Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    tak kolik jste si kdo v Insomnia akci koupil her? já můžu říct, že se ke mně zakutálelo 6 kousků. jen škoda, že tam nepadlo víc her, co mám ve wishlistu a řadu zajímavějších kousků jsem už měl.
    • ucho
      jinak já teda vzal: Jade Empire, Ultima 7, Space Colony HD , NVN2, Reus, Deus Ex.
      ani jednu z těch her jsem ještě nehrál, tak snad letos alespoň jednu z nich udolám. prsty mě svrběly i u jiných kousků, ale tam jsem si říkal, že je to buď ještě pořád moc drahé a nebo bych to patrně už vůbec nehrál. na tyhle věci bych si čas chtěl udělat.
      • Deus Ex a Ultima 7 jsou velmi dobre volby. Vidim, ze ackoliv mas priserne, tragicke nazory, mas alespon nejaky herni vkus, ktery se da oznacit za dobry. To je velmi potesitelne.
    • System Shocka 2 (sice dohráno, ale musel jsem konečně koupit) a Beyond Good and Evil (na první zahrání kdysi nezaujalo, ale chci tomu dát ještě šanci)

      trošku lituju, že jsem nevzal Don't Starve, ale snad bude v nějakým bundlu (nebo znova tady ve slevě)
      • Thorar
        Zatim ty hry pořád rotujou dokola a počty se snad i zvyšujou, tak asi budeš mít ještě kliku :-)
    • MrSanta
      Nula kousků *1*
      Většinu her, o které na GOGu stojím, mám již koupených. Navíc na hry, které stojí do těch 10 $ slevu nepotřebuju. Z těch dražších bych teoreticky stál o dvě. Ani jednu jsem zatím nechytil.
    • Inquisitor
      Ty co bych chtěl tam nedali, jedině Theme Hospital, možná se tam ještě objeví.
    • mdkGT
      7 her, Kings Bounty Crossworlds, HoMaM 3 a 5, Startropia, Age of Wonders, Thief Gold a Total Annihilation, z toho co sem jeste nemel tam zase tak moc nebylo. A z toho co bych chtel tam nebylo pouze Divinity 2 :)
  • ...kéž by se tam objevil Trine...
  • ucho
    u System Shocku 2 to už druhou minutu ukazuje pořád 500 kusů. tak nevím, jak žhavý to bude s ponocováním.
    edit: jinak na GOGu píšou, že to bude 101 her. v článku stojí "stovka".
    • ales.smutny
      Už jen 450 :)
      No, tak to si v tom musí udělat pořádek, v tiskovce psali "100 blockbuster games..." :)
      • Thorar
        Teď to mizí s každou vteřinou.
  • Teď byl System Shock 2 zadác... nechytatelný *9*
  • no, tak hoši, žádná sranda: teď jsem normálně chtěl koupit beyond good and evil, 200 kopii, pohoda, ale kliknul jsem na "buy now" a chyba o přetížení serveru... tak se vrátím zpátky, už jen 170 kopií, zase kliknu a zase chyba přetížení... fakt až napočtvrtý se mi povedlo koupit, a když jsem po úspěšným zaplacení dal refresh, už byly všechny kopie pryč
  • Janun
    Ten neverwinter :-)) 400 a hned pryč. Ještě že sem to stihnul.
    • Já ho mám :-) 2 dolárky, paráda
  • Jack1947
    Furt to bezi, Ouch. *8*
  • zajímavá akce :) že bych si dal celonoční maraton nějakýho seriálu a při tom občas mrknul na GOG, co nového ve slevě? docela supr záminka :D (akorát nevim, jak budu vypadat zejtra v práci a pak večer na fotbalu ;)
    • Thorar
      Já mám zejtra 24h směnu, tak už vim co mě udrží vzhůru :-) podle rychlosti to teda asi nevydrží ani do dnešní půlnoci :-D
  • A dost, tak teď jsem se naštval!!! 36 kusů Luciuse a ono mi to ujelo... *16* *16* *16*
    • nekromant33
      jestli ti šlo u luciuse, tak na http://www.indiegala.com/ ho máš skoro zadarmo
      • Díky! Je to doma! *5*
    • bude tam jeste tohle bylo free
  • mdkGT
    evoland tam bude smrdet asi pekne dlouho :D
    • mdkGT
      tak ne, ty lidi koupi vsecko
      • mě evoland docela bavil :) na jedno odpolko taková super zeldovka odpočinková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší