Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže každý, kdo si tu hru užije, je omezený ? Chtěl bych mít ve všem tak jasno.
  • Grafika mi přijde fakt hezká, tedy až na lidské postavy a hlavně obličeje.
  • Stylizace je dobrá, takže slabší grafika tolik nevadí.
  • Do podzimu daleko. Co takhle se pres prazdniny naucit nejaky ten cizi jazyk?
  • Na Fallout 4 se samozřejmě těším, protože hry od Bethesdy mám hodně rád. Na druhou stranu mě slabší grafika mrzí, protože hry od Bethesdy (alespoň od Areny dál) posouvaly technické možnosti a prostě vždycky jsem na jejich grafiku vyjeveně zíral. Pro mě je to součást vtažení do světa, a tedy i součást zážitku.

    Fallout 1 měl ve své době špičkovou grafiku (hlavně animace brutálních smrtí postav se vyzdvihovaly i na krabičce), dvojka už ani ne, trojka byla zase velká podívaná, New Vegas ani ne. Doufal jsem, že Fallout 4 opět od Bethesdy zase posune výtvarné zpracování o kus dál (jako Skyrim a Oblivion).
  • neví někdo jak to bude s češtinou ?
  • Taky proč by je to mělo vlastně zajímat? Vždyť té grafice nic není.
  • Je to presne naopak: grafika vyzera o poznanie lepsie ako posledny fallout http://foto.games.tiscali.cz/fallout-new-vegas-13427/272862 a hlboky (v zmysle ludskych vztahov) pribeh je to posledne, co priemerny hrac explorativnych bethesdich hier ocakava.
  • Našel ses v popisu cool intelektuála co moderně háže bobek na grafiku a obecně všechny ty povrchní záležitosti tohoto světa?
  • Kde Skyrim obhajuji? Píší, že je to celkově horší hra než custcénový Witcher. Skyrim má milion problémů, ale pořád je to lepší sandbox než Witcher, kde nefungují základní věci v RPG systému.
  • A Witcher snad né? Zakázky je jeden generický quest vedle druhého a vedlejší questy mají velice často stejnou "kvalitu" jako zakázky, čili hledaní červených stop a předmětů ve městě či lese.
  • prostě výmluvy a lenost vývojářů. Spousta obsahu a kvalitní hra se dá udělat i na vyspělý technický úrovni, né že bude vypadat jako deset let starej titul
  • TO SI TRAFIL ...ale uskromnil by som sa, ale pankovia sa vyjadruju, že ich reakcia komunity na grafiku nezaujima...NO UVIDIME... *1*
  • Táta ti koupil novou GeForce? *7*
  • Nemam rad psy.. doufam že to setkání a vláčení se s čoklem bude taky volitelny.
  • vypadá to hrozně, skoro stejně jako minulej díl (a to už je pěkně dlouho). Určitě zájem nemám. Chápal bych to u těch tisíců rádoby oduševnělejch indie kousků, ale tohle měla bejt AAA hra.

    Omezenejm lidem to ale bude zřejmě stačit a peníze se pohrnou tak i tak. Ty sem stejně napíšou něco ve smyslu co teď letí, jakože na grafice přece nezáleží a podívejte jakej jsem nepovrchní intelektuál co hledá hlubokej příběh a citovej herní zážitek a technická úroven mu je ukradená a blabla. Prostě škoda slov
  • PRESNE no to sou ty kravaťaci...
  • Ale heeej, ale nemôžem stale t*tkať ... *1*
  • Magister_Peditum
    Spíš kvantitu obsahu.
  • kvalitu obsahu ma Skyrim lepsi, narativni část ma lepsi zaklinac, vcetne postav, a není divu když ma knizni zaklad. Proste TES hry mají lepsi sandbox a to o svetelne mile. Koneckoncu je to jejich hlavni deviza.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší