Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to prázdný! Venkov vůbec nevadí, tam je to pochopitelný. Město je ale bída. Jasně, už z principu New York je přelidněnej a zacpanej, poměr aut na plochu je v LA podstatně menší, nicméně tohle je nereálný. Asi to nezvládaj konzole, gta4 jsem hrál na PC tak nevím jak čtyrka vypadala na konzolích, ale je to špatný.
    Předpokládám jestli pětka vyjde na PC tak hustota aut a hlavně chodců na exponované ulici bude větší nebo nastavitelná.
    Jinak ve špičce je LA na hlavních tazích dálnice zacpané né že ne.
  • 10/10 jednoznačně... včera jen rychlá seznamovačka, hlavně letadlo a průlet nad světem a po vizuální stránce úchvatné... ptom ještě nějaký ten vodní skůtr a mořské vlny, boží... Dneska už pár misí za sebou, ale hlavně žádný spěch ať si to pořádně vychutnám... Koupeno v předobědnávce za cca 1 400, ale můžu potvrdit že i těch 1 650 za to stojí, je to prostě nej z nej... GO GTA 5 GO... GO ROCKSTARGAMES GO...
  • To, že je na ulicích tak málo lidí a na silnicích tak málo aut je opatření pro konzolisty, jinak by si GTA V při těch svých oblíbených 30 fps nikdy nemohli zahrát, je mi akorát divné, že to nikdo z redakce neřekne na plnou hubu. Proč si vymýšlejí? Že prý je LA také prázdné, 10 aut na křižovatce ve špičce, ale jděte pánové a kápněte božskou...
  • Radioaktivni_surikata
    A co Phil Collins? Je tam? Pokud ne, tak to nemá ani smysl hrát *15*
  • Co přesně ta tvá vyspělá a vymírající generace hráčů má ve hrách za priority?
  • Co to meleš o rozpoznávání realty od hry? Prostě je mu postava nesympatická, toď vše. Mě by taky nebavilo hrát za nějakého trotla, který je mi ukradený (něco jako hlavní postava Mafie2 - ten byl tak nesympatický, že už ani nevím, jak se jmenoval)
  • Když půjde ve hře uřezávat malejm dětem kusy těla, budeš to dělat, protože je to jenom hra?
  • Ok :D
  • kejo
    Nevie niekto, ako fungujú garáže pri safehouse-och? Od začiatku hry má každá postava jedno auto, ktoré sa spawnuje pred domom (Franklinove biele buffalo, Michaelove čierne "Audi", a Trevorov offroad). Keď si ale nájdem nejaké auto na ulici (často veľmi vzácny kúsok) a poprípade si ho ešte vytuningujem za niekoľko 10-tisíc a uložím v hociktorej garáži pri safehouse, tak mi odtiaľ po nejakej chvíli nenávratne zmizne a nedá sa nájsť ani v "impound lot". Neviete ako to funguje?
    p.s. veľké garáže, ktoré si môže každá postava kúpiť, zdá sa že fungujú normálne. sú ale celkom od ruky a autá sa v nich ale po vybratí nespawnujú.
  • Ona si GTA tím neustálým přibližováním se realitě trochu nabíhá na vidle. Až půjde graficky i zvukově realisticky mučit děti, protože "určitě existujou i lidi, kteří tohle dělají, tak proč to nesimulovat ve hře", tak budeš taky říkat, že je to jenom hra? No, možná budeš, ale pochop, že tu hranici může mít každej někde jinde.
  • To on dobře ví, ale musíš brát v úvahu, že v jeho nudném životě ještě nedokázal víc než dělat ze sebe debila v diskusích, tak mu nekaž radost a nech ho trollovat
  • Pakli že patříš mezi lidi co nepoznají realitu od hry, raději hru u Trevora vypni.
    Ono by to taky mohlo dopadnout tak, že se ve hře přepneš za Trevora, jdeš přepadnout klenotnictví a jak začneš střílet do lidí uvědomíš si, že stojíš s pistolí v Českej spořitelně.
  • Zkus gurujoe sk. Kardiochirurg joe ví o čem je řeč.

    Více komunikace mezi pravými hráči
  • Nízké hodnocení by mohlo poškodit reputaci herních serverů / magazínů, proto jsou všichni tak připosraní.
  • A všiml si se, že tím narážím na lidi nadávající právě na hru? To jestli se někomu líbí recenze nebo ne je mě neslušně řečeno u prd*le.
    Co tě vedlo k tomu, že tím myslím recenzi? To jako jako že je tato recenze populární a kupují jí jen ovečky? Nebo nějaké nezávislé recenze co jsou lepší? Ku*va přemejšlej než něco plácneš.
  • Aby ses nepo... Bereš to moc vážně, je to jenom hra.
  • tak to je blby
  • Jak tak koukám na YouTube, Trevor je fakt zlej, nechutnej a úchylnej kr1pl. Vzhledem k tomu, že jsem ve čtyřce měl problém zastřelit toho právníka (a potom i policajty, ale ti aspoň stříleli první...), tak nevím, jestli tohle chci hrát. Přeci jenom někde tu hranici člověk mít musí.
  • Na co ? když hrají i tak dobré písničky
  • presne tak to vidi konzolista 10 aut a uz ma zacpu FPS na 10 a vetraky bezi naplno uplneho dostanou do stressu jak na D1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit