Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady je krasne videt, ze ta hra vubec nebyla nikdy minena pro k*nzole.
  • nechapu jak nekdo muze hrat na 60 FPS vzdyt to je uplne neprirozene fuj *6*
    • Jako jo, za sebe musím říct, že se mi to taky zdá nějaký prazvláštní. Možná o zvyku, co já vím. Ovšem 30, 60, 54, 999, 45456, je to vlastně jedno. Čím vyšší, tím to na hraní, reakce a podobný může mít něco do sebe, ale je kolem toho jen zbytečnej cirkus. Jestli vůbec kohokoliv kdy za časů prvního GTA zajímali tyhle srandičky. Dokonce ještě pár let zpátky bylo snad každýmu FPS u řitě. Ale dneska? Všichni najednou pokrokový rádia.
      • Jestli ne za ten pravdivý výrok si nezasloužíš palec nahoru, tak za ten nickname určitě *1*
    • Keyz
      Jestliže to oko zvládne rozlišit tak to je přirozené. Svět také nevidíš ve 30 FPS s pruhy a blurem atd..
      Zvláště když se něco rychle semele.

      Jinak doporučuji:http://www.amazon.com/The-Order-Signature-Series-Strategy/dp/0744015693 tam se dozvíš co dělat když vyskočí "press X". Jestliže máš rád ty jednoduché záležitosti.
      • 2 Keys - všichni máme internet a pana Googla, tak si udělej chvilku a pročti si pár článků o lidském oku a o tom kolik snímků za vteřinu je +- schopno zachytit - 60fps to opravdu není a je to mnoho desítek let prokázané. I když pro některé lidi stačí napsat " hra běží ve 120fps" a oni to zpapají i s návnadou :)
        • To záleží jestli tu stránku, kterou ti google vyhledal napsal zaslepený konzolista nebo člověk, co tomu rozumí. Btw asi si nikdy nehrál quake.

          "The USAF, in testing their pilots for visual response time, used a simple test to see if the pilots could distinguish small changes in light. In their experiment a picture of an aircraft was flashed on a screen in a dark room at 1/220th of a second. Pilots were consistently able to "see" the afterimage as well as identify the aircraft. This simple and specific situation not only proves the ability to percieve 1 image within 1/220 of a second, but the ability to interpret higher FPS."

          tolik k tvému googlu
          • Koukám v diskuzi je zas každej druhej Terminátor, jehož digitální oko dovede rozlišit i blikání zářivky při 50Hz :D :D :D

            Ten test o kterym píšeš zohledňuje něco naprosto jinýho než to, jakej rozdíl ve framerate obsahu zobrazenýho na monitoru dokáže lidský oko, resp. mozek pobrat. Ten test je o tom, jak krátkej časovej úsek stačí mozku k zaregistrování změny v obraze a jak dlouho si ten obraz dokáže mozek podržet (i když ono je to hodně o sítnici, která ve tmě skrz úplně otevřenou zorničku dostane najednou plnou palbu světla, takže zůstane nějakou chvilku po vypnutí obrazu "vybuzená" a dál posílá svůj obraz do mozku).

            Takže naprosto nerelevantní přirovnání. Kdybych byl konzolista a kdybych chtěl být zlý konzolista, tak bych napsal, že tebou citovaný text napsal nějaký "PC master id*ot race".
          • walltar
            Ono hlavně ono nevidí v FPS... To není počítač. Já osobně 30 a 60FPS rozeznám. 60 a 120 už ne.

            Ale není to otázka oka... Je to otázka toho jak člověku mozek interpretuje to co jeho oko vidí. Je celkem zbytečný se o tom hádat... Protože každý člověk má trochu jiný mozek a to co někdo rozezná někdo jiný nerozezná.
            • C-BEAM
              rozdiel medzi 60 a 120 by si krásne videl keby ti v hre fps skákalo medzi týmito hodnotami. Samozrejme tipujem, že máš 120hz monitor inak by si ten rozdiel ani vidieť nemohol. Ja mám síce len 60hz IPSko ale na staršom PC hrám hry z rokov 1997-2000 na 120HZ crt monitore a keď my fps padne zo 120 na 60-55 tak je to dosť cítiť.
            • rozeznal bys, oko si zvykne na vyšší FPS, je fakt že spousta lidí má horní strop vnímání FPS jinak jsou prý i lidi, kteří nepoznají rozdíl nad 40 FPS, ale to se tréninkem dá zlepšit, pokud nemají vážnou oční vadu
        • No nevim jak zniceny oko konzolisty 30FPS, ale moje pozna rozdil i mezi 30 a 40 FPS! 60 a 120 je samozrejme taky poznat, stejna jako 60 a 90FPS.
        • nemusím číst nějaký chujoviny otom jestli člověk vidí rozdíl o 60 a 120, ten rozdíl tam prostě je a pokud to nevidíš tak hledej chybu u sebe ( smutné je, že to stejně neuděláš ) a ne u jejich PR
          • V pořádku, tvůj názor ti neberu. Věř čemu chceš. Ale za sebe říkám, že s tebou nesouhlasím. Nebudu se tu rozepisovat proč, nemá to cenu - ty by si mi můj text stejně nevěřil a na oplátku já se neztotožňuji s tím tvým. Takže resume je takové, že ty hraješ a budeš v budoucnu hrát na 60,120,240 FPS a já celý život pořád na nějakých těch +- 24 až cca 40 Fps/sec - důležité je, že budeme oba spokojeni :) a já jsem evidentně skromný, protože mi stačí zhruba třetina tebou prezentovaného Fps :-DD ten rádoby zrychlenej a plynulej obraz pochopitelně rozliším i já, ale to nemá až tolik co do činění se snímky za vteřinu ty experte. Nemáš náhodou v oku i termovizi a noční vidění?
  • Po delší době nějaká pořádná hra, to je děs ty zombie akce *1*
  • Akorát co nechápu je že bude mít denuvo ochranu a demo nebude, jak člověk zjisti jestli to na pc rozjedu tak jak chci ? sice hw nároky v pohodě ale abych hrál na normal textury a bez vyhlazování atd... nevím no ...
    • http://www.dualshockers.com/2014/11/06/grand-theft-auto-v-pc-version-to-use-denuvo-drm-on-top-of-steam/
    • Keyz
      Ochranu někdo zjistí po vydání jestliže to neřekli rovnou.
      A u nároku to je problém. Firmy nemají nařízeno to nějak testovat a pak oznámit věrohodné nároky. Klidně si tam nakecají co chtějí a pak to dopadá jak to dopadá.

      Doporučují se řídit zlatým pravidlem. Neobjednávat hry předem! Počkáš 3 dny a budou testy hry a tam se dozvíš i jak to jede na jakém HW. Tedy přesné informace.
    • walltar
      No tak si to ověříš na diskusích... nebo si počkáš až někdo denuvo prorazí, jako u Dragon Age.
  • Pořád doufám, že ta optimalizace bude v pohodě.
  • Telimektar
    To vypadá fakt dobře, na další GTA se celkem těším a byl bych ho i koupil po vydání. Ale protože výjde Zaklínač tak nebudu mít tolik času na hraní a zvlášť v létě. *7*
  • Co to je za uvod clanku? Od traileru nic necekejte krome 60 FPS. Pro me 60 FPS prave ta nejdulezitejsi vec a neco jako standart. Te uvod clanku je ostuda a ukazuje jaci amateri a diletanti dneska delaji v hernich mediich, bohuzel.
    • "standart" Ty tu povídej něco o ostudě, diletante. Dochoď základku a pak se věnuj hraní a urážení ostatních.
      • Kluci bezte na idnes a na novinky tam budete mezi svema.
    • To mas recht a nektery diletantni ani nepoznaj prapor od normy.
  • C-BEAM
    60 fps mal byť už dávno štandard, veď pri tomto fps sme hrávali už pred 15 rokmi ale okrem technológie to má isté úskalia ktoré sú vidieť aj v tomto trailery. S plynulosťou obrazu totiž stúpajú nároky na veškeré animácie, mozog vníma každý pohyb presnejšie a ľahšie "cíti" nepresnosti. Výsledkom je istá neprirodzenosť toho čo sa na scéne odohráva ak nie sú animácie perfektné a to v GTA (pochopitelne) nie sú.
    • Keyz
      Hlavně to je náročné na HW. Aby jsi při stejném nastavení kvality získal z 30 FPS -> 60 FPS potřebuješ o dost lepší HW. Se podívej na nějaký test jaká karta umí těch 30 a jaká 60. Připlatíš si.

      Poté by se krabičky zábavy do každé rodiny nemohly prodávat za diskontní ceny. Plus to co píšeš. Větší důraz na přesnou práci. Spíše by bylo sakra vhodné, aby konzole konečně nebyla jedna krabička která má sedět všem, ale třeba dvě krabičky. No a jedna by uměla vše v 60 FPS.

      = Více lidí by poznalo ten rozdíl a ten standard by se posouval díky lidem a ne uměle. Jak to dělají konzole. (borec, řekne "náš nový křáp zde bude 5 let a po 5 letech bude skok v technologii. Tak jsem rozhodl") Pořád by to zde bylo roky, ale někdo by jsi mohl zkusit to lepší a možná by se to lepší poté více dostalo do popředí. Pořád na konzoli máš hry které na PC nejsou.
  • Jsem asi jedinej, komu se ten trailer líbí.. Vždyť ta filmová kamera je úžasná, muselo to dát dost práce udělat takové záběry) + depth of field efekty.. nádhera!

    60FPS nejde vidět jen v gameplayi.. za mě 10/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit