Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je pravda, pro mě osobně graficky nejpovedenější dílo současnosti zůstává stále nejnovější Cryengine, samozřejmě v uživatelských modifikacích a tam byl položen základní kámen tuším někdy v roce 2006 až 2007, od té doby se dodělávají pouze detaily a žádný progresivnější herní engine nemáme. Z renderovacích enginů používám VUE11, což je samozřejmě jiná liga a jde dál než Cryengine, ale jako herní použít zatím nelze.
  • TULENCZ
    To vis ze jo a jak vypadas ty? :D :D :D Nejultimatnejsi svoboda. A dle me to vypada uplne v pohode.
    Navic to konecne vypada ze jen nevylepsili Fallout3 jako u New Vegas ale zapracovali par poradnych zmen. Takze palec nahoru :) *12*
  • walltar
    Jak tohle můžeš vůbec říct... už od Skyrimu mají dokonalou fyziku bez jediného bugu!

    https://www.youtube.com/watch?v=V3f9uN9wKJU
  • upřímě řečeno bych se s tebou klidně vsadil že do půl roku od vydání si budeš moci stáhnout nějakej mod ktrej ti tohle umožní. *1*
  • Mne sa zda, že niekto NECHCE aby hry na PC vyzerali velmi vyrazne lepšie ako na konzoly...niekto ten vyvoj brzdi, ako spametajme sa už je rok 2015, už by sme mohli byť graficky ovela ďalej, keby sme chceli HW na to mame...ale NECHCEME-viz namodovany SKYRIM , CRYSIS 3...
  • Kozy
    MGSV: Phantom Pain
  • Ale potom na to treba inu masinu. Mnohi zabudaju, ze ten modifikovany skyrim alebo fallout 3 hraju na strojoch s podstatne vyssim vykonom ako maju nextgen konzole
  • walltar
    Jo já na škole měl rád Archicad ... to už skoro jak ta hra bylo. *1*
  • Magister_Peditum
    Pokud používají stejný engine jako ve Skyrimu, tak loadingům asi nevyhneme.
  • Vidím to stejně, nevím jak ostatní, ale osobně už dávno používám 4K s tříslotovým GTX980 a stále čekám na hru, kde svou HW výbavu obstojně použiji, konzole se pořád plácají okolo full HD a to kdo ví jestli, ještě s omezeným FPS na 30 a já si už několik let klepu na čelo, na co všichni čekají a proč si nepořídí slušné sestavy. Nerozumím tomu.
  • Aj Tetris je komplexnejší než bezduchý AC.
  • walltar
    Tak na PC celkem dost... PC má jednu takovou silnou pomůcku. Říkáme tomu nastavení grafiky. Takže i perfektně vypadající hra jde celkem dost osekat aby jela i na horších PC.

    Imho není potřeba osekávat už ve vývoji, ale stačí to dát do nastavení.

    Na druhou stranu, tu perfektní grafiku by využilo pár lidí s nejlepšíma PC a jinak nikdo takže se na tom pracovat chce asi málokomu.
  • Jako to kladeni durazu na grafiku me dost stve. Uz ted je propastni rozdil mezi grafikou a fyzikou. Mnohem radsi budu kdyz se vyrazne zacne posouvat nahoru fyzika, kolize, interakce a taky pohyb postav. Kdyz dosahnou alespon urovne soucasne grafiky, pak at klidne prudej s realistickyma ksichtama, vlasama a ostatnima serepetickama.
  • To su čiste dristy, moderi to chytia do ruk a spravia z toho INU hru, 4K textury, nech nekecaju že sa to neda... *16*
  • walltar
    Tak třeba Star Citizen se o to pokouší... Zatím špičkovou grafiku mají. A hra by v budoucnu měla být i úžasně komplexní. Takže uvidíme.
  • Samozrejme, ze to je mozne. A kolko ludi ma PC na to aby si to v takej grafike potom mohli uzit? Potom zasa bude hate, ze ta hra je neoptimalizovana a ze to nikomu nejde plynule.
  • A proto jediná hra vhodná na stavění baráku jsou obecně programy typu CAD.
  • no jde už sis odpověděl... Zaklínač je komplexní hra s tunou obsahu a super grafikou :)
    snad si velké firmy vezmou z CDprojektu příklad...
    jinak mě ta grafika ve Falloutu až zas tak moc nevadí, sice to vypadá jako trojka, ale když to bude zábavné, tak přoč ne... Já bych raději kdyby tam byl kooperativní multiplayer...
  • spoock
    Grafika mě neuráží, hlavně ať je to dobrá hra. Předpokládám, že když už je grafika průměr, tak nebudou načítací obrazovky při vstupu do metra, apod., to by zabili mnohem víc.
  • walltar
    Tak jo no... Můžeš si tam postavit Chajdu! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit