Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ötázka je...co je tam jinak oproti trojce, SA a nebo čtyřce...bylo to tady již všechno a je to jen tedy "absoluterium" za povedený GTA nebo je tam fakt nějaká revoluce? Protože ty by měly podle mě dostávat desítky...bez nových mechanismů ani kuře nehrabe...
  • po horách chodit můžeš, dokonce jsou tam stejné pumy jako v Red Dead Redemption, včetně charakteristického zvuku těsně před tím než ti skočí za krk *1*
  • Pařím na xku, samozdřejmě preferuji PC ale nedočkavost byla silnější! Můžete tady plkat co chcete, vypadá to fakt dobře a na hratelnosti to rozhodně neubíra! JEN NECHÁPU JAK MŮŽE REDAKCE TAK RYCHLE ROZHAZOVAT HODNOCENÍ! TO ROZHODNĚ NENÍ HRA NA VÍKEND!
  • Hlavně...dostal devítku Total war: Rome II
    Při releasu naprosto nedodělaná hra...která má sice potencionál ale za ten se snad neznámkuje, protože to co jsem u tý hry zažil za bugy by se styděli i kdejaký indie vývojáři...
    Nicméně při vydání si Rome II určitě takový hodnocení nezasloužil...
  • Europa Universalis dostala 9 a toto 10 to hadam nie. :D Tesim sa ked to vyjde na PC.
  • jan:
    Takže strategie jako CoH hrají jen hloupí lidé? Zatím se mi nepovedlo dohrát misi aniž by mi párv vojáků neumřelo. A co sem tak viděl v CoH 2 tak je to víc než pár.
    Ale tak třeba jsou válečné strategie jen pro hloupé lidi, v tom případě jsem hodně hloupí, protože v Rome 2 mi jich bude umírat podstatně víc.
  • Bernie: Že máš jinej názor je přece ok a já ti ho neberu. Argument s hercema je dobrej. Zamejšlím se, jestli bych chtěl hrát Lectera, a myslím, že určitě nechtěl. Ale chápu, že Hopkins chtěl a určitě ten film má svůj smysl. Lecter je tam vykreslenej jako bestie, jíž je. A takto působí na diváky. Ve hře diváci nejsou; ukazování (skrze hraní role), že někteří lidé jsou strašlivé sv*ně, i když navenek působí jemně a vzdělaně, tam postrádá smysl. V tom bych asi viděl ten největší rozdíl.
  • Já tě chápu, na druhou stranu, právě tahle vložka je ve hrách dost zajímavá... uděláš něco, z čeho máš pak horší pocit. Napŕíklad když se v některejch hrách musíš rozmyslet koho zabiješ, i přesto, že bys nejradši oba nechal žít :) Dává to hře takovou zajímavou atmosféru, a možnost volby, který vlastně není vůbec jednoduchá :) Není to prostě furt jen konat dobro a nezpůsobit nic zlého, co by tě potom trochu mrzelo, což se podle mě do hry s takovým zaměřením jako má GTA velice hodí...
  • proto až se jednou najde konkurence (nemyslím si, že by na to redakce games měla koule), která se s tím nebude mazat a průměrné hře dá 5/10 ( a co bude důležitější, text se bude s hodnocením shodovat), pak jim bude web praskat ve švech, protože tam lidi budou chodit.
  • Pár dnů chození po horách, když kompletní recenzi některé herní weby zvládli za méně než 24 hodin? To bys chtěl na konzoloidní bakšiš trochu moc, jestli chceš hrát nějakou hru pár dnů v kuse (čistého času), šáhni spíš po GSW/RTS jako Crusader Kings nebo Europa Universalis, či The Guild od Nordic Games.
  • Vetsina tech, co to komentuje hru vubec nehrala a nevi tedy, jestli je dobry nebo ne. Ale uz samozrejme vi, ze 10/10 je neobjektivni! *7*
  • Lemra: Už nevím, jak bych to napsal srozumitelněji. Nechci tě urážet a smysluplná diskuse mezi náma dvěma očividně není možná. Zajímavé je, že mám mezi absolventy matfyzu řadu kamarádů a nikdo se nechová tak, jako ty. Ale to už si přeber, jak chceš.
  • Tak oba na to máme jinej názor. Pro mě je hra zábava podobná filmu. Říkal si sice, že to neni jedno a to samé, protože ve filmu ty sám o ničem nerozhoduješ atd..... ale co takoví herci? Ti tu postavu musí zahrát a musejí ji zahrát co nejvěrohodněji. To z nich ale nedělá bů ví jaké "úchyláky" Hopkins neni o nic větší kanibal než jsem já, nebo ty.
    Trevor je prostě jen postava, která má v příběhu svoji roli. Ať už je ti sympatickej nebo ne, patří tam a dělá to co má, né to co chceš.
  • Taková hra je opačnej extrém (i když jich najdeš spousty). A já tu hranici rozhodně nevedu skrze dodržování právních předpisů a _úplně_ všech morálních norem. GTA IV například, až na střelbu do policajtů a v podstatě úplně chladnokrevnou vraždu právníka, na kterýho jsem se hodně snažil najít nějakou větší špínu, kterou bych si to trochu ospravedlnil, ale marně, jsem dohrál a špatný sny z toho nemám. Ale některý věci jsou pro _mě_ moc a některý další věci jsou pro mě _tak_ moc, že si myslím, že by se měly úplně zakázat (ale naštěstí třeba to mnou zmiňované mučení dětí (snad) ani nikoho zatím nenapadlo do hry dát).
  • Bernie:
    smi, ale delaji to jen hloupi lide, jsi hloupy clovek?
  • Tím líp pro PC *3*, kdyby to nechávali rovnou na next gen konzole, nikdy by neprodali tolik herních kopií, ty staré vykopávky patřící do muzea (X360 a PS3) má doma podstatně víc lidí.
  • souhlasim s Dworkinem, pokud nekdo hraje hru pro debily a chova se v ni jak debil, pomalu se debilem sam stava...
  • Dworkin: Nikoli, jen vidím jak strašně právníkům chybí stovky hodin strávené Algebrou a Analýzou, kdyby vás učili alespoň něco užitečného, je to smutné.
  • Na tom videu co je u recenze nejaky NPC chodi po horach, je tam taky nejaky takovy gameplay,? rekneme par dnu chozeni po borach, koukani po vyhlidkach apod... to video to naznacuje
  • kennyB
    Prázdný nejsou. Jsou tak akorát, aby člověk nenadával, že se nikam nemůže kvůli provozu hnout. Už teď, když jezdím podle pravidel, tak na semaforu dost dlouho čekám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit