Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stylizace je dobrá, takže slabší grafika tolik nevadí.
  • Dle videa to vypadá zase na tradiční Bethesďácké nastavení FOV (= field of view) pouze na 55 (default pro konzole vzhledem k průměrné vzdálenosti TV od oka pozorovatele), takže snad to půjde přenastavit, jinak mě vždycky po čtvrhodině hraní začaly úplně bolet oči. Typické horizontální FOV nastavení PC first person her je totiž nejméně 90, jinak hráč často pociťuje "motion sickness", což je i můj případ.
  • Hlavně aby zůstali chladné zbraně. Čert vem grafiku.
  • Grafika mi přijde fakt hezká, tedy až na lidské postavy a hlavně obličeje.
  • To su čiste dristy, moderi to chytia do ruk a spravia z toho INU hru, 4K textury, nech nekecaju že sa to neda... *16*
    • Ale potom na to treba inu masinu. Mnohi zabudaju, ze ten modifikovany skyrim alebo fallout 3 hraju na strojoch s podstatne vyssim vykonom ako maju nextgen konzole
      • A prečo tie NOVE konzole nemaju vyžši vykon...ja kupujem novu grafiku, ked tym ziskam min. 100% narast grafickeho vykonu, ale oni spravia novu konzolu a narast vykonu 00 prd, hlavne aby sa nenažranci rychlo napakovali, ale spravia okolo toho riadny HYPE a sprostačkovia kupuju včetne predraženych hier ...OMG
        • Jasne, ale vykon konzoli predsa nie je vecou autorov falloutov.
          • Ale su nim velmi ovplyvneny, musia sa mu prispôsobiť... peneži, peniaze, penizeee...
            • 5 patchov je pre taketo hry minimum. Grafiku ma kazdy taku aky ma stroj. Ak ta to nebavi, nekupuj to. Kup si ovela lepsie a krajsie hry.
            • Tak to sme sa dožili, nielenže hra dnes hra po vydani musi dostať 5 patchov, aby bola plne hratelna, mi dokupujeme DLC a nakoniec si ju musime aj dokončiť aby vyzerala k svetu OOOOMG *12*
            • Jasne, ved z tych penazi sa hry financuju. Ak by spravili dve verzie hry, kto by si predobjednaval priznanu konzolovu b-verziu za plnu cenu? Autori dobre vedia, ze pc-ckari si aj tak tu hru upravia tolkymi sposobmi, na ktore by ziadny tvorca hier pocas vyvojoveho cyklu neprisiel *1*
    • Vidím to stejně, nevím jak ostatní, ale osobně už dávno používám 4K s tříslotovým GTX980 a stále čekám na hru, kde svou HW výbavu obstojně použiji, konzole se pořád plácají okolo full HD a to kdo ví jestli, ještě s omezeným FPS na 30 a já si už několik let klepu na čelo, na co všichni čekají a proč si nepořídí slušné sestavy. Nerozumím tomu.
      • Mne sa zda, že niekto NECHCE aby hry na PC vyzerali velmi vyrazne lepšie ako na konzoly...niekto ten vyvoj brzdi, ako spametajme sa už je rok 2015, už by sme mohli byť graficky ovela ďalej, keby sme chceli HW na to mame...ale NECHCEME-viz namodovany SKYRIM , CRYSIS 3...
        • To je pravda, pro mě osobně graficky nejpovedenější dílo současnosti zůstává stále nejnovější Cryengine, samozřejmě v uživatelských modifikacích a tam byl položen základní kámen tuším někdy v roce 2006 až 2007, od té doby se dodělávají pouze detaily a žádný progresivnější herní engine nemáme. Z renderovacích enginů používám VUE11, což je samozřejmě jiná liga a jde dál než Cryengine, ale jako herní použít zatím nelze.
          • Cry engine na max 1080p/+60fps, a to ještě stále bez AA, je ale dodnes nesnadným úkolem i pro highend pc!!!
            • Min fps není objektivním hodnocením, při hraní shadow of mordor jsem měl průměr 55 fps, ale na benchmarku to kleslo i na 30 fps (ikdyž to bylo na setinu sekundy) a to už je optimalizací než hw. Nicméňě u Crysis 3 na 4k by to bylo do 30 fps, no aspoň je tam vidět nějaký progres a ne se zaseknout v roce 2008 - 1080/30
            • Vycházím z testů Crysis 3...

              http://www.cnews.cz/sites/default/files/pictures/clanky/2015/05kveten/nvidia-geforce-gtx-980-ti---referencni-karta/grafy/32.html

              Uvedený odkaz jsou minima fps na max s MSAA 4X - i úplně nová GTX 980Ti má vážné problémy...
            • To záleží pouze na tom, co chceš simulovat, pokud je to exploze tisíců barelů, které budeš neustále přidávat, tak samozřejmě stačit nebude nikdy, pokud jsou tvým cílem ale modifikované neakční krajinné scenérie, tak to utáhneš v rámci dnešního highendu bez problému. Ale pokude chceš jít ještě dál, nezbývá nic jiného, než se s konkrétním řešením mainframe obrátit třeba na IBM.
  • Mame ta svy lidi a stejne bude vopisovat takovy zbytecnosti odjinud.chjo.
  • Veskoslav
    Přinejhorším moderská obec se opět ukáže:)
    • Moderska obec zase ukaže, ako sa to DA...a tieto žvasty su pre ovečky...
      OVCEEE MOJE OVCEEE
  • prostě výmluvy a lenost vývojářů. Spousta obsahu a kvalitní hra se dá udělat i na vyspělý technický úrovni, né že bude vypadat jako deset let starej titul
  • neví někdo jak to bude s češtinou ?
    • Do podzimu daleko. Co takhle se pres prazdniny naucit nejaky ten cizi jazyk?
      • Hodne malo lidi umi cizi jazyk tak dobre, aby pochytili vse bez problemu a zbytecne je to pri hrani nerusilo a jeste min lidi se cizi jazyk na takovou uroven nauci za pul roku.
      • Chim
        To je moc práce. To žádné dnešní děcko dělat nebude, aby se přes prázdniny něco učili.
        • JezboX
          U mě už je to dost dlouho co jsem měl naposledy prázdniny, ale taky jsem se při nich nikdy neučil. Na druhou stranu já celý prázdniny makal, abych měl prachy, ale i tak to asi nebude problém jen dnešních dětí.
  • Na Fallout 4 se samozřejmě těším, protože hry od Bethesdy mám hodně rád. Na druhou stranu mě slabší grafika mrzí, protože hry od Bethesdy (alespoň od Areny dál) posouvaly technické možnosti a prostě vždycky jsem na jejich grafiku vyjeveně zíral. Pro mě je to součást vtažení do světa, a tedy i součást zážitku.

    Fallout 1 měl ve své době špičkovou grafiku (hlavně animace brutálních smrtí postav se vyzdvihovaly i na krabičce), dvojka už ani ne, trojka byla zase velká podívaná, New Vegas ani ne. Doufal jsem, že Fallout 4 opět od Bethesdy zase posune výtvarné zpracování o kus dál (jako Skyrim a Oblivion).
    • JezboX
      Co má jako znamenat že 1 měla špičkovou grafiku a 2 ne? *15* Tys mě rozsekal. Vždyť je to stejnej engine a ty hry vyšli rok po sobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit