Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo. Zase stejna debata. Grafika vs hratelnost. Radeji at rvou penize,energii a zdroje do HRATELNOSTI a zabavnosti questu/prostredi nez na grafiku.
  • To je dobre ze se venuji hlavne hratelnosti. Sebehezci hra je na nic, pokud ma mizernou hratelnost, viz Order.
  • Mart9
    Mně je do breku, když se o takové grafice říká, že je slabší a na druhé straně vycházejí rozpixelované srágory, které mají grafiku v pořádku, protože stylizace.
  • loadingy budou, tak dobrý zase ty nový konzole nejsou.
  • Stoletý konzervy žrali už v původních falloutech. To je prostě součást lore. 200 let po jaderný válce už po předválečný civilizaci nezbude skoro nic.
  • Hlavně aby zůstali chladné zbraně. Čert vem grafiku.
  • Bethesda před 2 lety nelákala a lépe vypadající hru. Problém Ubisoftu je v neupřímnosti a klamavé reklamě, ne ve špatné grafice.
  • Asharak
    No, trochu by ještě tu stylizaci mohli poupravit. A shadery taky, scénka v baráku a stíny kolem působí dost divně.
  • Protože jsme férový a nikdo včera nehejtoval Ubisoft za The Division, že, tak ani dnes nebudeme hejtovat Bethesdu za Fallout 4, že?! *3*
  • Asharak
    Pokud chceš milion assetů pro crafting a budování pak trochu je, na druhou stranu není grafika jako grafika a ta jejich "stylizace" nepůsobí nijak příjemně, alespoň né pro mé oči. Př: DOOM 2 pro mě vypadá graficky líp než DOOM (4). Jenže většina lidí tuhle větu nepochopí.
  • Hodne malo lidi umi cizi jazyk tak dobre, aby pochytili vse bez problemu a zbytecne je to pri hrani nerusilo a jeste min lidi se cizi jazyk na takovou uroven nauci za pul roku.
  • Asharak
    Jenže mít na to max 5 let tak vypadá hnusně a je nekomplexní nebo průměrný jako ostatní hry..
  • Asharak
    Spíš se nechal moc ovlivnit politikou nVidie.
  • JezboX
    U mě už je to dost dlouho co jsem měl naposledy prázdniny, ale taky jsem se při nich nikdy neučil. Na druhou stranu já celý prázdniny makal, abych měl prachy, ale i tak to asi nebude problém jen dnešních dětí.
  • Keyz
    *15*

    No ty vole! A proto musí vše osekat, protože postavit si barák je tak moc náročné, že to seber ostatní zdroje *15*
  • Chim
    To je moc práce. To žádné dnešní děcko dělat nebude, aby se přes prázdniny něco učili.
  • JezboX
    Co má jako znamenat že 1 měla špičkovou grafiku a 2 ne? *15* Tys mě rozsekal. Vždyť je to stejnej engine a ty hry vyšli rok po sobě.
  • Keyz
    Btw co znamená ten první obrázek? Kde čudlíkem provedu nějaký super zásah...To opět nebude možné ten super zásah provést plynule v boji? Třeba střelou do hlavy?

    Ale budu nutné opět přerušit boj, vyvolat menu, tam něco vybrat a poté sledovat zda se to povede anebo ne?
  • Keyz
    Když to říká Bethesda, tak to bude určitě pravda....

    Jen aby tam ty možnosti byly a nebyl to opět gerátor neuvěřitelného světa jak se o tom v posledním FC.
    Již víme, že to vygeneruje Tower defence, nějaký ten mega crafting všeho a vylepšování armorů, zbraní na 150 způsobů...
    Tak snad tam zůstane i jedno procento pro: Příběh, svět, volby atd... Prostě to co nám ukázkově předvedl Witcher 3

    Hlavně aby borci zase ne*rali 200 let staré konzervy *15*
  • že se necíti trapne, na drhou stranu amici tomu mozna i veri

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit