Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jsem měl možnost zaslechnout, tak vlaky ani nikde nezastavujou, jenom skriptovaně jedou. Tudíž asi ne.
  • Hanzales
    Tak se na ten herní průmysl vyprdni a dej se na něco jiného :o)
  • janchor
    Hodnotíme podle toho, jak je hra dobrá (viz některá naše hodnocení pro výborné hry, o kterých mainstream v podstatě nemá páru). Případné chyby hrají roli v kontextu celkové zábavy, ne v kontextu obliby toho či onoho.
  • Rhulad
    Ty desítky jsou už docela trapný. Celý herní průmysl je bahno. Chyby se neřeší. Prostě je to GTA tak tomu plácneme desítku.
  • Plnou hubu keců tady, jak to všichni hrajou a na jednoduchou otázku jestli jdou řídit vlaky mi nikdo neodpoví ?
  • zajímavé že vše hodnotítě podle toho jak je hra slavná..a ještě než sem tenhle článek rozkliknul čekal sem že tam hodnocení bude 9 nebo 10/10 a ještě mě baví jak to pak zakrýváte...viz (par chybiček to má...ale znáte to když ji miluješ není co řešit) řekl bych že to je docela trapné a nefér vůči ostatním hrám protože to už by ste dali jiné hodnocení
  • Rozdil je zcela evidentni, staci si precist diskuzi, nikdo ty hvezdicky neresi, kdezto u her s ciselnym hodnocenim je dobra polovina diskuze jen o tom proc to dostalo 10/10. Idealni je tam nemit nic, každému to umozni si utvorit názor podle textu recenze, jakmile je tam číslo clanek jako takovy ztraci pro valnou většinu lidi vyznam.
  • nekromant33
    posledni dobou mam na games problem rozlisit sarkasmus od imbecility takze pro jistotu
    1)ty prispevky jsou temer pod kazdou recenzi na games takze bych to nehazel na PCckare
    2)samotna vec tykajici se nejakejch uplatku je smesna sama o sobe, kdyz uz se to ma resit tak znam jeden web, kterej by o exkluzivnich casech recenzi mohl vypravet a games to rozhodne neni
    3)urcite je zapotrebi z cele imfovi kariery redaktora mimo jine i moviezone a dlouholeteho spolupracovnika levelu/hrej/games vypichnout prave MAXIM nebo U3, ktera ma na metacritics 92, abys tady protlacil nejakou divnou pointu

    tak to bylo pro tu imbecilni moznost, pro tu sarkastickou: fajn.. pobavilo
  • Kola upadávala i ve 4. A ten model je fakt jak z jinýho světa. Houpání ze 4 to mít nemusí, ale chovat se to jako reálné auto? To by jako mohlo :D
  • bobsh
    Počkej, vysvětli mi jakej je teda rozdíl mezi hvězdičkama z Doupěte a desítkovou škálou tady, když ti Doupě přijde ok. Jasně, hvězdičky nabízej míň "stupínků", ale jinak moc nechápu rozdíl
  • Ty cisla jsou k nicemu i s clankem co k nim patri, na hernich webech jako Doupe a Rockpapershotgun to uz pochopily, tak snad se to dostane i dal do světa:)
  • To je skoda :), zkus zjistit.
  • janchor
    Ano, číslo bez souvislosti recenze, ke které patří, je skutečně k ničemu.
  • ty jsi važne tydýt
  • To jsem nevyhledával, přiznávám.
  • Jo :)
  • Nechapu, jak muzou lidi na prosty dotaz davat minusy. :D Pochopim kdyby neco kritizoval nebo naopak vychvaloval, a nekomu tim lezl na nervy, ale u teto otazky me to prijde zcestne.

    To spis do tohoto postu se hodi hooodne minusu :D
  • Jde tam i čúrat a kakat?
  • A ztrati dalsi cast komunity a nebo si ziskaji dalsi "cviceny opice" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit