Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Auta budou sedet vic na silnici"
    Takhle si teda predstavujou lidi zlepseni modelu ze ctverky?
    Hezky, no.
    Ale ja tuhle prudu holt nikdy nepochopim. Na zavodni hry expert nejsem, ale minimalne v tech mestskejch akcich je model ze ctyrky na parseky pred konkurenci. V kazdy jiny hre me ty auta uplne tocej, jaky to jsou nechutny arkady.
    Porad jsem presvedcenej, ze na model GTA IV plivou bud lidi, co nikdy nesedeli v aute, nebo NFS-like nervaci s prstem prilepenym k plynu.
    Fyziku mela ctyrka fakt zmaknutou (i na silnici zasluhou bozi Euphorie?), a ja bych radsi, kdyby se v tomhle ohledu nezmenilo lautr nic.

    Ti tri hrdinove me teda velice prekvapujou, ale (minimalne) pokud to pujde dohrat komplet v jedny kuzi, bude to treba nakonec jedine plus.
    Takovy tri individualni dohrani, s nejakyma tema odlisnyma volbama... mmmmmmmmmm
    • Presne tak, nechapu proc to zase musi prasit... jedinej bozi jizdni model za posledni roky. Kdyz jsem hral IV po prve, cekal jsem klasickou arkadovou sra.ku a po prvni zatacce, kterou jsem imho nevybral se mi vykouzlil usmev na tvari... auto perfektne reagovalo, podobne jako v realu a ve spatne chvilce trefit treba jen obrubak je lahudka... po chvylce kutaleni vylezete z pomackane popelnice a s chuti jdete pro dalsi obet fyzikalniho enginu :-D
      • Big_Pete
        nikdo nerek ze se vraci k GTA 3 Era modelu, treba to bude proste jeste lepsi, vubec bych se nedivil...popravde kdyz sem zapnul 4ku, hned me treba trklo, jak je to takovy divne pomaly...nikdy nevis, nech se prekvapit
    • Já ten rant na jízdní model GTA taky nechápu, jeden z nejlepším arkádových jízdních modelů vůbec, IMO.
      • Ja bych prave snad ani nepouzil to "arkádových" : )
        Teda minimalne v kontextu tech mestskejch akci (/ne primarne automobilovejch her) to je realisticky az beda. Srovnatelny leda s Mafii.
        Tam jsou v tom realistic nastaveni taky znat treba takovej prijemnej, jinde opomijenej fakt, jako ze to auto ma nejakou vahu, apod. ale ani v Mafii neni tak znat kazdy zhoupnuti, kazdej vymol,... Ustupky arkadovosti jsou v GTA IV videt hlavne v "otupeni" obrubniku, a tendenci aut pretacet se pri prevraceni zpatky na kola.
        Jinak moc moc fajn, pochybuju, ze lidi co si stezujou by ve skutecnosti prahli po super realisticky simulaci. Spis jim vetsinou prijde, ze to "moc smeka" : )
  • Přijde to jenom mě, že jde o revoluční model vyprávění příběhu?
    • Jen tobě.
      • Aha, asi jsem zapomněl, že her, kde můžeš přepínat mezi třemi postavami, které si žijí svůj život, zatímco ty za jednu hraješ, je tolik.
        • Ano, takhle by to prý mělo fungovat. Ale co se týče příběhů, tak jsou Rockstaři většinou břídilové, takže nevěřím tomu, že to dopadne dobře.

          Každopádně, princip paralelně se proplétajících příběhů s možností hrát za více postav nám servíruje např. Capcom už snad 16 let.
          • Až na to, že v žádné hře od Capcomu si nemůžeš do jiné postavy přepnout KDYKOLI během hry. A mluvil jsem o revolučním MODELU VYPRÁVĚNÍ příběhu, ne o revolučním příběhu.
            • Rozhodně si nemyslím, že to bude jako u Capcomu, kdy tě hra přepne do jiné postavy, až když se posuneš v příběhu. A o příběhu a břídilství jsi začal mluvit ty, tak jsem předpokládal, že to nějak souvisí s mým příspěvkem. Očividně ne.
            • Opravdu myslíš, že tě nechá hra přepnout, kdykoli si zamaneš? To by bylo malé technologické harakiri (a hratelnostní vlastně taky). A opravdu netuším, kde si vzal, že mluvím o revolučním příběhu...
      • Taky bych rekl, ale zaroven me nenapada nic, cim bych to prokazal : ) *9*
  • jindra.veliky
    No nevím. Aby zase hráč neměl na ucte stovky tisíc dolaru a nemel je za co utratit. *11*
    • a?
      • CrocoRay
        V GTA IV nebylo mnoho věcí, za co utrácet a někteří lidé si na to stěžovali. Ale já problém neměl, vždycky jsem nakoupil raketomet, granáty a bavil se výbuchy. Jenže to bylo docela drahé a nemocnice taky nebyla nejlevnější, takže utratit miliony nebyl problém. Akorát tohle byla jediná věc, za kterou šlo fakt utrácet, i když se tím šlo dobře zabavit i na delší chvíle (hlavně díky skvělému enginu Euphoria, kdy chlupatí lítali do všech stran a každá kolize byla jedinečná) ale pětka už na tom vypadá lépe, tak se nechme překvapit.
        • Big_Pete
          hmm skoda ze nefungovaly ty tel. cisla na ty nabizeny auta na netu...na druhou stranu uz by se to nemuselo menovat GTA
          • CrocoRay
            Nemuselo, ale stále mohlo. Jo jo, ty čísla fungovat mohla, protože by bylo fajn sjednat si schůzku a pak si třeba auto pěkně koupit. Pořád by to neměnilo nic na faktu, že si pak můžeš další stovku ukrást anebo třeba i při té koupi odmítnout zaplatit, zabít dealera (prodejce) a odjet.
  • Naopak nebude možné třeba vlastnit nemovitost, ztloustnout, chodit k holiči a podobně. // to jediné mi srazilo úsměv z tváře, jinak se těším moc.
    • taky tak :) uz sem se tesil na suit up :D
    • ZdepaCZE
      Přesně tak to byli maličkosti které udělalo gta sa tím dobrým gta jaké má být. To jak jsem se staral abych nejedl moc hamburgery a chodil do tělocvičny na rotoped i když jsem to vlastně nemusel dělat tak mě to neskutečně bavilo. Škoda že to tam není a další maličkosti které dělají gta-GTA. No ale i tak to bude super a těším se na to. *2*
      • Big_Pete
        ver tomu ze to bude nafutrovany tolika detailama, hlaskama, rozhovorama v radiu, v televizi, reklamama na amu-nation, billboardama, easter-eggama, vtipama a vsim moznym co vzdycky gta melo, ze se nebudes nudit.
  • Jinak odkud lidi cucají že budou tři příběhy?

    Co já vím(a že jsem to preview četl hodněkrát)tak oni mají svě předchozí historie,a teď budou makat spolud=jeden příběh...

    To si myslíte že budete dělat mise ve třech ale každý bude mít jiný příběh se stejnýma misema?...na 99% to bude jeden příběh.
  • Hale lidi? Není ten v levo dost podobnej tomu herci co hrál agenta Smitha v Matrixu a nebo Elronda v Lotru?? No a ten napravo taky připomíná nějakýho herce??
  • Tak uz stahuju *15* zlatej warez *5*
    • Kalhoty,protože stahuješ po*no z warezu?
      • může mě někdo vysvětlit proč je tu zakázané slovo P O R N O !!! ???
      • obcas taky *14*
  • El-Bravo
    Tak přeji vývojářům hodně štěstí. *4* Jestli se jim podaří přeskočit vlastní nastavenou laťku v podobě těchle informací bude to bomba *3*
    • Krtecek-GT
      taky se těším, protože se mi nestalo, že by se mi novější díly zdáli horší, právě naopak. Mě osobně serie přijde díl od dílu lepší. Na druhou stranu, starší GTA mi spíše připomíná Saints Row, novější díly GTA jdou spíš cestou k realističnosti ( motorová pila a kladivo na šikanu lidí už v GTA IV není)
  • Paulcz
    Já jsem rád za velkou rozlohu, boří to monotónnost. Pole, lesy atd nejsou vůbec nudný :)
  • Docela by mě zajímalo, kde si budu moc garážovat auto, když nebudu moct mít žádné nemovitosti?
    • Tak každý z nich někde bydlí jak bylo řečeno...ten feťák asi bude mít plácek vedle přívěsu,Michael garáž ve vile a černoch něco jinýho.

      Prakticky budeš mít 3 save housy od začátku to stačí.
    • Paulcz
      save systém bude asi stejný ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit