Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neví pls někdo tu šifru na RAR na GTA V ? :D
    • Jo, je to: semvelmihloupej
  • Trochu sa divim autorovym vytkam k jazdnemu modelu v GTA IV. Podla mna bol nadmieru podareny, v ziadnej ne-racing hre som si tak neuzil prejazdy zakrutami. Auta podla mna drzali tak akurat, autor by si mal skusit si v reale na prazdnej ulici jazdit podobne a uvidi ze mu jeho bezne auto (pokial nema special) bude lietat zo strany na stranu ako spinave pradlo :)
    • Mně se jízdní model ve čtverce taky líbil - je pravda, že některé US limuzíny se kolébaly opravdu fest, na druhou stranu nemůžu kritizovat, nikdy jsem v reálu žádnou neřídil.
  • NumberFiveAlive
    Kdyz nad tim tak premyslim tak staci aby tam byl Lazlow a vsechno ostatni je fuk :D
    • Big_Pete
      takovej gay, nejvic byl stejne couzin Ed
  • No říkám si, že tohle prostě zklamat ani nemůže. Rockstar tohle umí dokonale a pro mě osobně je série GTA, Mafia a sportovní série FIFA, to nejlepší co jsem kdy hrál a to hraji hodně her již X let :-) možná ještě COD2 po síti mě velmi bavil.

    GTA V bude prostě nášup a já se strašně těším. Hry tohoto typu mi vydrží měsíce, co měsíce - roky! Bude to bomba - otevřený svět, nekonečné možnosti, řádění, blbnutí, vlastní děj, obrovský svět to je prostě boží. Jediný moje Vítka je k možnosti úprav - tak trošku jsem v tomto ohledu doufal k návratu k GTA: SA - tedy úprava svalstva - posilovna, možnost naučení bojových sportů, možnost kérek, změny účesu apod. To mě trošku mrzí, protože si rád postavu upravuji podle svých představ, ale chápu, že GTA není The Sims. Ovšem Rockstar odhalily, že postavu půjde trošku upravovat a oblečení měnit a nakupovat mnohem více než v GTA IV, takže možnost nějakého střihu či kérky tu možná bude :) Ještě by ve hře mohla být možnost zkupovat budovy a firmy, které budou následně vydělávat jako ve Vice City :-) to taky bylo dobré. Strašně se těším!
    • Big_Pete
      nejvic na nakupovani byly stejne ty hlasky tech zakazniku..."them esses put dust in my weed"
  • ty tři hlavní postavy nahrávají jedné věci: coopu
    • Loupež ve stylu Payday: The Heist a následná honička městem by byla opravdu luxusní.
  • Sem zvědavej jestli v gta5 bude taky Las Venturas a San Fierro.
    • ne
      • tak to bude odpad *11*
        • CrocoRay
          A dvě města zvýší kvalitu hry i přesto, že se dá udělat jedno město větší a lepší? Mně teda stačí jedno obrovské město, které už nepřefrčím autem za dvě minuty a k tomu nějaký ten venkov jako bonus.
        • Big_Pete
          you dont know shiiiiit
  • God-of-War
    Ku*va..já se tak neskutečně těšim!!! Ta grafika je prostě krutopřísná *16*. GTA nemůže selhat.
    • No vzhledem k tomu, že je to dělaný na ty vykopávkový konzole, tak bych nějaký extra vylepšení proti IV nečekal.... Leda že by PC verze nebyla jen nepovedenej port, ale hra udělaná od základu, o čemž pochybuju *9*
      • Aby ses nedivil...ono změna kontrastu,sytosti apod udělá až až...a není to nijak náročný na HW.
        • Keyz
          Ano udělá.Vypadá to na první pohled lépe ale na druhý již ne.
          Rozmazané textury to nezachrání.
    • Keyz
      Jestli tam bude mnoho chyb tak může selhat.
      Na grafiku si počkám, až z nějakého video přímo ze hry kde bude vidět jak vydají různé věci nastavení ve hře.
      Pečlivě vybírané obrázky a sestříhaná videa vypadají vždy dobře.
      • Na grafiku "sere" pes, pokud to bude mít hratelnost VC/SA, beru všemi deseti.
      • God-of-War
        Já vim, že vždycky vyberou pěkný screeny a těma nás krmí, ale nikdy sem nebyl ze žádnýho dílu zklamanej.Za tuhle hru, dam ruku do ohně.
        • Big_Pete
          presne tak, to je jasna predobjednavka a jestli to nevydaj na pc, tak znova koupit ps, bude to strela.
        • ZdepaCZE
          Tak gta IV nebyl žádný super kousek , ano bavil mě koupil jsem si ho atp. ale optimalizace na pc byla prostě k zbli*í *2* . To že mi jezdily pixely sem tam po budovách a vůbec všude při velmi dobrém nastavení a dobrém pc je strašné. Neřeknu kdyby po těch letech co to vydali opravili ale hra je praktický stejná a nezměněná dodnes. To že fanoušci dokáží udělat mod který vypadá o hodně lépe a o hodně lépe běží nasvědčuje tomu že to jde spravit když se chce. Nicméně mám k vývojářům respekt a nechci je nijak shazovat jelikož se určitě zdokonalili a další gta bude řezba a moc se na něj těším asi jako všichni . *1*
  • No, zatím to nezní vůbec špatně. *4*
    jen mě trochu mrzí, že nebude možnost upravovat vzhled a nakupoval nemovitosti.
    Takové věci, ač celkem zbytečné, dokáží hru pořádně obohatit.
    třeba má věčně marná snaha se dostat pořádně do kondice, abych zvítězil v triatlonu, herní
    dobu o těch pár hodin zvýšila. *1*
    To samé nakupování nemovitostí. Ač nevím, jak jsem to dělal, vždy jsem měl ve hře šílený nedostatek peněz. Tudíž jsem sahnul po taxikářských (či jiných) "misích", vykrádal domy etc.
    Velká škoda, že bude hra o tyto možnosti ochuzena. *9*
    • Big_Pete
      dostihy, dostihy a casina a topis se v dollarech...a kdyz vsechno provaris, staci dělpnout par dealeru crystalu a jedes zas dostihy
    • God-of-War
      Třeba ty věci časem přidaj, ale jen tak mezi náma...bohatě mi stačí to, co tam pude dělat už teďka:))))) hlavně to potápění, hory, padák, slaňování budov *14* .
      • Jojo, to zní moc pěkně. Nejvíc jsem zvědavý na hory a slaňování. *4*
  • "Pokud jde o velikost, bude dle tvůrců Los Santos větší, než GTA IV, Red Dead Redemption a San Andreas. Dohromady."
    Jsem jediný, kdo tam vidí ten paradox? Ve hře má být snad Los Santos + venkov kolem. Vždyť to je samo o sobě jenom polovina původního San Andreas, bez San Fierra a Las Venturas. Potom už to ale nebude jako v SA, pokud město nějak zázračně nabude na objemu..
    • Big_Pete
      hmm proste inglewood uz nebudou jen dva bloky, smokeovo barak, jedno taco bell a barber shop, ale bude to treba 10x vetsi...proti tomu nic nemam
    • Snad si nemyslíš že to bude to Los Santos s GTA SA?...
      Nejen že SA je snad v roce 90-95 takže tady je pomalu 20ti letá mezera kdy se město budovalo...
      ale taky bude detailnější...určitě tam bude pár stejných lokací ale jinak to bude jiný město.
      • Nebudu to hledat, ale co si pamatuju, San Andreas vyšlo někdy v roce 2005.

        LA klidně může vypadat dost podobně. Stejné výškové budovy, stejné letiště, průmyslová zona atd. Jen to prostě celé nafouknou. Vlastně by to mohlo být paradoxně jednodušší udělat, protože nebudou muset tak extrémně vše zmenšovat a zjednodušovat.

        Každopádně Los Santos u mě jednoznačně vítězí před NYC, teda Liberty city. *3*
        • On ale nejspíš myslel, kdy se SA odehrává příběhově, ne kdy vzniklo. *3*
        • Mám pocit, že měl na mysli období, kdy se odehrával děj SA, ne rok vydání.
        • CrocoRay
          Já bych rád Miami, teda Vice City. Snad se dočkám příště a budou tam i Everglades. No když už začli i s tou krajinou mimo město, tak myslím, že bych se i dočkal a dal bych krk i na to, že by tam byla mise, kde se musíš zbavit těla hozením do bažin pro nenasytné aligátory.
    • CrocoRay
      Neřeš to. Liberty City ve trojce a čtyřce jsou vlastně dvě úplně odlišná města a málokdo to nějak prožíval *4*
  • CrocoRay
    Jsem zvědav, jak bude fungovat ten systém tří postav. Jakože v přepínání problém nevidím, spíše mi jde o příběh a mise, kde každá by nejspíše měla mít své vlastní až na pár těch, kde budou hlavní hrdinové spolupracovat. Tak jsem to teda pochopil. V těch kooperačních bych problém neviděl, jde mi spíše o ty osobní mise určené pro jeden konkrétní charakter z hlavní trojky a to, do jaké míry budou ovlivňovat hlavní příběh.

    No když se nad tím zamýšlím, tak to asi bude fungovat na tom principu, že dokud nedohraješ určitou jednu misi za jednoho konkrétního hlavního hrdinu, tak třeba další dvě hratelné postavy nebudou mít aktivní žádnou misi, takže to asi bude fungovat tak, že hráč bude muset pro postup v příběhu v jeho určitých fázích stejně přepínat na určité charaktery, jak mu hra určí. Teda pokud nebude chtít jen bezcílně mučit civilisty, což byla sranda v každém díle GTA.

    No jsem zvědavý, jak tu chlapi z Rock* vymyslí. A na tu rozsáhlou mapu a míru interakce v ní, na to jsem taky zvědav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit