Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    Já bych s dovolením upřesnil tvoji poslední větu. Pokud nejste romantická lesbba v zálibě v brakové literatuře tak ruce pryč.
  • Rhulad
    Ucho jestli si myslíš, že to co jsi napsal je chytré, tak tě zklamu. Sice budu vulgární, ale snad mě omluvíš. Takový srance jsem dlouhou, dlouho nečetl. Ty to máš v hlavě řádně domotané.
  • MickeyMutant
    Jdou.
  • MickeyMutant
    Mně se to přímo stalo, takže jsem se někdy ve třetině hry dostal na konec. Pak jsem se modlil, aby fungoval ten autosave před titulky, abych se mohl vrátit a prozkoumat zbytek příběhu. Píšu to v recenzi. Tohle měli asi vyřešit tak, že by tajná místa byla přístupná až po nalezení nápovědy.
  • Miserius
    Dvere nejdou otevrit dokud o nich nevis
  • Ti, co jste hráli:napadlo vás taky, že kdybyste náhodou na začátku v hale objevili tajné dveře pod schody, tak to celé dohrajete za minutu?? Kdyby se mi tohle stalo, tak chci vrátit peníze :D
  • Možná se mi prostě z nabízených možností zalíbila nejvíc ta správná, ale vážně mě trochu zklamalo, když to dopadlo jak jsem čekal...
  • Na začátku na dveřích je dopis od Sam, takže mi přišlo, že jde o její zmizení a rodiče se prostě ještě nevrátili. Jinak pro mě pocitově nejsilnější byla barva ve vaně. A z těch vedlejších postav se mi nejvíc libila ta co jsi nezmínil: tatík a jeho úspěchy a pády ve světě literatury a hlavně ůtržky z toho díla samýho, Samina Allegra ještě víc. Křížek jsem ve tmě pak hledal asi 5min, ale že by Sam chytil duch mě teda nenapadlo, spíš jen její hra. Ještě jsem zapomněl zmínit, že jestli se vám líbí uširvoucí dívčí punk, tak si hodnocení umocněte na ntou :D
  • Mortuus
    Hloupost. Já jsem dobrou hoďku a půl netušil jak to skončí. Všechny poznatky jsem si zapisoval na papír a kombinoval co a jak by mohlo být atd. Fakt jsem ten konec odtušil až v poslední třetině hry a to si o sobě dovolím tvrdit, že nejsem jeden z těch pomalejších mozků :D
  • janchor
    Tak jde přece o zmizení celé rodiny. Těch náznaků, co zlýho se jim mohlo stát, je celá řada - ruku v ruce s momenty typu prasklý žárovky při prohlídnutí křížku.

    Na spoilery je tu tag < spoiler > ... < /spoiler > (bez těch mezer).
  • A tohle je jeden z těch okamžiků kdy se za svůj herní koníček celkem stydím :) .
  • Souhlasím, nějak mě moc nepřišlo, že by cokoli co Lukáš zmínil mohlo zapříčinit zmizení Sam, když v denících, které tě provázejí od začátku se mluví jen o jedné věci. (mimochodem, jak zakryji text spoilerem?)
  • ucho
    já ale nepsal, že lidi, kteří hru odinstalují za 15 minut jsou hloupí. ani jsem nenaznačil, že jsou hloupí lidé, které hra nebaví... inteligence tedy rovněž nesouvisí s tím, co člověka baví... ale potřetí to sem psát nebudu...
  • fajn, ale porad netusim, proc do toho cpes inteligenci. Ze je nekdo "premyslivy" pri recenzi her jeste neznamena, ze to musi byt genius. A stejne tak clovek, ktery napr. tuto "hru" odinstaluje po 15 minutech hrani znechucen muze byt chytrejsi nez my vsichni dohromady.
    Je to ciste o tom, co se mi libi a jake mam potreby, inteligenci do toho netahejme.
  • Mortuus
    Jenže to přece ze začátku nevíš.
  • Pro hlupáka každý hloupý.
  • Nenazval bych to falešnýma stopama - jsou to spíš vedleší dějové linie.
  • ucho
    trochu mi uniká, proč znovu psát něco, co jsem napsal jako odpověď již předtím, ale budiž, někdy je to zjevně potřeba...
    pozorně si přečti první příspěvek, na který reaguji, je v něm otázka. tazatel se tam ptá, jestli neví někdo proč. a předmětem otázky je, proč je rozdíl mezi průměrným hodnocením recenzí a průměrným hodnocením uživatelů. a odpověď je tedy inteligence. jak je to možné? inu o tom je celý můj příspěvek, tedy že si lidé nedokážou uvědomit, co a jak hodnotí a zahrnují do toho moc ten subjektivní faktor, tedy jestli je to zrovna jejich vkus. recenzenti jsou většinou více přemýšliví lidé, kteří se to snaží vzít víc objektivně. ano, i recenze je subjektivní, ale přeci jen recenzent neignoruje fakt, že když hodnotí například adventuru, nevyčítá hře, že se tam málo střílí. a je vcelku logické, že když se objeví něco originálního, co funguje tak, jak bylo zamýšleno, je to hodnoceno kladně, protože to recenzenti dokážou ocenit. jestli se ti nelíbil příklad s muzikálem, klidně to vztáhnu na nějaký horor. můžeš mít skvělý horor, který funguje skvěle a je dobře natočený, ale přijde skupina lidí, kteří horory jako žánr nesnáší a budou film hodnotit jako odpad... tento přístup zkresluje hodnocení a takto hodnotí hloupí lidé. a to je i odpověď na ten první příspěvek ve stromě a je to mimochodem v bledě modrém to, co jsem psal předtím... tedy pokud někdo dává COD hrám nejnižší hodnocení, je to rovněž hlupák, protože i když ty hry někdo nemusí, jde většinou o kvalitně zpracované tituly ve svém žánru a holt si to vyšší hodnocení zaslouží.
    tedy co jsi udělal? vzal jsi dvě věty z celého příspěvku, co jsem psal. ty věty ani nebyly u sebe a spojil jsi je dohromady. tedy oblíbenost muzikálu s inteligencí nesouvisí vůbec nijak, ta souvislost s inteligencí je pouze v tom, když někdo hodnotí muzikál odpadem jen na základě toho, že je to muzikál, což opravdu inteligentní není...
    a ještě jeden smyšlený příklad, abys to lépe pochopil. dejme tomu, že mám slabost pro blondýnky. je inteligentní pak každou brunetu označovat za ošklivou? jenže tohle právě řada hráčů dělá. snaží se hodnotit hru, která prostě není v jejich záběru. vznikají z toho pak takové paradoxy, že dotyční kritizují prvky hry, které patří k základním stavebním kamenům.
    a tohle je víceméně podstata sporů o číselné hodnocení. někdo nepřekousne, že hra, která by ho nebavila, má vysoké hodnocení, protože lidé pod tím číslem vidí to, jak je ta hra bude bavit. u her to ale tak úplně není, desítkové hry se někdo nemusí dotknout ani klackem a sedmičková hra bude pro někoho hrou roku...
  • "Řekl bych, že to bude inteligencí." "To máš jako u filmu, kdy někomu pustíš třeba muzikál. "

    Muzes mi teda prosim osvetlit, jak jsi to myslel? Kdyz to najednou s inteligenci nijak nesouvisi, proc tim zacinas svuj prispevek? Pokud mi zcela jasne dokazes, ze svoji vetu "Řekl bych, že to bude inteligencí." myslis uplne jinak, potom uznam, ze jsem se mylil. Ale podle me ta tvoje veta neni dvojsmyslna a jeji vyklad je zcela jednoznacny a okecavat svoje blaboly tim, ze nekdo udajne nechape logicky vyznam jednoduchych souveti mozna bude fungovat na nekoho, koho jsi zvykly oblbovat cely zivot, ale na me to teda nezabira. A pokud to chces nekam posunout, jak po tom primo pases, tak zacni delat primarne neco se sebou. Protoze jsme se diky tve jeste vice blabolske odpovedi opravdu neposunuli ani o pid *3*
  • janchor
    Falešnejch stop je tam přece spousta: dědeček, duchařina, sestřin divnej soused z dětství, mámin potenciální milenec..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit