Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád, že pětka neni taková blbost jako čtyřka, kterou považuji za jeden z horších dílů serie. Příběh je zajímavý, mise zábavné, jízdní model lepší jak ve čtyřce a to samé platí o střílení a krycím systému. Neni to konečně to "dojeď, zabij, vrať se", ale mise mají variabilitu. Svět je rozlehlý, krásně udělaný. Graficky to samozřejmně neni žádný zázrak, ale narvat tohle všechno do "pitomé" konzole je skvělé. U 5 jsem si také stopro jistý, že hru vůbec dohraju do konce, což se mi u žádného GTA nestalo. Jinak ale je to rozhodně nejlepší díl serie, už jen proto, že jsem u něj strávil více, než u každého předchozího dílu.
  • Už zase vzteky třískáš do stolu když vidíš zmínku o tom, že PC verze bude vypadat líp? *2*
  • Na poriadne odohratie takej hry potrebujes aspon mesiac, pochybujem ze niekto im dal mesiac na hranie. ale kludne sa ich zastavajte. kludne si tu hru kupte a zahrajte a o par dni mi stejne date za pravdu ze to bolo PR a nie recenzia.
  • Já to říkám furt, že Slovensko by měli odstřihnout od internetu
  • Miserius
    Ježiši, vy jste hlupácí *1* *1*
  • Ano, zdá, na konzolích a zejména na X360 už můžeš akorát tak vzít texturu v hodně nízkém rozlišení a rozmazat ji co nejvíc je to možné, nejlépe přes blur a potom vykládat o tom, že hra má lepší grafický kabát. Zajímalo by mě v jakém rozlišení hra pro tuto platformu běží. Poměrně základní a důležitá věc, ale autor recenze ji nikde neuvádí, to je svědčí o celkové zaujatosti a podjatosti. Dle oficiálních informací je to 720p, což na 1080p obrazovkách vypadá opravdu k popukání,
  • Pokud můžu soudit z různých gameplay na netu, zdá se mi grafika stejná jako z trailerů/screenshotů (očekávatelné, když Rockstar definitivně potvrdil už před vydáním, že trailery jsou zachycené z PS3 verze hry).
  • Takze tahle hra je stejne dobra jako Hotline Miami? Jsem z toho zmateny !
  • nikdy som netvrdil ze viem co mate v hlavach. ale nebudem ti to vyvracat.
  • A ty seš dementtisíciletí
  • Miserius
    Mě to šlohla bílá fetka :D
    sma ž ka je cenzurovaná?
  • Videa jsou točené z PC verze, proto vypadají mnohem lépe
  • Viděl bych to tak 9/10 To ovládání aut mět ada moc nenadchlo na to,že psali,že je to neci mezi arkádou a simulací
  • Keyz
    http://gtaforums.com/topic/591151-so-where-you-insure-your-car-and/
    To je pouze online?
  • Včera mě tady někteří kamenovali za podobný názor . Věřím tomu , že čas zchladí vyhypeované hlavy a alespoň někteří si uvědomí , že by bývalo přesnější vystavit GT5ce slušných 85 - 90 /100 .
  • takze mal DVA dni na hranie, VAU, to je ine kafe. to sa vam a autorovi velmi ospravedlnujem *samozrejme je to ironia, to pre vas co veria rozpravkam musim pripomenut.
  • On je ale rozdíl vydělávat na poplatcích a na prodejích.
  • Miserius
    Tahlě vaše paranoia je víc smutná než ohraná *1*
  • Ronox
    Pokud se nepletu tak games to měli od pátku. Některé weby od středy už a ty, kterým věří R* ještě trochu dřív.
  • To nejsou úplatky, to jsou vedlejší marketingové výdaje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit