Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dočkáš se. Ono ti to neuteče. *3*
  • Ja si snad tu konzoli kvuli tomhle koupim! *13*
  • Kdyby GTA V vyšla na PC teď, tak mám všude kolem sebe jen h*vna! *14*
  • Kdyz se mi libily GTA3 (vicemene vsechny) a naopak GTA4 povazuju za fail na vsech frontach ma cenu tohle zkouset?
  • Rhulad
    Proč by ne. Rozpočty her pomalu dosahuji těch filmových. Takže klidně můžu srovnávat herní a filmové kritiky.
  • Hanzales
    Trains are back and possibly drivable as in the second trailer we see one of the protagonists crashing a train into another. Ale počítám to byla spíš součást mise a na vlaky půjde naskočit, vyskočit a zastavovat podlě mně musí minimálně v depech :) I když podle toho tady jen krouží mršky :) http://ps3.mmgn.com/News/gta-v-trains-cant-be-hijacked-confirmed
    Btw to je kár jak nasr* koukám :)
    http://www.igta5.com/vehicles
  • Erien
    Srovnávat GTA s filmem, ty seš asi taky úplně jiná úroveň.
  • Malleth
    Tohle platí spíš o Assassins Creed
  • maros.goc
    na pomery konzol je to predsa normálka tak čo sa sťažuješ?
  • Rhulad
    Když to porovnám s filmovou kritikou - snad jen Faunův Labyrint má podobná čísla jak GTA a Faunův Labyrint je kvalitativně naprosto jiná úroveň zábavy.
  • maros.goc
    Hipster threat detected! Hipster threat detected!
  • [schilling intensifies]
  • bobsh
    ok, ale to spíš vypovídá o rozdílech zdejší komunity a lidí z Doupěte, bojim se, že kdyby se hvězdičky zavedly tady, tak se tu taky najde dost stěžovatelů. Ale se zrušením čísel uplně souhlasim, i když hlavně kvůli tomu, aby pořád někdo nebrblal, osobně s nima problém nemam
  • Hodně hloupá odpověď. Aneb nelíbí se ti něco? Buď drž pusu a krok nebo vypadni.
  • Je pravda, že v žádné recenzi jsem o nějakých nedostatcích také neslyšel. Redaktoři jsou v eufórii a zapomenou napsat. Podle mého je to chyba! Nebo tam žádné nejsou.. :)
  • maros.goc
    "ale znáte to když ji miluješ není co řešit" ....mal by si si uvedomiť, že autor to myslel určite len s nadhľadom, čo by si mal aj ty
  • Diskuze na rockpapershotgun resi skutecne to co autor napsal, lidi tam diskutuji o tom textu s kterym se někdo dlouhe hodiny drel. jakmile se tam hodi číslo, vic jak polovina lidi resi to číslo, kolikrat text ani nectou. Ono, když není číslo, je třeba si to skutecne precist a pouzit hlavu když chci něco prispet do diskuze:)
  • vždyť si to ani nehrál.
  • maros.goc
    čítal si aj text? ono kašli na číslo a zameraj sa na text predsa ...
  • Ukaž mi 15 let starou hru, která bude jen z desetiny tak komplexní ty bahno :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit