Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To doufáš nějak málo ne? :)
    Já doufám, že bude lepší port :) Možnost nastavit si hustotu dopravy apod. O dalších věcech jestli budou (lepší grafika), tak to se obávám, že ne a bude to komunitě.
  • Co to má společného? to co vše se vším a tím jsou prodeje.

    Pokud nevíš tak WoWko je něco co se zatím dalším nepovedlo. Sice už své zlaté časy zažilo ale Blizzardu to muselo vydělat něuvěřitelné množství peněz.

    A čim vice lidí si o tom bude povídat tím bude větší hype. Budou se dostavat i do zpráv které se hrám vubec něvěnují například do ekonomickych...
  • recenzentský kopie ti nic neříkaj ?? rozesílají se několik dnů před vydáním.. např. ign mělo recenzi už den před vydáním..
  • Ty mi snad kradeš myšlenky! *4*
  • A co chceš hrát? Nestačí ti desítky hodin gameplay přibývající na internetu každou hodinu? To ti na závěr nestačí?

    Recenze vydané ani ne den po vydání hry jen svědčí o tom, jak málo obsahu hra nabízí. Dialogy na úrovni holywoodského filmu ji na kráse také nepřidávají, ale o tom GTA nikdy nebylo, herní engine udělal za těch pár let slepičí krok, animace postav také, hra má stejné technologické a ovládací nedostatky jako její předchůdci, vykreslování objektů je nedokonalé, překryv textur není ani zdaleka vyřešen do koukatelné podoby a balíky textur na verzi X360 jsou opravdu vhodné tak akorát na skládku.
  • Framerate pry bezne klesa ke dvacitce, ale nekomu to nevadi.

    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-grand-theft-auto-5-face-off
  • Přesně tak! Pár dní na recenzi je prostě málo a takhle to dopadne. Také mě uráží 10/10. Myslím si že je to moc unáhlené hodnocení. Je jednoduché napsat že to má pár chybek a vrazit tam desítku.
  • Samozřejmě, že žádný bakšiš nedostal. Tvrdit něco takového jen zastírá skutečnou realitu.
  • Můžeš si ho nechat pojistit a když ti ho ukradnou nebo ho zničíš přivezou ti nový i s tvejma modifikacema
  • Keyz
    Tvojí reakci jsem nestihl přečíst :)

    To je právě ten menší problém. Jedeš na misi někde zastavíš dorazí černoch (vlastně afroameričan) a ukradne to. Pak jsi v....
    To je škoda. Kdyby šlo vylepšovat i zabezpečení auta a dám tam GPS a pak ho hledat! To bylo bylo super.
  • Po dlouhé době lituju, že nemám konzoli. Tohle vypadá fakt dobře... Fakt doufám že bude plnohodnotnej PC port i s multiplayerem.
  • 10/10 ? Čekal nikdo něco jiného ? -_-
  • promitac
    uhm, naozaj recenzent tu hru celu dohral, za taku kratku dobu, ze uz je tu recenzia ?
    ... niekto sa tu snazi nahnat kliky sa mi tak zda.
  • Hezká představa, ale není to tak. Aspoň ne permanentně. Věř mi :)
  • Manowar jede aj u teba ako pozerám :)
  • ucho
    rozumný člověk by ostatním nediktoval, jak mají hru hodnotit...
  • Nesouhlasím. Vyrostl jsem na I,II, moje srdcovka je Vice City. San Andreas jsem měl rád. Čtyřka byla zklamaním. Ty herní možnosti desítku docela vyváží. Hra je tak obsáhlá, že každý bude kritizovat něco jiného. GTA není v mém Top ten, ale ocením kvalitu. Možná jen to Vice City, ale tím to hasne.

    Ale nesrovnával bych velká hodnocení GTA V, Skyrim, dříve Half-Life, Planescape:Torment, Forza atd. To může fakt jen blbec...
  • Heh, po precitani toho odstavcu som hend isiel do komentov napisat to iste.. uplne suhlasim.
  • Jdou řídit vlaky ?
  • Miserius
    Ja resim slovo revoluce, ne kvalitu Sleeping Dogs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit