clovek prečet nazev a rozmyslel si jestli ji chce či ne, tak je davno pryč.
        • Je to jak u nás, co je zadarmo to bereme, i když je nám to k ničemu. :D
      • Záleží jestli máš dobrý ping. Já ho asi mám, protože to tak tak stíhám. :)
        • Tjn, jsem na koleji u zdroje a 2 jsem stihnul.
  • Nemám u sebe peníze, takže jdu po free, ale je to fuška :) prošvihl jsem novinářku Jade - zbytek holt koupím za plnou cenu. Ale u GOG mi to nikdy nevadilo. Jinak, Wasteland 1 je novinkou. Mohl by se tam objevit.
  • Nevíte někdo jestli tam už bylo FTL?
    • zatím tam nebylo :-)
      • Díky
  • Grandhalf
    Já ho koupil už asi před půl rokem v akci na steamu nebo možná na gogu, dokonce za podobnou částku (ještě mám i originál na CD ale je tak zrejpaný že už to nejde nainstalovat ani). Když se k tomu namrskaj ty hromady modů všech možnejch (a že jich je) tak to i parádně vypadá. Jinak jsem teda krásně zjistil jak člověk za ty roky vyměknul... Dneska mi to přijde odost těžší než tenkrát *5*
  • mdkGT
    Prvni hra co bud nemam nebo jsem ji stihl King's Bounty: Crossworlds GOTY :D
  • To je opravdu na palici, na hru kterou fakt čekám - Syberiu a ono to při placení hodí chybu..
    • Je este nieco horsie - predstav si ze si si kupil Spellforce, a po pol hodine sa tam objavil free *1*
      • Tak myslím, že stejně bys to asi nestihl, takže můžeš být rád :)
    • Spousta her byla dávnou ve slevách při týdenních slevách, jen teď je kolem toho velký humbuk.
      • navíc jsou Vánoce na krku, tam zas bude většina ve slevě, žádný strachy
  • Já ještě tak hodinku budu čekat, jestli tam neskočí System Shock 2 nebo Planescape: Tornment či něco dalšího zajímavého. Jinak se mi podařilo chytit Postal 2 zadáče, takže stahuju a jsem dost zvědavý, co to bude za hru.
    Jinak by mně zajímalo o kolik procent se jim zvedly tržby. *1*
    Nevíte taky, když tam naskočí hra, dám "Buy now", tak jestli mám tu hru jakoby zarezervovanou (čili v klidu vypíšu kreditku) nebo to je prostě tak, kdo dřív dokončí koupi?
    • ucho
      System Shock 2 i Planescape Tormment byly tak hodinu dvě zpátky, kolem 1000 kusů oba. takže nečekám, že ještě budou.
      když už kupuješ, tak počítám máš rezervováno, to by bylo jinak neudržitelné.
      • Sakra.... Tak třeba bude ještě něco jiného, kde bych mohl napravit hraní z warezu.
        Ale nekoupení PT mně štve teda dost...
  • Stihnul jsem z free jen Ultimu VII comlpete edition jinak nic.
    • mdkGT
      to bud rad, nebot si mel z p*dele kliku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit