Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou v gt 5 i zavody SUV ?
    • Jsou tam trucky (pick upy). SUV tak ale sehnat jdou taky v ojetinách.
      • a je tam bmw x6 nebo porsche cayenne,proste rychlejsi suv ?
        • Klasické evropské SUV tam myslím není. Jinak seznam aut je třeba tady: http://www.gran-turismo.com/local/jp/data1/products/gt5/carlist_en.html
          • to me dost nasralo ze ve hre neni ani jedno porsche !!! *10*
            • Je jich tam 5. Pod označením RUF, tak jako v předchozích GranTurismech. RUF CTR, RGT... atd.
              RUF je německá tuningová firma, která se zabývá právě laděním Porsche.
    • Vypadá to že ne.
  • omg co mate za pripominky mame tu nejlepsi herni simulator vsech dob neni co resit a nechapu jak nekdo muze hrat forzu xD ta nesaha gran turismu ani po paty
    • Pokud je GT5 simulator co je pak LFS?
      • Hardcore simulator ;]
    • Nechápu, jak někdo může hrát World of Warcraft, anebo Mafia Wars na Facebooku, když je tu super duper dokonala božská ultimátní GT5!!!! --- A teď bez brutální ironie: každému se líbí něco jiného. Tak to prostě akceptujte.
  • Ještě mě napadá jedna poznámka.Recenze mi nepřijde negativní, u hry která se vyvíjela takovou dobu už má být vše 99%. Pokud tomu tak není a lidé čekali takovu dobu a pak se objeví co vše je špatně bohužel je to zklamání.Aspoň já mám takový názor!!
    • No realita je takova, ze patche vychazeji jako na bezicim pasu a odhadem bude trvat tak 2 roky, nez to doladi.
      • Trochu je to smutné ale až to doladí nebude co řešit :-) Snad to bude brzy já sem Forzař ale GT5 se mi moc líbí a je i lepší určitě nebo bude až se doladí ;-)
        Ale kdo Je true Petrolhead tak si na své přijde a nebo vlastní Alfu Romeo :-D
  • S recenzi bych se i stotožnil trochu zklamání ale furt velmi dobrá hra a na PS rozhodně nejlepší auta.Hrál sem prologue zběžně a pak ten vánoční "racing" model povedený, grafika pěkná asi nejlepší vozidla na konzole. Ale asi ikdybych měl PS3 zůstanu u Forzy 3 ikdyž grafika není tak povedená tak asi sem si zvykl :-)))
  • Pěkné videa. Hlavně ty zvuky u toho posledního - to je rozdíl!
    http://www.virtualr.net/gran-turismo-5-nordschleife-reality-check-video/
    • To má Forza opravdu tak špatnou grafiku? Taky mě zarazilo jak snadno to auto zatáčí.

      Ale zvuky má Forza lepší o tom žádná.
      • Nemyslím si že by měla špatnou grafiku jen takový "komiksovější" engine já ji hraju a je dobrá pro mě nejlepší auta navíc Ultimate edition přidalal nejnovější vozový park takže sem spokojen vypadá opravdu dobře jen ten engine je nezvyklý trochu. Jinak velmi dobrá hra
  • Recenzia mi pripada az prilis negativna... to naozaj niekomu vadia male popisky na ikonami az tak, ze to musi napisat do recenzie?
    A to ucelove video o porovnani AI ma dostalo asi najviac... Na youtube sa povaluje vela bordelu, napriklad aj takehoto http://www.youtube.com/watch?v=HZQtLAHNs3I .
    Ja viem, ze AI v GT5 ma svoje chyby (a niekedy ma fakt SE*RE), ale treba vediet kde su medze :-)
    Inak s hodnotenim suhlasim (8 bodov je velmi pekne cislo) akurat autor nenapisal preco tych 8 bodov vlastne dostala :-)

    99% recenzie je kritizovanie sice pritomnych, ale pre hru nepodstantych chyb.

    Peace!
    • Přiznejme si, že AI je v GT5 slabá. Video asi šlo vybrat jiné, ale posloužilo dobře.
      S popiskama ikon je na menších televizorech vážně problém je přečíst. Kolega s brýlemi obvykle na řízení aut ve hrách brýle nepotřebuje, ale ty ikony pak nepřečte.
      Co se důvodu, proč 8 - přes víkend se u článku objevil závěr, takže už jde trochu lépe odhadnout, co tím autor chtěl říci. Ale opět si upřímně řekněme, co to číslo vlastně znamená? Je to trofej na tahání trička, která nemá žádný jiný význam. Navíc průměr je 7/10. A GT5 je nadprůměrné...
    • recenze je dobrá jen pro majitele PSX jinak ostatni nemaji co do toho kecat....za sebe jako Pcčkáře a bejvalého PSxkáře mě se GT5 nelíbi svojí studeností.
  • Ano, podle vetsiny prispevku je GT5 nejdokonalejsi hra vsech dob, ale shodou zvlastnich nahod je to nejhure hodnocene GT v historii serie http://www.metacritic.com/search/all/gran+turismo/results
    • ja hral vsechny dily (mimo PSP) a gt5 me pripada nejlepsi.v jadru jsou vsechny stejny,jen ten posledni ma z nich nejlepsi grafiku,obsah,no vsechno.takze kde je problem,v lidech ktery cekaji neco jinyho,ale proc kdyz gran turismo ma svuj styl ktery bych nemenil,to si muzu koupit zrovna jinou hru ne,nebo chete aby se to zmenilo treba jako hra resident evil 1 a posledni vytvor ktery je z uplne jinyho testa,ja teda ne! kdo nechce at nekupuje a blbe nekeca
      • GT5 není stejný jako předchozí díly už třeba svým zaměřením na levelování. A hlavní věc, co mi na GT5 vadí, je nedodělanost, která křičí z mnoha částí hry.
  • By me zajimalo ze ktere zeme autor clanku je, kdyz pise, ze jeho znamy vlastni Hondu Civic Type-R EK9, protoze tohle auto se prodavalo vyhradne na japonskem trhu s rizenim napravo.
  • Samozřejmě, že mám "plnou" instalaci. Vnutit se tu snažíš akorát ty. Na YouTube je docela dost videí, kde je vidět trhání obrazu. Na Digital Foundry dělali testy a o tearingu (trhání obrazu) se tam hodně mluví. Tearing byl už v Prologue, ale v GT5 je výraznější.
    • jeste je tu jedna moznost,moje dva roky stara tv podporuje jen rozliseni 1360x768 coz je 720p,ukazuje me to 1080i u GTcka.jestli to hrajes 1920×1080 ,tak to by se nejspis zakuckala polovina pc v nasi republice ale mohl jsi to aspon uvest do prispevku a pak by tahle nesmyslna debata vubec nepokracovala,me to proste necuka a bezi plynule,konec debaty *2*
      • Jake PC? Co to tu pleteš? GT5 běží na PS3 v rozlišení 1280x1080 roztaženém do fullHD a prokazatelně trhá - existují na to hromady a hromady záznamů a dokonce i tearovaných screenshotů. Zde jeden příklad za všechny: http://www.eurogamer.net/videos/gt5-performance-analysis-compilation?size=hd
        • tak jsem kouknul na ty tvoje videa,podle me se v tom moc pitvas a ten ridic jezdi otresne,narazi snad do vseho.vetsinou se to drzi 50 snimku a obcas to spadne ke 30 kdyz je hodne aut na jednom miste ale na chvilku.ja bych si niceho teda nevsiml,me to proste pripada ze to bezi normalne a tohle je muj posledni komentar tady k tomu :-))))))))) GT5 je paradni,aspon pro me
          • Ale já neříkám, že je to špatná hra. Právě naopak. Já jen říkám, že je neodlazená a nedodělaná. A vzhledem k tomu, jak dlouho na tom dělali a že japonská verze měla vyjít už v únoru...
        • to jsem z toho jelen,1080p by melo byt 1920x1080 ne?navic u me to muze bezet jedine 1360x768,moje telka vic proste nezna,pak me to pise nepoporovany format,teda u pc,u ps3 je to nastaveny automaticky u vsech her.ja uz na to dlabu ale rozhodne me to necuka :-)) pust to v 720p a urcite ti to taky nebude blbnout *1*
          • Zjisti si, co je framebuffer a upscaling. A ano - 1080p skutečně je 1920x1080 progressive (tzn. je tam skutečně 1080 řádků). Jinak GT5 trhá i v 720p i v 3D módu.
        • Husty!
    • videa na youtube?si delas srandu ne?jak rikam,me to bezi normalne!!!!
  • zaujata nudna recenze je jen takova tresnicka na dortu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit