Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doted mě štve, že jsem prošvihl:
    I have no mouth and I must screem. Kdy byl v akci asi před měsícem (a já platil servis auta a motorky).
    Ale čekat celej večer, jestli se tam objeví...to se mi moc nechce.
    • Estophelen
      Tak teď tam je a muzí dost rychle :)
    • muzes to napravit jestli to stihnes :-)
    • ted to tam je
    • mdkGT
      mas ho tam hurry :D
      • uz ne..... :)
  • Kruci, všim sem si toho článku pozdě *10* Tak snad se tam eště něco dobrýho vyloupne, sem v pohotovosti :-)

    Dotaz pro ty, co už nakoupili: když kliknu na buy, pamatuje si to kartu z posledního nákupu (zatim sem nakupoval jenom jednou a ne v týhle akci)... abych to tam stih nalámat, než bude vyprodáno *2*
    • nepamatuje (ani nevím, jestli jde dát, aby si pamatovalo), ale jakmile už jsi na stránce, kde zadáváš číslo kreditky, mělo by to bejt v kapse... (tzn. rezervovaný pro tebe)
      • Ok, díky moc
  • Zatím ani jedna hra z těch 8 co mám ve wishlistu. Tomu říkám pech. A už od začátku si říkám: "Neblbni, čekej na ty ze seznamu nebo koupíš každou druhou." To kdybych věděl... :-D
  • Uprimne...Podarilo sa niekomu dostat nieco free?

    To sa neda stihnut, aj ked kliknete do jednej sekundy, tak to napise offer expired *16*
    • jo, ultimu vii
    • mdkGT
      obcas je stesti urvat i hry co free nejsou *15*
      • Mne to uz vobec nechce nacitat stranku, takze to je asi koniec.

        Ddos v priamom prenose *1*
        • ono se to vždycky po chvilce vzpamatuje :) navíc teď už je v nabídce asi 95. hra, takže už bude brzo konec...
          • ucho
            no ještě asi 20 her. ty free se tam počítám 2x nepočítají.
    • myslím, že skoro na začátku tu někdo psal, že stihnul pořídit Ultimu 7 zadara... ale teď už to fakt nejde, už je na GOGu narváno moc lidí
    • na free nema smysl klikat,teda pokud nebydlis u jejich serveru.
      Zalezi na pingu ne na rychlosti netu.
  • Ví někdo, prosím, jestli už proběhla poslední šance na Icewind Dale?
  • Rise of the Triad - tak mě napadá, že by bylo fakt super, kdyby byl ve slevě ten novej Shadow Warrior, toho jsem chtěl vážně zkusiti :)
  • a ty hry tam jsou jakoze steam klic nebo posilaj krabice ?
    • jestli je to stejný jak před rokem, stáhneš si klienta a stáhne se ti virtuální CD (imidge)
      • mdkGT
        nemusis ani stahovat klienta, jde to stahovat i pres web prohlizec normalne
  • Tak já mám odchyceno Planescape: Torment, Psychonauts a I Have No Mouth And I Must Scream. Bral bych ještě Icewind Dale, ale od rána jsem ho tam zatím nepotkal.

    Jinak si myslím, že to je opravdu povedená akce od GOGu. Možná jedinou věc, kterou bych uvítal navíc by byl časový odpočet. Buď by se vyprodaly ty kusy a nebo by vypršel limit, nahodila nová hra a ty neprodaný kusy by šly na konec do fronty. Nezamrzlo by to pak na neprodávajícím se titulu :-).
    • ucho
      ten odpočet mi přijde zbytečný, musí udat i trošičku méně žádané kusy a naštěstí jsou si toho vědomi a nedávají jich takové množství. já bych uvítal, aby bylo známo, kolikrát se to tam ještě protočí. aby člověk věděl, že teď se třeba jede 52/250. takhle člověk ani neodhadne, kdy to vlastně skončí.
      • Jack1947
        Nikdy, pac tam pokud se nemylim pribyvaji jine hry dalsi a nove co jweste v nabidce nebyli, je to jen marketingove dobre zvladnute ze cekali ze tam bude spousta lidi jeste dodnes, pac jine hry ktere jeste nemaji mit proste musi.
    • Thorar
      Nejdelší "zamrznutí" jsem viděl asi tak na 15 minut, to se dá přežít a odpočet netřeba :-)
      • eb42
        No hra Jack Keane 2 tam byla hodiny...
        • Thorar
          Rise of the triad to taky pěkně zabrzdil.
          • ucho
            no až pojede potřetí Jack Keane 2, bude to asi peklo. záleží, kolik toho budou chtít prodat.
            • Ani nevíš jak se mi ulevilo, včera jsem to u Jacka zabalil... (kolem 5h ranní) *1* *1*
            • Thorar
              Naštěstí jen 25 kusů :-)
        • Thorar
          Tak to mi naštěstí uniklo, ale to je extrém *1* to tam dali aby si lidi mohli uvařit, najíst se, dojít na záchod :-)
  • Nektedy veci se tam uz opakujou WIng COmmander 4 podruhy behem cca pul hodiny....
    • mdkGT
      To byl free, a nevim jestli to byla IV. treba to byla III., nestihl sem to ani precist *15*
  • Celou dobu cekam na Raymana.....prisel mail od Humble Bundle ze pridali hry, tak si je davam na steam.....a mezitim sem Raymana minul.......kua.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší