Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Par dalsich poznatku... Pokud kupujete garaz, nesedte pri tom v aute, ja prisel o cerstve natuneho mustanga za 100k, a ze to neni jen tak pozbirat 100k... "jeste ze trevor koupil franklinovy noveho at muze radit :) " Magor je to, ale srdce ma "dobry" :) ( necekal bych, ze nam autori ukazou i jeho... :) )/ Po cca 30h herniho casu, jsem narazil zatim na jediny bug , a to , ze mezi dvema barakama ve Vinewood Hills byla nejspis popelnice nebo neco, (objekt) , ktery nesel videt, ale dalo se na nej vyskocit./ Na bmxce je sranda, a fajne se s ni da v U-rampe/ Nekteri lide na UK servrech, si stezujou, ze jim nekdy auto zmizi z garaze (domu-nikoli te koupene) asi glitch ale uz nasli jak ho obejit, aby nezmizelo. Me osobne se to jeste nestalo. / Zatim mi nevadila zadna z misi, i pres to, ze jsem jich nekolik nekolikrat opakoval. / Pribeh dava krasne smysl, a vsechny postavy maji charakter, sve vlasni kouzlo, i ty ve vedlejsich misich. U nektery jsem se nasmal, jak uz dlouho ne. / jo a zbrane, kteri si nejakym zpusobem upravite, se pro Heist upravi jinak, ale ne u vsech, jen u tech ktere jsou jakokdyby planovane pro danou misi, coz me trochu stvalo, ale dane upravy uz jsem nemusel znovu kupovat, stacilo nasadit... / akorad jedna vec co mi vadi je, ze se nekdy postavy, kdyz za ne zrovna nehrajete, oblecou podle sveho. CHtel jsem Man IN Black, a kdyz jsem se po nejake dobe vratil treba k Michaelovi tak mel ten blbec pri misi trenyrky a sandale. Jenom Trevor byl vzydcky poslusnej, pekne v obleku. / jo a pokud chcete aby auto delalo peknejsi obloucky,a aby se s nim celkove udelala takova pekna iluze driftu, tak je lepsi tunning na brzdy jen minimalne a vse ostatni nahoru/ hm... ocividne me to bavi see ya..
  • v hlave to znelo o neco lepe :) njn co se da delat, zivot jde dal...
  • Moc to resis a pritom jsi to jeste nezkusil... Bud v klidu, vse probiha uplne jinak nez si to v hlave predstavujes... a pokud umis dobre anglicky, se szivanim nebudes mit vubec problem...
  • zdeeneek
    Tedy to nemusis hrat vubec ... *8*
  • Keyz
    Tak to jsem si myslel, že to bude volnější a budu hrát hlavně za svého "oblíbence". Takto musím hrát za nesympatické postavy nejen v rámci mise (to bych ještě bral) ale navíc celé mise. *16*

    To je škoda. Taky se hůře člověk sžije s několika hrdiny najedou. Tedy já ano.
    Pak musím hrát navíc mimo mise za dané postavy aby se zlepšovali a byli lepší pro dané mise. Tedy další hraní za nějakou nesympatickou postavu. To abych člověk co nejrychleji dohrál hlavní příběh a pak si hrál za toho koho chce. I kdybych hrál za jednoho nesympatického člověka, tak je to lepší jak dva anebo střídání postav.
  • Jj tak dohrano a super. Ale... Saints Row 4 je proste lepsi. Ne o moc ale je
  • V hlavním příběh mají dané mise objevující se na mapě písmena T je pro Trevora,F Franklin, M Michael. Ty mise musíš hrát za tu danou postavu,případně ji můžeš začít s jinou která tam taky figuruje a změní se úvodní animace, ale stejně hraješ, pokud ti to příběh nedovolí, například v některý misi můžeš přepínat v autě mezi řidičem a střílícím atp., za toho komu je určena. V rámci sekvence příběhu si můžeš vybírat s kterou postavou si mise splníš dřív,ale pro posun musíš splnit všechny. Pak tu jsou ještě "podivíni" což jsou vedlejší mise,které má každá postava své.
    V trailerech to samozřejmě znělo že to bude volnější, ale na druhou stranu si myslím že takhle se lépe jim lépe podařilo udržet strukturu příběhu.
  • Miserius
    Nic slozityho... Proste abys dohral pribeh budes muset hrat za kazdyho... Nekdy jsou to mise jen pro urcitou potavu aby se posunul pribeh dal, nekdy pro celej team
  • Keyz
    Tedy abych to celkově pochopil. Je tam jeden hlavní příběh pro všechny postavy a většinu hlavního příběhu mohu hrát za postavu kterou si zvolím.
    Tedy nijak se neliší příběh když hraji za někoho jiného? Konec a výsledek bude vždy stejný jen bude jiný průběh?
  • Keyz
    Takt to se dá přežit.
  • Miserius
    Nejmensi pocet misi s nim rozhodne nemas a otevre se tak po 4 hodinkách (alespon me to tak trvalo) A ikdyz nechces hrat za ostatni, budes muset za ne hrat v jejich misích a nekdy v spolecnych budes nucen prepinat... Ale je to jedno, nema to vliv na hratelnost az na jejich "specialni schopnosti" a řečičky...
  • Hanzales
    To já, když si cutscénu omylem přeskočím, tak pomalu zazuřím :)
  • Keyz
    To je blbý. Pak tedy když chci hrát za Trevora, tak s ním budu mít nejmenší počet misí a musím prvně hrát za někoho koho nechci :(
    Kdy se zhruba odemkne? Není to snad někdy v polovině hry apod..
  • janchor
    To znamená, že Trevora dostaneš nakonec.

    Začínáš s Franklinem, po splnění mise se ti odemkne Michael, po několika dalších Trevor.
  • Keyz
    Btw mohu si tedy na začátku vybrat postavu? Ve FC bylo řečeno, že Trevora dostanu nakonec. To znamená co?
  • kennyB
    Nechci nic říkat, ale výrazy typu jaxte, lowe s w nejsou známkou dospělosti *3*
  • A já doufám že ta tvá demence neni nakažlivá.
  • Úplně nejlepší by bylo , kdyby ses do toho města v GTA5 odstěhoval . Ty a tobě podobní jste jako děcka a Rockstar se chechtá , jaxte vysolili lowe za průměrné pokračování GTA série .
    Doufám , že ještě nemáš volební průkaz .
  • BS Infinite je rovnaka nudna, nehratelna a chaoticka sr4tchk4 jak Bioshock 2. Jedine, co za volaco stalo bola jednotka.
  • BS Infinite je na nadupadné ty karečku *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit