Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to hrozně, Bethesda navíc RPG absolutně nezvládá a neumí. Jediné, co jí jde, je vytvořit megahype i kolem průměrné a zabugovane hry..
    • TULENCZ
      To vis ze jo a jak vypadas ty? :D :D :D Nejultimatnejsi svoboda. A dle me to vypada uplne v pohode.
      Navic to konecne vypada ze jen nevylepsili Fallout3 jako u New Vegas ale zapracovali par poradnych zmen. Takze palec nahoru :) *12*
      • Fallout New Vegas je úplně specifická hra. Jenom propůjčený engine Obsidianu, aby udělal RPG ve stylu starých Falloutů. Doufám, že k něčemu takovému zase dojde. Bethesda mně v tomhle ohledu nikdy nepřesvědčila a už jenom ten system dialogů mě dost děsí. I tak mně Fallout 3 hodně bavil a u 4 se nebojím, že bych nestrávil hromady hodin a kdo ví, třeba Bethesda překvapí a bude to i bombastické RPG. Jinak co se týče grafiky, ta mi přijde naprosto dostačující. Už se těším
  • Asharak
    No, trochu by ještě tu stylizaci mohli poupravit. A shadery taky, scénka v baráku a stíny kolem působí dost divně.
  • Aspoň to řeknou na rovinu a nedělají s tím opičky jako CD Projekt se Zaklínačem.
  • Opět marketingový žvásty plný zavádějících informací, kdyby raději kápli božskou a řekli, že nechtějí dávat prachy za vývoj vlastního enginu jako CD Projekt, který dokázal vytvořit s výbornou grafikou daleko rozsáhlejší a komplexnější systém, než jejich craftování a plácání objektů v prostoru a Bethesda raději všechny prachy narve do marketingu, aby mohla prodat už jednou prodanou hru.
    • ctyrikrat: oblivion, f3, skyrim, fnv
      • To je pravda, díky za opravu.
        • No aspoň nemazou med kolem huby lidem tim ze ukážou hru která je pak ve finále o 50% hnusnejsi nez ukazovali, jako to udelali polaci. Ale blbeckum se nikdy nikdo nezavdeci, budou nadavat at je to jak chce:)
  • Llour
    Mít takovou grafiku Zaklínač 3 tak ho všichni roztrhají na kousky. To vážně nejde udělat komplexní hru s tunou obsahu a přitom špičkovou grafikou?
    • Bohužel nejde, už tak konzole nestíhájí.
    • Kozy
      MGSV: Phantom Pain
    • walltar
      Tak třeba Star Citizen se o to pokouší... Zatím špičkovou grafiku mají. A hra by v budoucnu měla být i úžasně komplexní. Takže uvidíme.
      • Asharak
        Jenže mít na to max 5 let tak vypadá hnusně a je nekomplexní nebo průměrný jako ostatní hry..
    • Samozrejme, ze to je mozne. A kolko ludi ma PC na to aby si to v takej grafike potom mohli uzit? Potom zasa bude hate, ze ta hra je neoptimalizovana a ze to nikomu nejde plynule.
      • walltar
        Tak na PC celkem dost... PC má jednu takovou silnou pomůcku. Říkáme tomu nastavení grafiky. Takže i perfektně vypadající hra jde celkem dost osekat aby jela i na horších PC.

        Imho není potřeba osekávat už ve vývoji, ale stačí to dát do nastavení.

        Na druhou stranu, tu perfektní grafiku by využilo pár lidí s nejlepšíma PC a jinak nikdo takže se na tom pracovat chce asi málokomu.
    • no jde už sis odpověděl... Zaklínač je komplexní hra s tunou obsahu a super grafikou :)
      snad si velké firmy vezmou z CDprojektu příklad...
      jinak mě ta grafika ve Falloutu až zas tak moc nevadí, sice to vypadá jako trojka, ale když to bude zábavné, tak přoč ne... Já bych raději kdyby tam byl kooperativní multiplayer...
      • Já nevím jestli jste si všimli, ale i CD projekt omezil grafiku udajně kvůli komplexitě světa. Tím nechci žíct, že by měl špatnou grafiku, ale že musel udělat kompromis.
  • Nevim no, zaklínač 3 má necelých 30GB a velikost světa ani grafika tam nejsou zrovna nejhorší :D
    Pokud si dobře pamatuju, tak AC Unity mělo snad přes 40GB. Bůhví jakou logikou se velikost hry řídí *1*
  • jen aby to nebylo hlavne o behani mezi blbé rozlozenimi teleporty
  • V traileri som uplne cakal ze sa ten pes zasekne niekde o textury a zacne sebou kmitat v nekonecnej slucke
  • Polská letka útočí. Už to začíná být docela k smíchu. Skyrim byl nuda, to jest pravda, ale Witcher 3 má zase málo obsahu. Není to klasický sandbox jako Skyrim. Skyrim má několik liníí, Witcher 3 má jednu. Nemůžeš se zapojit do války, nejsou tu další žádné questové linie, nic. Po příběhové linie není co dělat ve hře, hra tak v podstatě končí a znovu hratelnost není velká, kromě těch pár rozdílných voleb. Triss vs Yen, Radovin vs Djikstra, Královna vs Král Severu, tu máme ty questy, ale těch questů není zas tolik a kvůli expení jsem je udělal všechny hned na poprvé...
    • Morraw
      Srovnávat Zaklínače se Skyrimem po designové stránce ?? Zaklínač je příběhová hra a zaměřuje se na příběh Geralta. Je naprosto logické, že tu není taková volnost jako v jiných RPG, kde si vytvoříš no name generickou postavu.
      Málo obsahu ? Obsah Skyrimu byl jen stonásobně rozkopírován po celé mapě, takže se zdá, že tam je toho hodně. Jenže po několika desítkách hodinách příjde člověk na to, že dělá furt to samé ve stále stejných lokacích.
    • Veskoslav
      Ve Skyrimu je více linií? To je k smíchu. Ani jedna linie, ani jeden úkol prakticky nezmění ráz prostředí a chování postav. Je jedno, jestli se přidáš k povstalcům nebo Císařství, je jedno, jestli zabiješě nejmocnějšího draka. Okolí dělá, jakoby se nestalo, je jim jedno, koho a kde zabíjíš, je jim jedno, jak a co plníš. Nemůže se ti stát, že tam jsi někoho zachránil a pak se ukázalo, že to nebyla prkotina. Skyrim je prázdný mrtvý svět a bez moderské obce by ta hra hodně rychle zapadla.
      • Zase nechápeme psaný text? Kde píší o tom, že ty linie něco mění. Píší, že je ve Skyrimu více questových linií. V Zaklínači je jedna příběhová. Skyrim má více questů, více obsahu, lepší perky apod. Má i hodně mínusů a celkově je to horší hra než W3, ale Witcher 3 je pořád spíše custcénová hra a jako sandbox RPG selhává a jako RPG selhává úplně, jelikož nefungují staty, perky apod. Např. mutageny nevylepšují v pozicích u perku nic, jelikož jsou buglé.
        • Veskoslav
          Více questů? Více naprosto stejných questů. Cutscénová hra? Proboha, jo už čtu Akatosh, no ty seš už vyřádil při minulé diskuzi u zaklínače. Cutscénová hra je Order 1886, nikoliv Zaklínač proboha....Buglé? No pořiď si legální kopii. Já mám naprosto všechno v pořádku, mutageny mi v současné chvíli přidávají 400 života, 50% útočné síly a 30% znamení. Po sundání se mi všechny hodnoty sníží. A jako RPG sandbox selhává? Proboha to jsou tak stupidní kecy, ale co bych od tebe taky chtěl že...
          • Magister_Peditum
            Tak s takovým nickem se nedivím, že to tu obhajuje seč může. To kdyby sem přiběh někdo s nickem Melitelé, tak by bylo logické, že zase bude do krve hájit Zaklínače.
            • Kde Skyrim obhajuji? Píší, že je to celkově horší hra než custcénový Witcher. Skyrim má milion problémů, ale pořád je to lepší sandbox než Witcher, kde nefungují základní věci v RPG systému.
        • Magister_Peditum
          To nevím, jestli má více questů. Když si navíc uvědomím, co to za questy z 90% je, tak i kdyby jich bylo početně víc, tak to nic neznamená. A argument s perkama? *15*
          • A Witcher snad né? Zakázky je jeden generický quest vedle druhého a vedlejší questy mají velice často stejnou "kvalitu" jako zakázky, čili hledaní červených stop a předmětů ve městě či lese.
      • Kozy
        Witcher 3 má málo obsahu. To snad ani nemělo cenu reagovat.
        • Proti Skyrimu má.
          • Kozy
            Jak myslíš. Pak je tu ještě jedna věc- kvalita obsahu.
            • Magister_Peditum
              Spíš kvantitu obsahu.
            • kvalitu obsahu ma Skyrim lepsi, narativni část ma lepsi zaklinac, vcetne postav, a není divu když ma knizni zaklad. Proste TES hry mají lepsi sandbox a to o svetelne mile. Koneckoncu je to jejich hlavni deviza.
  • vypadá to hrozně, skoro stejně jako minulej díl (a to už je pěkně dlouho). Určitě zájem nemám. Chápal bych to u těch tisíců rádoby oduševnělejch indie kousků, ale tohle měla bejt AAA hra.

    Omezenejm lidem to ale bude zřejmě stačit a peníze se pohrnou tak i tak. Ty sem stejně napíšou něco ve smyslu co teď letí, jakože na grafice přece nezáleží a podívejte jakej jsem nepovrchní intelektuál co hledá hlubokej příběh a citovej herní zážitek a technická úroven mu je ukradená a blabla. Prostě škoda slov
    • Takže každý, kdo si tu hru užije, je omezený ? Chtěl bych mít ve všem tak jasno.
    • Je to presne naopak: grafika vyzera o poznanie lepsie ako posledny fallout http://foto.games.tiscali.cz/fallout-new-vegas-13427/272862 a hlboky (v zmysle ludskych vztahov) pribeh je to posledne, co priemerny hrac explorativnych bethesdich hier ocakava.
    • TO SI TRAFIL ...ale uskromnil by som sa, ale pankovia sa vyjadruju, že ich reakcia komunity na grafiku nezaujima...NO UVIDIME... *1*
    • Táta ti koupil novou GeForce? *7*
      • Našel ses v popisu cool intelektuála co moderně háže bobek na grafiku a obecně všechny ty povrchní záležitosti tohoto světa?
        • Asharak
          Spíš se nechal moc ovlivnit politikou nVidie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit