Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zapojíme do toho ještě Wíjúčko...petice v odkaze dole...
    https://www.change.org/petitions/grand-theft-auto-v-for-wii-u
  • Tyhle prehypovane hry a recenze... Naposledy jsem se napalil s BS:Infinite. Hype jak svina a pak nehorazna blbost.
    Tohle asi nebude daleko...
  • kennyB
    Očas jezdím, zvlášť při odtahování aut. Už se mi parkrát stalo, že mi do odtahovaného auta narazilo jiné a tím pádem byl failed.
  • minimálně 20 z 10
  • Prosim tě snad se neřídíš číslem od místních rádobyrecenzentů *15*
  • tebe staci vikend? ja si berem na oktober 2 tyzdne dovolenky, najhorsie na tom je ze uz to mam doma a nemozem este drtit
  • kennyB
    Ale to, že na téhle hře dělalo tolik lidí a že jim trvala tak dlouho je znát. Postavy jsou perfektní, každá má od něčeho trochu, tak se navzájem doplňují. Moje best postava je právě Trevor, který se do GTA naprosto hodí.
  • Dufam len ze sa tam nebudu furt opakovat 3 misie stale dokolika jak v IVkovi
  • Whoossain
    Na Xboxu mám rozehraný Army of Two asi 2 roky a na PS3 Killzone 2 od jara. Nejsem s tím padem kámoš a strašně mě se*e, jak je to nepřesný a blbě se to drží.
  • to je blba otazka, ked mas 8600gb(cca) free hdd tak ti to proste pojde,nepotrebujeme vsetci vedet ze si si kupil na rychlo najlacnejsiu 3ku na trhu
  • Keyz
    Já se tomu moc nedivím. Když si vezmeš že to jede 30FPS, 720P a bez mnoha efektů atd.
    Na starém PC které šlo zhruba v době kdy konzole vyšla v ČR koupit by to taky jelo 30 FPS :) Kdyby to předělali dobře nic tam nepřidali.

    Hlavně to jede 30 FPS a to je sakra rozdíl v náročnosti na HW. Vidím u sebe co vše musím nastavit aby to jedlo takto a naopak když toho hodně vypnu jak šíleně to vyskočí.

    Kámoš měl ještě minulý rok Core 2 CPU ale jak byl spokojen, že si vše zahrál. Pod 30 FPS se nedostal.
  • Jediný kdo mi přijde prochu normální je Franklin, ten mi zase ale přijde děsně nudnej, bez osobnosti. Thervor je mentál, snad v každý GTA hře je podobnej magor. Nebaví mě cut scény a příběh, hodně ty cutcény přeskakuju, protože jsou nuda. A vemte ještě v potaz to kolik lidí s jakým rozpočtem a kolik let na tý hře pracovalo. Ktrýkoliv schopný studio by vám za takový prachy a prostředky udělalo stejně promakanej herní svět. At už Avalanche, Volition...kdokoliv kdo kdy udělal slušnej sand box.
  • kennyB
    Retardovaný postavy??? Jak jsi na to přišel??? *8*
  • Hanzales
    Já to mám taky od osmi, ale do osmi a taky mně to děsí :) Ale zase mně těší že vím, že ten den prostě nakonec uteče (jako vždycky) a pak přijde ten weekend :o)
  • Hanzales
    Jedna postava mentálně zaostalá je rozhodně. Ale kdyby jsi to hrál, zjistil by jsi, že minimálně jedna postava je docela rozumná (teda aspoň zatím). V každém druhém akčním filmu sympaťák a oblíbenec, ale počítám v průběhu hry taky zblbne, kdo ví :) Ale celé je to o tom, že i když hraješ za houmího a pohybuješ se v tom prostředí gangsterů a jiných houmí, co jsou tvrďáci s kvérem, je to právě ta pointa zábavy. Los Santos není náhražka skutečného světa. Je to jen hra, kdy si hráč může zahrát i absurdní situace a to i s postavou, která nemá s jeho povahou pranic společného. Mně se příběh taky líbí a to, že použili tři postavy se mi zdá nakonec taky jako sakra dobře provedený tah. Krásně pak jdou vidět i ty kontrasty. Rockstar právě ten paradoxní svět násilí gangů zobrazuje v zábavné formě a rafinovaně. A pravda, s dovedností angličtiny člověk objeví i hlubší humor, než i rovněž přítomné sušší hlášky. Zdá se mi, že je tam pro každého něco, stačí číst, poslouchat a hledat. Nehledě na to, že měl na mysli nejspíše emoce postav. Je pravda, že prokreslení charakterů je od předchozího dílu spolu s dalšími aspekty (třeba mimika) posunuto zase o kousíček dál.
  • Vostoq
    No hlavně představa toho že od rána od osmi budu v práci a vypadnu nejdřív v půl šestý :D dost mě to děsí :D
  • Budem soutěžit, kdo to bude mít dřív, jestli ty na Wii nebo já na Lumii. *1*
  • Jenže tady jsou bohužel tábory tři, ti, kterým se to líbí a hrají to, pak ti, kterým se to nelíbí, nehrají to, ale alespoň tu trollují a potom ještě ti, kterým se to líbí, ale bohužel to hrát nemohou. *1*
  • Jdi mi s těma emocemadoprdele, jestli se ti líbí příběh, tvoje věc, jestli se ti líbí ti mentálně zaostálý postavy tvoje věc. Asi máš latku nastavenou hodně nízko když tu píšeš takový věci pyčo.
  • Hanzales
    Koukám na krabičku, ano 720p, vibrace, sixaxis, a MP 2-16 hráčů (jen pro úplnost) :)
    Nicméně musím podotknout, že jsem hodně zmlsaný 1080p a silným vyhlazováním a i když hraju zrovna GTA5 na monitoru (27", kde je ta rozteč ještě šílenější) při hraní se upřímně vyloženě kochám a obdivuji, jak z té konzole (obvzláště když se mrknu na poslední slim verzi) :) dokázali vymáčknout tohle, takhle velké a s tolika věcma, co se tam na pozadí dějou, vypočítávají atp. Spousta věcí je tam naskriptovaných, to je jasné, třeba při opakování misí si to vypilovat, načasovat, ale ještě více věcí je dynamických, řekl bych i vymazlenějších než ve 4ce a to právě působí na tu hratelnost myslím hodně silně. Ve výsledku prostě člověk dělá pořád jenom wóóó Ale aha, sorry, jsi se ptal jen na 720p a až teď vidím ty uvozovky, já jen zase nadšeně blábolím, bo jsem dožral, doposilnil se a do půlnoci los santos :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit