Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Samozrejme ze se to dela na pc, na cem jsi myslel ty telátko? Ale ze se to dela na pc jeste neznamena ze to je pc verze *2*
  • Protože jim na jejich konzole nesmí nikdo sáhnout. O GTA nemá cenu mluvit, protože už to za ty dva roky neustálého mletí vůbec není aktuální. GTA čko vyšlo,onanisti onanují. X360 mám ale ta hra má rozhodně větší potenciál na PC (otevřené modům atp) Mno v lednu jim to natřem :)
  • Ronox
    Ale dyť tenhle model R* jede už od začátku. Jsem primárně PC hráč, ale tohle mě nechává chladným. Teď hraju na xboxu review verzi a až vyjde na steamu, tak pořídím i tam. Nevím o co jim jde. Hlavní, že to vyjde na všechny tyhle platformy ne? Lepší než ostrouhat, jak u RDR.
  • Tak chyba já sem o tom jen četl pár dní před vydáním,pojištění bude jen v online v singlu by mělo jít získat nějak zpátky u policie. Ale zatím jsem nezkoušel
  • nekromant33
    zatim v tyhle diskuzi generalizujes a napadas jen ty, takze se uklidni
  • Na konzolích se nikdy nepirátilo viď...takže torenty typu GTA V XBOX360 PAL jsou pouhým fejkem...
  • Mám za sebou teprve jen pět hodin, ale už teď si to nemůžu dostatečně vynachválit. Výbornej úvod do hry, kde se vám stylově představí herní mechaniky. Noční Los Santos je absolutně nádherný. Z aktivit jsem zatím vyzkoušel jen Tennis a Triatlon a je to fakt skvělý odreagování mezi misema.

    Před chvílí jsem se proletěl vzducholodí a ta mapa je opravdu kurevsky veliká. Příjemná hudba hrající na pozadí, a oproti IV jsou i songy v rádiu chytlavý. Obraz když jste nalitý je pěkně udělanej. Ale jde i o všechny ty detaily, kterých si všimnete. Takhle jsem si jel s Michaelem autem, zastavím na červenou a on si začne zkoumat a hryzat nehty. Fuckování z auta je taky stylový a reakce ostatních řidičů jsou uvěřitelný. Jsem zvědavej na kolik věcí ještě narazím, než zjistím, že už je to vlastně všechno.

    V je jen další důvod proč jsou Rockstaři moje nejoblíbenější dev studio. Zase mi sežerou veškerej volnej čas jako tenkrát se SA či RDR.
  • ... na jejíž torrenty se slítnou úplně stejně jako nedočkaví konzolisti na torrenty Xbox a PS verze *2* Koho žere, že si to někdo zahraje o půl roku nebo rok později? Vždyť ta hra není o závodě, kdo to dohraje první, nebo jo?
  • Co se týká té pasáže o jízdním modelu a modelu poškození... přijde mi, jako kdyby byla snad z jiného světa. Normální auta se mají houpat při divokém manévrování. Normální auta nejsou ty diamantové odlitky, které jezdí v GTA5, ale pořádně se dokážou promáčknout, ohnout, atd.

    Ale primitivnější řízení i poškození je asi daň za to HDR.
  • Pozná, lidské oko pozná velice dobře rozdíl mezi 30 a 60 fps, hra nemůže být plynulá, u akčních scén, kterých je v této hře většina je to velice problémová záležitost. Počkám si na PC verzi.
  • ucho
    Kao Kao: nevtírej se mezi trubky...
  • Keyz
    Tak na konzolích více her běží takto kolísavě a 30 FPS konzolistům nevadí.
  • Hanzales
    Kdyby zasekávala konzoli co 30 minut, vadilo by mi to, ale byl by toho taky plný internet ;o)
    Dobře, poupravím to. Budu se na hru těšit stejně tak i po přečtení některých komentářů od závistivců, nepřejících individuí atp. a stejně tak si hru užiju úplně stejně, i když se budou někteří snažit to člověku jakkoli znechutit. PS: nečekám od GTAV žádný zázrak. Těšil bych se a užil si tu hru i kdyby obsahovala dvě třetiny toho, co recenze a ohlasy hráčů, kteří to již hrají a chválají ;o)
  • Kritika mi hru nikdy nezhnusila, naopak vim do ceho jdu a muzu byt prekvapen. Zato fanbojismus je hnus. Vsude hype, hra roku, hra vesmiru, nejlepsi pecka a vono je to copypaste predchoziho dilu jak CoD a BF. *7*
  • Podivat se do hernich studii..to me pobavilo, jako kdyby se tam dalo chodit jak do kina:)
  • Nikolo Bornová, nechceš se jít věnovat něčemu účelnějšímu? Třeba vyvíjet hru, o které někdo někde utrousí slovo?
  • Vždyť to málokdo za běhu pozná?
  • Je mi líto, ale nakonec jste největší trubky ty a Miserius.
  • Hanzales
    Já si myslím naopak, že ano. PC se od GTA4 značně pohnuly, dnešní mainstream to rozběhá pomalu s dohledem na maximum, nehledě na to, že ty nové konzole (hlavně PS4) už nemají tak odlišně krkolomnou architekturu a ten port-PC nebude taková bolest, jako u 4ky.
    Podle mně to bude stejné, či malinko lepší než na PS4 s tím, že půjde zvednout AA (což už samo udělá dost), přidat ENB a hlavně právě že omodovat. U mně je PC verze jistá, zatím si musím "vystačit" s verzí pro současnou generaci konzol ;o) Je to jen o tom, že PS4 bych koupil nejdříve tak za půl roku-rok a to už bude ta PC verze pole mně venku ;O)
  • Aha, takze ty hodnoceni jsou vlastne k nicemu, když si u kazde hry co dostane 10/10 clovek musí domyslet souvislosti. jestli by nebylo lepsi ty hrusky od jablek oddelit aby ty nahnile nenakazily ty dobre:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit