Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak ta koncentrace hloupych nactiletych xbotu v techhle diskusich je az k placi
    • na PS3 se da hrat pouze od 18let a musis mit IQ 150 abys dokazal v ruce udrzet pad od Sony? On funguje uplne na jinem pricipu, nez ten co mas u Xboxu? *2* Mohl bys napsat jeste nejake dalsi vtipne trapacke vykriky, abych se zasmal prosim? *1*
  • To je sranda, jak to tu ctu, vazne asi musite mluvit o jine hre, nez o te u ktere se uz 14 dni kralovsky bavim :)
    • To je fakt jako u blbých. Představ si, že já se bavil třeba u Snipera a jsou lidi, kteří se baví u Traktor Simulátoru. Každému sedí jiná hra a každý snad má nárok na svůj názor. To, že někdo vyčítá něco hře, u které se ty bavíš, ještě neznamená, že je xbot a že recenze je zaujatá a podobně. Vzpamatujte se lidi a přestaňte neustále přemýšlet nad tím, že někdo má něco proti vám nebo proti vaší konzoli či proti vašim oblíbeným hrám už z principu.
      • Lidi co se bavi u Traktor simulatoru jsou nejaci sileni vidlaci. Stejne tak jako recenze JE zaujata. To jsou proste fakta ma kterych nic nezmenis ;). Ano, kazdy ma pravo na svuj nazor a muj nazor je to co jsem napsal, ale jsem rad ze mi to schvalujes. Jinak kritita je samozrejme v poradku, ale je treba rozlisit objektivni kritiku od davu zfanatizovanych 13ti letych xbotu vedouci stvavou kampan napric internetovymi fory
        • Nevím co ti kdo sype do jídla ale ty si nepochopil o co tady jde :-D Hra která se vyvíjí 6 let a dopadne takhle není prostě dodělaná nezlob se na mě chyb je tam dost. Hra je to výborná ale zklamání to je ať chceš nebo ne. Proto se není čemu divit že člověk který píše recenzi je z finálového produktu mírně zklamaný protože po takové době hra musí být 99ti% ne-li 100%! Za tu dobu vyšly dvě Forzy pro Xbox360 které sou srovnatelné sčhož plyne že něco není úplně dobře !
        • Mas rict svuj nazor a ne komentovat nazor nekoho jineho v tom je velky rozdil hlupacku :)
        • Tohle je ukázka tvé omezenosti. Zamysli se lépe nad cílovou skupinou Traktoru a pak zauvažuj o těch vidlácích.
        • samozrejme hned potom co si dopisi domaci ukoly a maminka jim povoli internet ;)
          • je hezke jak pises urazlive o "xbotech" kdyz jsi sam GT+PS fanatik, ktery nepripousti jakoukoli diskusi. a nejlepsi je, ze ti tvoje "pokroucena" pravda vubec nedochazi a zijes v bludu ze pouze ty mas pravdu a GT5 musi z pricipu byt to nejlepsi na svete, kdyz ty se u toho kralovsky bavis a kazdy koho bavi neco jineho je vidlak. sranda tihle hloupi lide *2*
  • kraluej ve své kategorii?když forza má lepší hodnocení snad všude?
    • Ale v kategorii nejvyhypovanejsich zavodu od Sony, pro konzoli od Sony, je jasne bez konkurence. Stejne tak vede v hromade slibu a delce vyvoje. V tomhle ohledu je GT5 jasne nejlepsi a nema konkurenci. ;)
  • oin.odin
    nemusíte to komentovať len som to chcel ukázať http://bit.ly/hN8C1B (keby sa "zmorfovali" bola by to dokonala hra)
  • Trochu jsem si zaexperimentoval s GT5Prologue Kiosk Secret mode a objevoval pro mě netušené možnosti této hry: tu delší verzi Daytony jsem vůbec neznal a konečně jsem poprvé vyzkoušel F1. Ale co mne překvapilo více je: 16 premium aut na trati a přitom jsou docela pěkné stíny (výrazně lepší, než v GT5) a minimum trhání obrazu (v GT5 velmi časté). A na tratích je tráva jako sprity, v "plné" GT5 jen textura. Proč GT5 vypadá hůř než GT5Prologue a ještě se škube i když má na trati méně aut (v arcade jen 12, v GT5P jsem měl 16)? A občas mi přijde, že se Stardard modely to škube ještě více než s premium.
    • me nic neskube,kde to berete.mam druhy patch,treba je to tim
      • Ne, je to tim, ze blbe vidis.
        • ne,ja vidim dobre a hra bezi plynule
          • Jasne, a ti co to testovali(a delali analyzu enginu, kde to na SS7 padalo pod 30fps a tearovalo jako blazen meli asi nejakou zamerne poskozenou full verzi GT5. LOL.
          • Zkoušel jsem hru na už třech různých PS3 a na všech trhá obraz. Krásně je to vidět třeba na Le Masn.
            • nevim co se nam snazis vnutit,na le mans jsem ziskal trofej 111 Meters a Second (400km/h) a rozhodne me nic necukalo,hra bezi plynule a rychle.mas nainstalovano?
  • Zkoušel jsem to, není to špatné, ale zase takový zázrak to není a některý auta se ovládají vyloženě divně. Samozřejmě to nemůžu hodnotit do hloubky. Pro mě je u všech her důležitý pocit z řízení a na to stačí hoďka. Třeba nový NFS se vrátilo kam jsem chtěl co se týče tratí, které nejsou špatné a některé jsou fakt super, ale ovládání aut stojí zaprd. Asi půjdu do Forzy 3. BTW neví tady někdo, kde se dá v Čechách sehnat ta Ultimate Edice s Top Gearem? Díky a všem Gétéčkářům přeji pěkné poježdění.
    • Oficiálně FM3UE nekoupíš mimo UK, USA a Australii. Takže buď zavvi.com (poštovné je 1 libra), nebo musíš počkat do února na verzi s českým obalem (čeština je i na té verzi z UK - kámoš si ji koupil). FM3 je sice méně "simulace" než GT5 a má komixovou grafiku, ale upřímně, podstatně lépe se "hraje".
      • Diky za radu. Kvůli GT5 si PS3 fakt kupovat nebudu.....
        • no nevim,forzu 2 jsem hrak mnohem delsi dobu nez trojku,ta me prisla spis jak update.GT5 me bavi mnohem vic
          • Ja hral dvojku strasne dlouho a vzhledem k tomu, kolik mam casu na hrani mi i trojka vydrzi dlouho. Update nevadi. Staci mi nova grafika, nejake trate, nova auta a jsem happy
  • to Jenda - nemam tolik casu takze jsem teprve na level16 a nascar auta muzes ridit az od level21(neni to na dva tydny ta hra no),na ty daytone online jsem s nima zavodil s mercedesem C63 AMG v max.uprave.nejsi rychlejsi ale da se s nima drzet krok,kdyz si pohrajes se zadnim kridlem da se zlepsit skoro o celou vterinu ale pod 44 sec jsem se nedostal,ale lidi chybuji a na to jsem cekal protoze ja drzel docela dobre lajnu a jel s nima v zavesu.bohuzel na racing soft takze po par kolech do boxu,ale jizda masazni fatk ze jo :-).v tom singlu je special event na nascar a ja tam mam zatim pristupny jen ty dva kde mas jen par ukolu.ten posledni jeste nemam odemknuty a doufam ze tam budou zavody,ale rekl bych ze tam vic jak 16 aut nebude,tolik k otazce pane :-)
    tady je ten medour,jiny video jsem nenasel,zrovna drift a bez kridla ale cara je to slusna
    http://www.youtube.com/watch?v=O_q-0icOGt4 a s timhle starousem se jezdi taky pekne,aspon me to bavilo http://www.youtube.com/watch?v=-hlwbPVvSNE&feature=related taky se nemuzu dockat az budu moc jet monte carlo s f1 2010 ferrari a le mans s vozy LMP1,ale chce to cas a sedet u toho :-)
    • Diky, pane. ;) Nj, ja zapomnel, ze v GT5 je vsechno za zasluhy a driv nez po par tydnech ti hra nic neukaze. Kdo se chce projet s opravdovym poskozenim, solidni AI a treba hned zkusit WRC nebo NASCAR, ma smolika. :/
      Kazdopadne jen s 16 auty bych se na ovalu i bal, to musi byt dost puste a prazdne zavodeni. Kdyz teda pripustime, ze v singlu jich vic nebude (ale ciste teoreticky by mohlo? oval ma jiste mensi naroky na systemove prostredky, nez tradicni trat?) a AI by se mela chovat dle NASCAR zavodu. To jsou nejake 2-3 skupinky aut jedouci v baliku a zbytek trate volny.
      • tak to jdu zapnout at uz jsem dal,ja jsem taky nadsenec na nascar a jsem rad ze to v gt je.oprava,to demo bylo nascar09 ale ted jsem patral a na konzole ma v unoru vyjit nascar2011 od activision,doufam ze to bude hratelny http://www.youtube.com/watch?v=kf-SkccyUvk
  • Mi furt není jasné, co v PD dělali od vydání GTPrologue. Final verze GT5 je spíše GT5P obohacený o pár nových aut + auta a tratě z GT4 + déšť a změna denní doby. A to je všechno za tu dobu? Jo a tohle je skvělá recenze: http://bit.ly/gu3jFc
    • 5 let driny a 80 milionu dolaru: http://img217.imageshack.us/i/grantree.jpg/

      NFS:Hot Pursuit na iPhone: http://img42.imageshack.us/i/nfshpexclusive2.jpg/

      *3*
      • Co mám na těch stromech vidět?
      • Duuku_cz
        v zavodni hre jsou stromy pekelne dulezite *3*
        • Gonzi
          ale v GT by možná někteří čekali grafiku trumfující vše ostatní, né grafiku, jejíž celkový dojem je mnohem horší, zež z Forzy nebo Shiftu
  • u mne to same
    • re: Kingo
  • Neviem recenzia mi pride divna...ak by to bolo z hladiska zabavy pre hraca akeho je to urcene bolo by to 10/10. To ze hra neni simulator atd ....GT ma odjakziva v podpise to Real Driving Simulator od 1997 ci 98 neviem co som hraval jak blazon. Tato hra je umna no.1 v zabave a to mam X360, PC. PS3 a tam vseliake zavodne tituly. Nikdy som tolko nebol pred Obrazovkou jak u zavodov jak u GT5 !
    • Přesně tak. Co na tom, že jsou stíny hranatý, kašlu na stíny. Stíny jsou podstatný u horror adventur nebo fps, ale tady je to jen šmouha, na kterou není prostě čas koukat. Ja to momentálně mydlím jak divej. A jsem rád, že to jede ve stejným duchu jako první díl. U S licencí jsem si zase pořádně zanadával *8* *1* .GT byla pro mě vždycky srdcovka a ty chyby co spousta haterů vytýká, nebo nenaplněné sliby - chyby, no a co, žijeme holt v uspěchaný době, važte si každý minuty hraní, bude hůř. V dnešní době se koukám vývojáři nezavděčí nikomu. Každej kdo se rád po práci odreaguje třískáním ať už do klávesnice nebo joypadu se nekouká na nějaký nedostatky, který se už dnes dají řešit záplatama.
      Peace *5*
      • "žijeme holt v uspěchaný době" heh? tím mi chceš říct, že 6 let na vývoj GT5 bylo uspěchaných? :) ta hra má chyby, které si na takhle dlouhý vývoj nezaslouží... ale hra je to dobrá, jen (můj názor) trh nabízí v dnešní době i lepší tituly :)
        • Možná ti to tak vyznělo, ale nemělo, moje chyba. Uspěchanou dobou jsem myslel to, že prostě nemám moc času si zahrát, a když pak utahanej z práce přijdu domů, jediný co chci je si dát porci adrenalinu a zábavy. Jsem rád, že to vůbec vyšlo před vánocema. No a k tomu trhu, to máš pravdu, ale pokud se jedná o GT, neznám bratra , mám rád ten styl, ten tuning, systém závodů, atd. *4* no hra si nzaslouží po tolika letech vypadat takhle, ale budem doufat, že aspoň ty do oka bijící chyby dají dokupy.
      • Rozumím tomu dobře, že v podstatě každá hra by teda měla dostat 10/10, protože na chyby se při hraní nehledí? Přece nikdo neříká, že GT5 není dobrá hra. To ona je. Ale asi se shodneme na tom, že chyby má. Absolutní hodnocení kvůli chybám dostat nemůže, to je snad jasné.
    • Pro mne No. 1 rFactor, přesto jsem natolik příčetný, že bych mu nikdy 10/10 nedal, protože vím o jeho chybách a nedokonalostech. Autor této recenze asi také měl dojem, že GT5 z nějakého důvodu není dokonalý a tudíž mu nedal absolutních 10/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit