Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narvane servery konzolovych verzi TESO mluvi dost proti tobe, evidente to tak ,,dojebnute,, nebude.
  • tak ja myslim ze je v dnesni době dulezite tyhle věci jasne a zretelne komentovat.Podvodu ohledne grafiky jsme se v posledních letech dockali vic nez dost, mezi nejznamejsi patri Aliens a Witcher 3.
    Takze jasne a pruhledne vyjadreni od Bethesdy ze hra bude presne takova jak ukazuji mi prijde fer a nechapu proc by tim měli z lidi delat voly. Spis presne naopak. Jenze to je problém dnesnich pitomcu, budou nadavat at to jak chce. Když někdo downgradne predpoladanou grafiku tak to je spatne, akdyz někdo ukaze takovou jaka bude tak zase spatne. Poslední dobou mi prijde ze hraci jsou stado nespokejenych blbcu kterym kdyby vyvojar dal cokoliv tak proste budou nadavat.
  • Jenze oni neumej ani jedno ani druhy. Vzdyt nezvladaj ani neco tak trivialniho jako udelat aspon pouzitelny UI.
  • Ja zvladaji dela hry predvadej s kazdou dalsi - de to snima poradne od 10 k 5. Naprosto dojebly MMO a ted uz se ani nesnazej nabidnou vzhled, a heni mechaniky budou presne tytez jako vzdy. Pocitam za pro prihlizeni se hracum uz bude ve hre ovladani jen jednou klavesou ... zmacnete enter pro pokracovani. Presne takhle zduvodnovali system TESo.
  • Ocekavam u nej dobrou hratelnost, zatim se mi libil prvni, druhy a treti dil, new vegas a nejvic ze vsech fallout tactics.
  • No jo tekutina je vzácná *1*
  • Bože, to jsou zase kecy. Když už se vykašlaly na jakýkoliv výraznější grafický pokrok, tak ať to aspoň takhle nekomentují a nedělají z lidí voly.
  • Hanzales
    Já dávám palec hore. Taky upřednostním bohatší a propracovanější možnosti a gameplay před grafikou, přičemž i ta myslím vypadá parádně. Namodovaný Vegas taky dokáže vypadat luxusně, ale F4 podle mně vypadá i stavbou samotného prostředí i detaily mnohem lépe. A to se pak zase omoduje, minimálně colorově ofiltruje reshadem a vůbec, tak nějak se teď začínám nebát ani o grafiku, ani o náplň :)
  • polská letka tě tu zničí. Zaklínač má hezký svět na PC, hezké prozkoumávání světa, ale herně nic extra a ten příběh mě taky nějak nedostal. Nepřišli s ničím novým, zase konec Bílá zima. Co je vlastně dobré na tom příběhu? Vysvětlí mi to někdo? Hledaní postavy, pak obrana postavy, pak útok únosců a je to...
  • Vogon
    https://www.youtube.com/watch?v=EaShirOaNfw
    1. Á vida, jeden z mnohých speciálních osob, který už hrál a 30 krát projel hru, která ještě nevyšla. Nějaké to info o Half-Life 3 a Beyond Good and Evil 2 tam nemáš?
    2. Hratelností? Možnostmi? V těchto směrech Zaklínače 3 překoná snad jakákoliv sračkoidní japonská erotická patlanina. Nehledě na to, že grafika Zaklínače 3 je downgradovaná a na konzolích má textury jak z roku 2007 a to ve plynulých cinematic 20 fps. Jasně, možná, že Fallout 4 v těchto ohledech nebude excelovat, ale horší než Zaklínač 3 to být nemůže. A samozřejmě chápu, že předpotopně edgy "dospělý" "příběh" takové "hry" jako je "Zaklínač" 3, jen tak něco nepřekoná, snad jenom úplně každá hra, která si nehraje na hru pro dospěláky, aby nalákala edgy puberťáky.
  • walltar
    No jo, ale co potom děláš ve článku o Falloutu 4? *1*
  • Fail je zaklinac, ktery je zbugovany a navic misty bezi jen s framerate 15 fps, takove nedodelky si muze cdpr strcit nekam. Ja od hry chci v prvni rade dobrou hratelnost a tomu at se prizpusobi grafika.
  • walltar
    Počkat, počkat... Záchod byl v novodobým Falloutu vždy stěžejním prvkem osobní hydratace. Takže jejich nefunkčnost by měla zásadní dopad na hratelnost.
  • *1* Postapokaliptické době bych nečekal funkční odpadové hospodářství. Tam si budeš muset vystačit se stromem *1*
  • Nevim no, zaklínač 3 má necelých 30GB a velikost světa ani grafika tam nejsou zrovna nejhorší :D
    Pokud si dobře pamatuju, tak AC Unity mělo snad přes 40GB. Bůhví jakou logikou se velikost hry řídí *1*
  • To se 8 jáder Jaguar běžících na 1,6 GHz řádně zapotí. *2*
  • Bullshit. Witcher 3 se jim směje svojí grafikou, hratelností, možnostmi, vyprávěvěním, větvením a kdoví čím ještě, do xichtu. Fallout 4 je prostě nepovedený kalkul a je směšný jak se to snaží všechno nějak okecat. Dalo by se pochopit, že to tak mají kvůli konzolím, ale Witcher se podařilo utáhnout s perfektní grafikou i s ohledem na konzole. Je to jednoduše fail
  • Slabší grafiku různorodost konzolí neospravedlňuje. A když to jinak nejde, nemají to dělat na slabší konzole.
  • Chim
    To je jednoduché, vše bude záležet na tom, jestli tam budou funkční záchody.
  • Já vám nevím, ale když vidím grafiku v GTA V a zároveň všechny ty možnosti a obrovský svět, čichám od Bethesdy tradičně lacinou výmluvu líného a neschopného publishera/vývojáře :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit