Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bethesda byla v tomhle ohledu vždycky výtečná akorát v pohledech do krajiny. Když jsem poprvé vylez z vaultu ve Falloutu 3, zůstal jsem stát s otevřenou hubou, ale jinak ta grafika taky nebyla žádnej šlágr. A ono je to vlastně úplně fuk. Mody tu hru relativně brzo změní k nepoznání a lidi kterejm o grafiku nejde si to užijou, i kdyby to vypadalo jak Morrowind. Takže fakt nevim, co tu řešíte, zákazníci hru dodělaj ve svém volném čase. Jako ostatně vždycky. A jak už bylo správně řečeno, je to rpg, nejde o grafiku, ale o obsah. Což samozřejmě přináší riziko, že hra bude nejenom hnusná, ale navíc ještě tupá a generická.
  • 5 patchov je pre taketo hry minimum. Grafiku ma kazdy taku aky ma stroj. Ak ta to nebavi, nekupuj to. Kup si ovela lepsie a krajsie hry.
  • To záleží pouze na tom, co chceš simulovat, pokud je to exploze tisíců barelů, které budeš neustále přidávat, tak samozřejmě stačit nebude nikdy, pokud jsou tvým cílem ale modifikované neakční krajinné scenérie, tak to utáhneš v rámci dnešního highendu bez problému. Ale pokude chceš jít ještě dál, nezbývá nic jiného, než se s konkrétním řešením mainframe obrátit třeba na IBM.
  • Já nevím jestli jste si všimli, ale i CD projekt omezil grafiku udajně kvůli komplexitě světa. Tím nechci žíct, že by měl špatnou grafiku, ale že musel udělat kompromis.
  • Tak to sme sa dožili, nielenže hra dnes hra po vydani musi dostať 5 patchov, aby bola plne hratelna, mi dokupujeme DLC a nakoniec si ju musime aj dokončiť aby vyzerala k svetu OOOOMG *12*
  • Lukyz
    Tak grafika nikoho neohromí, ale i tak vypadá k světu a jsem rád, že konečně něco udělali s obličejem postav, už vypadají jako lidi. Navíc hra není ještě hotová. A ruku na srdce, Bethesda vždy vydá kvalitní základ pro dobrou hru, ale k "dokonalosti" to dotáhne vždy až moderská scéna a tady se budou mít opravdu na čem vyřádit *3*
  • Né.. má to prostě jen uplně normální grafiku nenadchne neurazí.. mě osobně se prostředí libí dost.. Jenomže všichni ti zastánci hratelnosti nad grafiku se najednou zmizely
  • Veskoslav
    Přinejhorším moderská obec se opět ukáže:)
  • To bol znamy pociatocny bug. Na druhej strane, vdaka tym roznym somarinam mala hra mnoho vedlajsich vyuziti, napr
    https://www.youtube.com/watch?v=RWl-IHKsKdE
  • RodneY55
    Nebude, ale nekteri jedinci neustali, ze se grafika nezlepsila tolik o kolik by podle nich mela.
  • Jasne, ved z tych penazi sa hry financuju. Ak by spravili dve verzie hry, kto by si predobjednaval priznanu konzolovu b-verziu za plnu cenu? Autori dobre vedia, ze pc-ckari si aj tak tu hru upravia tolkymi sposobmi, na ktore by ziadny tvorca hier pocas vyvojoveho cyklu neprisiel *1*
  • Cry engine na max 1080p/+60fps, a to ještě stále bez AA, je ale dodnes nesnadným úkolem i pro highend pc!!!
  • To je pravda, díky za opravu.
  • Ale su nim velmi ovplyvneny, musia sa mu prispôsobiť... peneži, peniaze, penizeee...
  • Já tomu uplně nerozumím. Bude mít horší grafiku než Fallout NV ? Nebo co se řeší ?
  • Jasne, ale vykon konzoli predsa nie je vecou autorov falloutov.
  • ctyrikrat: oblivion, f3, skyrim, fnv
  • Magister_Peditum
    A to jsou jako důvody, proč by to musí mít takovou grafiku? Já hru nepomlouvám, pomlouvám vývojáře, kteří už zase opět kecají, jako se to stalo už mnohokrát předtím. *2*
  • A prečo tie NOVE konzole nemaju vyžši vykon...ja kupujem novu grafiku, ked tym ziskam min. 100% narast grafickeho vykonu, ale oni spravia novu konzolu a narast vykonu 00 prd, hlavne aby sa nenažranci rychlo napakovali, ale spravia okolo toho riadny HYPE a sprostačkovia kupuju včetne predraženych hier ...OMG
  • Muzes si tam postavit nekolik vesnic a obchodovat mezi nimi a branit je... muzes modovat vsechny zbrane a brneni, atd... kdyby sis nejdriv neco zjistil nez zacnes hru pomlouvat nevypadal bys jako tak velky hlupak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit