Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Já dávám palec hore. Taky upřednostním bohatší a propracovanější možnosti a gameplay před grafikou, přičemž i ta myslím vypadá parádně. Namodovaný Vegas taky dokáže vypadat luxusně, ale F4 podle mně vypadá i stavbou samotného prostředí i detaily mnohem lépe. A to se pak zase omoduje, minimálně colorově ofiltruje reshadem a vůbec, tak nějak se teď začínám nebát ani o grafiku, ani o náplň :)
  • Já vám nevím, ale když vidím grafiku v GTA V a zároveň všechny ty možnosti a obrovský svět, čichám od Bethesdy tradičně lacinou výmluvu líného a neschopného publishera/vývojáře :-).
  • Bethesda byla v tomhle ohledu vždycky výtečná akorát v pohledech do krajiny. Když jsem poprvé vylez z vaultu ve Falloutu 3, zůstal jsem stát s otevřenou hubou, ale jinak ta grafika taky nebyla žádnej šlágr. A ono je to vlastně úplně fuk. Mody tu hru relativně brzo změní k nepoznání a lidi kterejm o grafiku nejde si to užijou, i kdyby to vypadalo jak Morrowind. Takže fakt nevim, co tu řešíte, zákazníci hru dodělaj ve svém volném čase. Jako ostatně vždycky. A jak už bylo správně řečeno, je to rpg, nejde o grafiku, ale o obsah. Což samozřejmě přináší riziko, že hra bude nejenom hnusná, ale navíc ještě tupá a generická.
  • To je dobre ze se venuji hlavne hratelnosti. Sebehezci hra je na nic, pokud ma mizernou hratelnost, viz Order.
    • Nevěř na duchy. Potřebovali jen zareagovat na tu hromadu negativních dotazů ohledně grafiky z traileru. Obsidianu bych tohle věřil, ale tohle je Bethesda, která neumí dělat kvalitní RPG. Hownardovi s Hinesem navíc nejde věřit ani nos mezi očima.
    • del0
      Gratuluji k rozumnému příspěvku. To se u tebe stává maximálně jednou za 10 let.
  • Když to bude rozmanitá hra se spoustou možností, tak mi je jedno jaká bude grafika..
    Nicméně co jsem koukal tak ta vegetace, voda a domy byli celkem dobrý...
  • Kozy
    I tak to vypadá moc hezky.
  • No jo no, když do hry dáte legendární "Radiant AI", tak si nemůžete dovolit plýtvat zdroji jinde *1*
    • To se 8 jáder Jaguar běžících na 1,6 GHz řádně zapotí. *2*
    • Tak me je ta snaha Bethesdy udelat neco s AI sympaticka a pokud ji zase o neco vylepsili oproti Skyrimu, tak super. Ono at je jaka je, tak v ostatnich hrach mi ty postavajici NPC - potazmo pouze simulujici nejakou jednoduchou cinnost, uz prijdou dost zastarale.
  • Jsem rád, že se k tomu postavili čelem. Uvidíme nakolik svobodní doopravdy budem
    • Chim
      To je jednoduché, vše bude záležet na tom, jestli tam budou funkční záchody.
      • *1* Postapokaliptické době bych nečekal funkční odpadové hospodářství. Tam si budeš muset vystačit se stromem *1*
        • walltar
          Počkat, počkat... Záchod byl v novodobým Falloutu vždy stěžejním prvkem osobní hydratace. Takže jejich nefunkčnost by měla zásadní dopad na hratelnost.
          • No jo tekutina je vzácná *1*
  • Magister_Peditum
    Kdyby prostě přiznali barvu a řekli, že s tím svým pravěkým enginem jsou prostě zvyklí pracovat, tak se to dá uznat (byť se skřípěním zubů), ale tyhle kecy o komplexitě atd. V čem je Fallout 4 komplexnější než třeba Assassin's Creed nebo Zaklínač?
    • Muzes si tam postavit nekolik vesnic a obchodovat mezi nimi a branit je... muzes modovat vsechny zbrane a brneni, atd... kdyby sis nejdriv neco zjistil nez zacnes hru pomlouvat nevypadal bys jako tak velky hlupak.
      • Magister_Peditum
        A to jsou jako důvody, proč by to musí mít takovou grafiku? Já hru nepomlouvám, pomlouvám vývojáře, kteří už zase opět kecají, jako se to stalo už mnohokrát předtím. *2*
        • Asharak
          Pokud chceš milion assetů pro crafting a budování pak trochu je, na druhou stranu není grafika jako grafika a ta jejich "stylizace" nepůsobí nijak příjemně, alespoň né pro mé oči. Př: DOOM 2 pro mě vypadá graficky líp než DOOM (4). Jenže většina lidí tuhle větu nepochopí.
    • Aj Tetris je komplexnejší než bezduchý AC.
    • walltar
      Můžeš si tam postavit barák *1*
      • Keyz
        *15*

        No ty vole! A proto musí vše osekat, protože postavit si barák je tak moc náročné, že to seber ostatní zdroje *15*
      • To ve Falloutu taky nemůžeš, můžeš si tam maximálně tak postavit něco co, se baráku hodně vzdáleně podoba, plné rozbitých palet, rezivějícího haraburdí s hodně omezenými možnostmi, prostě neuděláš místnost 5 na 5 metrů s keramickou podlahou, vyřezávanými stropy, metr tlusými betonovými stěnami s ochranou proti radiaci, pětivrstvými neprůstřelnými skly a sádrovou omítkou.
        • upřímě řečeno bych se s tebou klidně vsadil že do půl roku od vydání si budeš moci stáhnout nějakej mod ktrej ti tohle umožní. *1*
        • walltar
          Tak jo no... Můžeš si tam postavit Chajdu! *1*
          • A proto jediná hra vhodná na stavění baráku jsou obecně programy typu CAD.
            • walltar
              Jo já na škole měl rád Archicad ... to už skoro jak ta hra bylo. *1*
  • Jirx
    Stejně se zase bude dát vše upravit s pomocí módů. Hra jako taková je důležitá jen jako základ - ten ale musí být samozřejmě kvalitní.
    • sarin
      Prave toho sa bojim, ze podobne ako u F3, Skyrimu a Oblivionu bude stat ta podstatna omacka (questy) za prd, lebo sa budu sustredit na vizual, UI a vsetky tie ostatne nepodstatne veci ktore pofixuje komunita. Ale nikto bez poriadneho vybavenia nespravi kvalitne questy, koli ktorym sa ta hra oplati hrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit