Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Vsechno to zni dost slibne a 3 hlavni hrdinove jsou hodne zajimavy napad. I kdyz z clanku na games jsem pochopil, ze postavy, za ktere se zrovna nehraje, pokracuji ve sve pribehove linii bez hracova pricineni, coz je dost osemetne. Clovek, ktery by si chtel osahat veskery herni obsah by tedy musel hru rozjet 3x pokazde za jinou postavu a to "revolucni" prepinani mezi postavami by zustalo nevyuzite... Jen takovy muj dojem z clanku, verim ze rockstar to bude mit nejak vychytane.
    Jinak bych jako fanousek bezcilnych honicek s policii v GTA4 bral jeste 4. hratelnou postavu zpristupnenou po dohrani (neco na zpusob volne jizdy). Hrac by ji mohl prohnat editorem, ve meste menit hadry, ucesy, kupovat hideouty, nemovitosti (+par misi k nim), auta a hlavne by tam melo byt spousty moznoti, jak se na tom skvelem piskovisti vyradit (vylupovani obchodu, bank, najemne vrazdy, delat male ukoly pro gangy atp.
    Chapu ze jim tenhle koncept do vaznejsiho a pribehove vyrazneji ladenejsiho GTA4 a zrejme i GTA5 nesedi, ale jako nejakej bonus po dohrani, ci formou DLC by to nebylo vubec k zahozeni. Ja jsem rozhodne fanousek tekovychto kratochvil...
    • To by bylo hodně fajn, kdyby přidali, co si psal. Je to ale bohužel jen sen. Zní to ale moc pěkně.

      GTA V bude ale pouze příběhová hra s krásným otevřeným světem, které bude ale jen kulisou pro příběh. Nic více. Bohužel.
  • RazorProduction
    podle mne bude GTA 5 novy prichod herniho krista *3*
  • Já lituju, že se GTA nevydalo cestou, kterou tak trochu načrtlo San Andreas. Asi jim výzkumy ukázaly, že američani nestojí o rpg prvky a propracovanější svět a že je lepší udělat pěkné kulisy a do toho strčit příběh. Bohužel v takovém případě má postava dost omezené možnosti a hra tak určitě bude jen a výhradně o příběhu, který odehraju a půjdu o dům dál. A to je škoda. Větší rpg prvky, větší možnosti prostě to, co načrtlo San Andreas by GTA sérii podle mě prospěly. Místo toho tu budou kulisy, tři povrchní příběhy ala Mafie 2 (sice pěkné příběhy, ale kdo z nás hrál Mafii 2 vícekrát, no ne?) a znovuhratelnost bude minimální.

    Jednoznačně mi bude chybět koupě domů, větší úpravy postav atd. Možnost hrát za 3 postavy mi příjde zbytečná a je to podle mě jakýsi zkušební balonek, jestli se to bude líbit, nebo nebude líbit. Mně to příjde zbytečné a vede to jen k tomu, že tu máme příběh, že jsme jen diváci a do postav se netřeba vžívat. Prostě jen čumíme na film a konec.
    • Jaké RPG prvky? Tloustnutí? Jaký propracovaný svět? Těch pár satelitních městeček?
      • těch rpg prvků tam bylo daleko více... satelitní městečka byla fajn - moje nejoblibenější části hry.
      • firebug
        Podle toho jakou jsi pouzival zbran, se ti vylepsoval skill. Nebo treba castou jizdou na motorce jsi se zlepsoval a tak casto nepadal. Fyzicka kondice ovlivnovala delku sprintu. Ja se Z.Z. souhlasim. Mam tedy moc rad i GTA4, ale kdyz uz rockstari udelaji tak skvely svet, prijde mi ho trosku skoda pro linearni pribehove divadelko...
        To, co se dalo delat v GTA4 mimo pribehovou linku bylo straaslive nudne. To nekdo z vas chodil chlastat do baru ci hrat sipky, kuzelky a buhvicojeste i kdyz vyslovene nemusel?
        • Pro mě bylo GTA vždycky o objevování zajímavých zapadlých míst s bůhvíčím. Nějaké minihry mě nikdy netáhly, to bych si rovnou mohl jít hrát jinou hru. Na ty RPG prvky si už pamatuju, pěkně mě štvalo, že se nedaly normálně vypnout :D .
          • firebug
            Ony ty rpg prvky byli mirne receno nedotazene, ale bylo to takove osvezujici. Ja jsem zase vetsinou hrac - collector, co se snazi vyzobat nejvic, co to jde. Takze jsem tagoval, hledal musle atp. Na nejake achievementy v podobe medaili kaslu. Kdyz neceho ve hre dosahnu, mel by z toho plynout nejaky bonus pro mou postavu v podobe zbrani, obleceni, vyssiho zdravi atp.
            Opravdu me bavi ale i GTA4 a pravdepodobne bude i petka. Jde mi jen o to, ze jsou to hry jen krucek od neceho, co bych se nebal nazvat dokonalou hrou (minimalne pro me). Tedy kvalitni openworldovou RPG hrou na gangstera v modernim velkomeste.
            • firebug
              Mel jsem mapu vsech skrytych predmetu z doboveho Score a byla to pro me vzdycky takova odpocinkova cast hry, kdy jsem po par misich vyrazil podle mapy na mista, na ktera bych se treba z vlastni iniciativy nikdy nepodival. Takova bojovka no... Vlastne ani nechapu, co me na tom bavilo. Kdybych ale ted San Andreas po letech opet rozehral, pravdepodobne bych ty ptakovinky hledal zase...
            • Big_Pete
              hledani musli fakt nebyla zabava a jestli si to dal sam bez navodu a stravil tak 20+hodin potapenim se, tak si frajer
            • No jo, tak snad tam něco podobného udělají. Já jen doufám, že tam prostě bude spousta různých skrytých atrakcí, že spousta domů bude mít taky vnitřek (a bude přístupný) a že tam nebude moc prázdných ploch uprostřed kterých budou tři velké kameny a mezi nimi "schovaný" raketomet. ^^
            • firebug
              No prave jsem kompletoval v San Andreas a ve starsich GTA. Protoze tam me ty aktivity bavili. Ve ctyrce to byla tezka nuda co se aktivit tyka (s vyjimkou chytani zlocincu) a zabijeni holubu taky neprinaselo zadny herni bonus jako prave v GTA:SA, takze jsem jich za celou hru zabil asi 6 :-)
            • Mám to chápat tak, že's v GTA4 lítal a hledal holuby? :)

              Z open-world her se taky snažím dostat co nejvíc (přeci jen GTA4 hraji dodnes), ale asi něco jiného, eh.

              RPG prvky osvěžující byly, ale ne na tak dlouho, aby je člověk vydržel jako povinnost. Si teda myslím.
  • Nevím proč většina z vás kritizuje možnost přepínání mezi postavami ? Pokud jsem správně pochopil je to jen "možnost ", takže nikomu nebrání projet celou hru s jednou postavou a zahrát si druhou hru s jinou. Co mrzí mně je fakt, že nelze kupovat nemovitosti, ani jakkoli měnit vzhled postavy (krom oblečení).
    • A k čemu to bude ta možnost hrát za více postav? Víš, co to logicky znamená? Jednoduše to, že musí být hra na jiném místě maximálně ochuzena, když tu budou hned tři příběhy. Dovolím si také hned předem tvrdit, že ty příběhy nebudou tolik propracované a že celý herní svět bude propracovaný max. tak, jak byly předchozí díly, což je ale škoda. Ony nemožnosti a omezení pak jen ukazují, že tu bude jen velmi omezený příběh bez možnosti jej nějak více omvlivit. Prostě starý klasický koncept GTA. Ovšem já se ptám: Není na čase GTA posunout dál? Jak jsem psal výše, kéž by se GTA rozvíjelo cestou San Andreas.
  • Jeff
    Zatím to vypadá skvěle! I když jsem pořád trochu zklamaný z toho počtu charakterů, za které půjde hrát. Radši bych hrál za jednoho se kterým se člověk dokáže líp identifikovat. Něco, jako Ryan Gosling v Drive, nebo Ben Affleck v Městu. Prostě ten druh "zásadového kriminálníka". *1* Což asi Franklin alias "anarchistický feťák utržený z řetězu" moc nebude...
    • Jak jsem psal u toho Franklina je to blbost v gameinformeru je že se narodil v ghettu měl těžký mladí a prodává kradený auta.

      Čili takovej nejblíž CJ-ovi.
      • Jeff
        V tom případě by to bylo v pohodě. Já se bál, že to bude víc Ryder, než CJ. *4*
  • mirekdusinojc
    Jo jo, GTAčko mi vždycky suplovalo letní dovolenou v Americe, 2003 prázdniny ve Vice City, 2011 dovolená v Liberty City, takže doufám, že i tenhle letní výlet nezklame a přivezu si spoustu krásných zážitků ze slunné Kalifornie. Jen ta nemožnost vlastnění nemovitostí mě mrzí.
    • U mě je to taky přesně takhle :). Letos jsem si konečně splnil sen a do reálného Liberty City a Vice City se podíval. Konečně mi dockvakly všechny ty zbývající detaily a parodie na reálná místa a americký způsob života, které vždy Rockstar do svých her vkládá. Co se týče nemovitostí s tím souvisí jedna věc, která mi vadila na GTA4 - nemožnost utratit ten velký obnos peněz, které hráč vydělal. Peníze tam neměly žádnou roli a člověk prakticky neměl motivaci je vydělávat. Ve Vice City nebo SA bylo možné utratit i miliony a dostat se na nulu.
  • smejki
    jestli jsem ten koncept popbral správně, tak se mi to líbí *4*
  • Keyz
    Takže budu muset přepínat anebo nebude muset?

    - Když budu chtít vidět příběh pro všechny hrdiny tak bude muset hrát znova za nového hrdinu?To asi bude nuda když pojedu 3x stejné mise.
    Proč není sakra jeden hrdina a delší mise.

    - Navíc spolupráce NPC s hráčem v otevřeném světe moc nefungují.Zase někdy vznikají zajímavé vtipné situace.

    -Škoda,že auta budou více držet na silnici.To si zase lidi stěžovali,že GTA IV nešlo hrát protože auta se moc nakláněla a když jeli do zatáčky na plný plyn tak se diví,že jí nevyberou.. *9*
    • mirekdusinojc
      "To asi bude nuda když pojedu 3x stejné mise.
      Proč není sakra jeden hrdina a delší mise."
      Pokud sem to dobře pochopil, tak díky odlišným vlastnostem / schopnostem hrdinů bude mít každá mise tři různé úhly pohledu a způsoby projetí podle zvoleného hrdiny. Navíc nikdo neříká, že všechny mise bou plnit tyto postavy spolu.
      • Keyz
        Jestli to bude hodně odlišné jako například u RPG her pak mně to vadit nebude.
        Zde se toho ale obávám.
  • Těžko soudit v této fázi, ale mám takový pocit, že méně je někdy více. Když bude více hrdinů, mezi kterými budu přepínat, tak mi to neumožní se s postavou "ztotožnit", což je pro mě u těchto příběhových her dost důležité. No uvidíme, těším se hodně.
  • Jinak doplnil bych že v pondělí mají povoleno vydat preview i jiný časopisy,takže příval nových poznatků a oinformací tu bude co nevidět...a pak samozřejmně trailer :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit