Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uspesna vec/clovek/cokoliv automaticky generuje skupinu odpurcu. Cim uspesnejsi, tim vetsi bude ta hate skupina. To je zelezny zakon imho *5*
  • Malá oprava, Twin Snakes není na ps2 ale na gamecibe ;-) Jinak emulátory jsou fajn ale prostě to není ono :/
  • Len tolk : Mouse + keyboard RULEZ, konzola je dobra tak na hopsacky a bojovky.
  • XorxoxTalarius
    Na dohrani hry mesic? Vazne? *7*
  • Ty seš taky fail ty trubko.
  • Jak je v recenzi - zmíňka o Nikovi a irské bandě (Packie a spol) z GTA 4. Packieho je možný dokonce v Los Santos i najít a přidat si ho mezi kontakty a tím pádem i lidi na vykrádačky
  • Miserius
    Zminka byla samozrejme o Bellicovi a Datadisky k Gta 4 jsou lepsi jak samotna zakladni hra a jsou stand-alone... to fakt nejsou zlodejsky dlc
  • XorxoxTalarius
    Ja bych ho treba bral
  • hele nevim já si DLC nekupuju (příjde mi blbost dát polovinu ceny hry za par misí navíc nebo v jinejch hrách za pár mapek)
    Ale to mě vůbec nenapadlo že by to moch bejt on :) a co to bylo za zmíňku od Lestra o nějakým týpkoj z Liberty City ?
  • Přesně on...
  • To není odpověď.
  • To jsem přibližně stejně jako ty :-D Byl to opravdu ten Johnny z GTA IV Lost and damned? (Ten týpek, kterýmu Trevor obdělával přítelkyni :-D )
  • Jack1947
    Nesouhlas *15* 12/10 je malo, takze nevim asi 15+- *15* *15* *15* *2* .
  • hrozne ma mrzí ako bola zkryplená AI v nedávnom Last of Us. Ona je vpodstate dosť sofistikovaná, páči sa mi to ako reaguje na vzniknuté situácie i jej pohyb v prostredí ale kvôli mainstreamu a plynulému hraniu ju urobili poloslepou a polohluchou. Mnohdy vás ale hlavne vašich parťákov vôbec nevidí a to je veru smutný pohľad na zabitý potenciál, hlavne u tak výbornej hry.
  • Kouknul jsem na ta videa - max poškození vypadá v pátem díle stejně jako ve 4 (s lepší grafikou), ale obě hry se nejspíš liší množstvím nárazů, které je potřeba, aby se ho dosáhlo. Uznávám, že z toho videa to moc impresivně nevypadalo, ale když jsem viděl jak vypadá v GTA 5 auto sešrotované vlakem, tak mi to vůbec binární nepřišlo. Lepší možnosti poškození jsou zmiňovány ve více recenzích, tak prozatím nemám důvod smýšlet o poškození jako o inferiorním/zjednodušeném.
    Na model řízení jsou názory celkem rozdělené, podle preferencí toho kterého hráče, ovšem to je jako ukazatel kvality dost pofidérní, co se mě týče, řízení v gta 4 mě nebavilo, takže příklon k Burnoutu vítám. Ovšem myslel jsem spíš ono v recenzi zmiňované skutečné rozlišení vlastností podle typu vozu a náprav a s tím spojenou adekvátnější interakci s prostředím, v rámci onoho vylepšeného/otupěného (dosaď co chceš) modelu. Diskutovat klidně můžeme, ale minimálně ze své strany cítím potřebu si před definitivními vývody hru důkladně zahrát a získat tak nezprostředkované informace *4*
  • Tak co tu v tom případě děláš ty? Podle tvé logiky totiž každý, kdo hraje hry, nedělá nic jinýho...
  • Ono v GTA5 tenhle gangsta style jede hlavně Franklin (až mi to v prvních chvílích hry trošku až vadilo ... zajímalo by mě kolikrát za hru zazní slovo "Nigga" a "Homie" protože ty čísla vážně nebudou malá :D ) ... já osobně mam zatim nejradši Michaela ale třeba změnim názor protože Trevor se mi objevil teprve vlastně před chvílí :)
  • Kao Kao: http://tiny.cc/fp6l3w
  • kennyB
    Ten tvůj koment dost nechápu. Ti, co sem píšou snad taky musí mít pc, nebo ne??? Tímhle "přemýšlením a zlepšováním schopností" tedy musí vládnout i ti, co mají doma konzoli *1*
    A ano, sám mám doma konzoli a nestydím se za to *3* *1*
  • MGS 1, MGS Twin Snakes ( remake jedničky s lepší grafikou na PS2 ),MGS 3 Snake Eater si můžeš zahrát přes ePSX/ePSX2 emulátor. MGS 4 na PC/emulátor neni, to je pravda. MGS 5 nakonec na PC vyjde ( prý 2015 ), stejně jako GTA V, až jim to vydělá na konzolích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit