Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád, že se k tomu postavili čelem. Uvidíme nakolik svobodní doopravdy budem
  • sarin
    Prave toho sa bojim, ze podobne ako u F3, Skyrimu a Oblivionu bude stat ta podstatna omacka (questy) za prd, lebo sa budu sustredit na vizual, UI a vsetky tie ostatne nepodstatne veci ktore pofixuje komunita. Ale nikto bez poriadneho vybavenia nespravi kvalitne questy, koli ktorym sa ta hra oplati hrat.
  • Klamavá reklama? Pokud si uvěřil že technologické demo vytvořené pro prezentaci nové značky a enginu = finální podoba hry pak se obávám že zažiješ ještě mnoho dalších zklamání a to ne jen ze strany Ubisoftu. *6*
  • Jirx
    Stejně se zase bude dát vše upravit s pomocí módů. Hra jako taková je důležitá jen jako základ - ten ale musí být samozřejmě kvalitní.
  • Když to bude rozmanitá hra se spoustou možností, tak mi je jedno jaká bude grafika..
    Nicméně co jsem koukal tak ta vegetace, voda a domy byli celkem dobrý...
  • nemam to v živote moc lehky, ale ani moc težky
  • Tak me je ta snaha Bethesdy udelat neco s AI sympaticka a pokud ji zase o neco vylepsili oproti Skyrimu, tak super. Ono at je jaka je, tak v ostatnich hrach mi ty postavajici NPC - potazmo pouze simulujici nejakou jednoduchou cinnost, uz prijdou dost zastarale.
  • jenže jidlo v konzervě 200 let vydrží problém je že ta konzerva nevydrží tak dlouho *1*
  • V traileri som uplne cakal ze sa ten pes zasekne niekde o textury a zacne sebou kmitat v nekonecnej slucke
  • walltar
    Ale tak tady mluvíme o dalším novodobém Falloutu.... tam je špatná hratelnost celkem zaručená.

    Ta grafiky by tu hru aspoň trochu ospravedlnila. *1*
  • Min fps není objektivním hodnocením, při hraní shadow of mordor jsem měl průměr 55 fps, ale na benchmarku to kleslo i na 30 fps (ikdyž to bylo na setinu sekundy) a to už je optimalizací než hw. Nicméňě u Crysis 3 na 4k by to bylo do 30 fps, no aspoň je tam vidět nějaký progres a ne se zaseknout v roce 2008 - 1080/30
  • No jo no, když do hry dáte legendární "Radiant AI", tak si nemůžete dovolit plýtvat zdroji jinde *1*
  • Nechapu prave ten shitstorm,co se vzdycky strhne kvuli grafice. Pokud poserou hru a hratelnost, questy apod,tak budu prvni,kdo tady bude nadavat,ale tvle mit kecy na grafiku? Pritom je naprosto dostacujici.
  • Bohužel nejde, už tak konzole nestíhájí.
  • Svatá pravda!
  • Ty musis mit hodne spatny zivot vid? Furt jenom hate vsude a vzdycky. Jsem od tebe necetl snad jediny pozitivni koment nikdy a nikde
  • Me je to uplne u zadele. At to ma klidne grafiku Return to Castle Wolfenstein. Hlavne at je to zabava.
  • Jinak by mi uplně stačila grafika NV, neměl jsem s ní žádný problém. Lepší než nějaké přebarvené malůvky.
  • Ono asi jak u čeho. Třeba u Timber and Stone je pixelová grafika roztomilá, u F4 bych jí asi nevolil *3*
  • Vzdyt ve svete,kde jsou ghoulove, mutanti, roboti, prerostli komari a krtove prece nemuze byt takovy nesmysl jako jedle 200 let stare konzervy ze..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit