Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak dajme tomu 2/10. aj ked je to dobra hra..aby sa panovi dementovi pacilo hodnotenie.
  • Ač jsem v GTA:SA nesnášel hlavního hrdinu a celý to gangsta style, bavil jsem se u toho tak, že bych tomu 10 dal. A docela bych si ten zážitek rád zopakoval.
  • Libilo, diky ;-)
  • Malleth
    Jestli se ti líbilo San Andreas, myslim že není co řešit
  • Malleth
    1) Oproti GTA naprosto neznámá indie hra Hotline Miami taky dostala 10/10.

    2) Hra s "pár chybičkama" nemůže dostat absolutní hodnocení?
    Jdi se opláchnout.
  • michaliuz18
    DOCela ma zamrzelo dost arkadove ovladanie aut bicyklov a inych prostriedkov, pamatate na kona v skyrime? po akych kopcoch zvladal ist? nahradte to autom v gta, dost nerealne , skoda tej fyziky ale inak super hra sa da povedat, testoval som par misii u kamosa ale len za trevora co sa mi nepacilo lebo on je psychopat co furt vsetko nici a striela ale pohoda ,prvotny dojem wow druhy pohoda a 8.5 :D pockaaam si na PC a otestujem to na vlastny kožuch :)
  • Dají se řídit, popřípadě vykolejit vkaky jak v SA? Díky
  • Ahoj Joe, rádi tě vidíme.
  • Já mám třeba jen hrstku času na hraní. Nemám televizy a po žádném domácím kině ani další krabičce = investici za desítku, netoužím. A to mám rád hry...

    A co se týče toho hate vůči konzolím, to je kvůli upadající AI, omezenosti prostředí (ARMA,BF2-Project reality...), malý vývoj v enginech a grafice/fyzice obecně, mizející žánry (ach, co bych dal za nový UT/Quacke, simulátory), ztráta komplexnosti a věčné zjednodušování....

    A na druhou stranu, ty nejlepší konzolové hry na PC nevychází, což mě štve nejvíc - MGS
  • hm, chytre, ze ty mas doma konzoli? *7*
  • Hanzales
    Taky taky :) Procentuálně hraji na PC stejně, ale konzolu mám taky právě kvůli věcem, jako třeba God of War, Last of US, nebo GTA5 o půl roku dříve. Na PS3 už mám těch exclusivek tak 8 a to už se vyplatí. A v tu dobu pak PC tiše odpočívá a nabírá sílu, dokud se na té konzolové exclusivce řádně, ale řádně nevyblbnu ;o) Nicméně stále platí, že i když se třeba mně v celoročním měřítku na konzolu práší, někdo to má naopak a práší se mu 90 procent času na PC a hle, nějak mi to žíly netrhá ;o) Některým výjimkám zde to ale evidentně trhá nejenom žíly ;o) (samozřejmě teď nemyslím tebe).
  • Erien
    a jo jsem teď došel z práce, ale nevadí podívám na záznam pak dík :).
  • ty vole, ty jsi sám knedlík, takovej ten co nevyplave na hladinu a musí se vyhodit do koše.
  • Magister_Peditum
    Navrhuju změnit systém hodnocení na 1,2,3,4,5. Za situace, kdy snad každá hra má hodnocení jen v druhé pětce, tak je ta první celkem zbytečná. A neříkejte mi, že jsou všechny hry dokonalý. *15*
  • To pochybuju... spise se to melo jmenovat prvni dojmy... (ne plnohodnotna recenze... proste lol)
  • http://www.youtube.com/watch?v=n86sFz8UX-w
  • Konzole je jen na hry, proto ji maji jen ti lide, kteri nemaji rozumnejsi napln zivota... tzn. lide hloupi, pasivni, knedlici nasakli pivem a socani... Pc je pracovni nastroj, urceny jine cilove skupne a podle toho vypadaji i hry rozumnej hry, ktere vyzaduji od hrace urcity vklad, premysleni, schopnosti, ne jen vyvalit pupek a zmacknout tlacitko dopredu)
  • Mimo jiné z videa, které už tu někdo sdílel - http://youtu.be/HcojHOX70kE nebo http://youtu.be/asRK-z6IK1M (hlavně komentáře, video samotné je postarší, ale taky o tom řeční), http://youtu.be/vJIJIgVDCFY . Model poškození stejný to očividně není. Neřekl bych více možností... spíš jiné. Binární. Jednodušší na napsání a hlavně méně náročné na výkon HW.
    Samozřejmě, že se všichni budou radovat nad úžasným přisátým jízdním modelem pětky, když jsou na to zvyklí z NFS, Burnoutu a podobně a když nebyli schopní ve čtyřce jezdit s něčím, co je blíž realitě, než snad jakákoliv hra s moderním civilním řízením aut. Bohužel to trošku přehnali a některá auta měla opravdu tlumiče pérovací jak skákací boty.
    Ty tomu říkáš "zlepšení", ja "otupění". To se můžeme těžko o něčem bavit.
  • Erien
    Nejdřív bych rád poděkoval za dlouhou recenzi a celkem i rychlou. Chtěl bych se zeptat, jestli se plánuje FC special o GTA a pokud ano rád bych tam Vaška viděl. Tak doufám že s ním počítáte. A co dodat k recenzi, četl jsem ji celou, což bohužel tak polovina diskutujících nemůže říct, takže bych jen dodal, že v ní je napsané proč to dostalo 10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit