Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja som to len tak porovnal. Ale mas pravdu Europa je fakt zabava:) GTA IV som zmazzal po prvej misii:D
  • v RDR byly zvířata a hlavně systém jejich výskytu hodně propracovanej takže sem doufál že ho sem implementujou minimálně stejnej ;)

    (zatim se motám jen ve městě a trochu v poušti tak zatim tohle moc nevim jak to vypadá tady :) )
  • Už jsem tu o tom měl diskuzi... http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/grand-theft-auto-v-recenze-64044/?rootId=1312361&itemId=1312619
  • No podle lidí co si stěžujou v mém okolí a na internetu to asi úplně stejný nebude, ale snad to teda neni tak moc hrozný.
  • Miserius
    No, ale samotnej system taky neco zabira ne? Mam 160gb ale dostupnejch mam 149 myslim
  • takže na 12GB verzi to bude o fous, pecka:(
  • Miserius
    Vetraky jo? Jsi zaspal dobu *1*
  • taky zvířata, náhodné události po mapě, tuning zbraní a aut, checkpointy v misích
  • Miserius
    8.4
  • Miserius
    Ale vzdyt destrukcni model je uplne stejnej... Klidne z auta udelas bumerang kdyz to do tebe napere kamion z boku... jediny v cem je rozdilnej je ze pry mensich rychlostech se nic nemacka ale jen skrábe... Naopak je lepsi v mnohem realistictejsim rozbijenim skel nebo muzes urvat kolo... Nemuzes to hodnotit podle par videi a hned to brat jako jasnou vec a delat takovyhle zavery
  • jenze EU4 ma alespon pro me velkou atraktivitu, zatimco tohle ne-e :) Srovnavas jalbka s hruskama :)
  • imho žijeme v takom medziobdobý, kedy sa pilujú hlavne technológie a každý je ešte stále príliš odvizaný z možností ktoré ponúkajú. Redakcia si pustí prelet nad downtown v GTA V a div sa tam neroztopia od radosti (áno je to pekné). 90te roky boli o čistej hratelnosti alebo skôr hravosti, kreativite, často šialených nápadoch ktoré by dnes cez žiadneho kravaťáka neprešli. A práve v tomto období mám nádej, že sa toto zlaté obdobie môže vrátiť aj vďaka crowdfundingu a konečne sa skĺbia technológie s neobmedzenou kreativitou. Ale hlavne dúfam, že začnú viac experimentovať aj veľké spoločnosti.
  • kennyB
    Tak první novinka v GTA 5 je ta, že už nehraješ jen za jednoho padoucha (hrdinu?). Další je, že se už můžeš potápět. Další zatím nevím, ještě toho tolik nemám za sebou, taže si myslím, že je tam docela dost nových mechanismů.
  • janchor
    Pilgrim má lepší jízdní model.
  • Vedeš to do extrémů. Proč by do hry někdo dával mučení dětí? Ani z hratelnostního, ani z kocepčního hlediska by to nepřineslo nic a příklad je klasicky apokalypticky zcestnej. GTA samo o sobě je věc, ve které se toho dá udělat dost, co by mi jako střízlivě uvažujícímu moralistovi mělo vadit - nehrajeme tu za Dušíny a i přestože nejsi výjimkou, aby se člověk ptal, proč má zrovna oddělat jednoho kravaťáka jen tak pro peníze - mělo by se zároveň myslet na to, že i přes na emoce útočící kontroverznosti to nikdy nepřesáhlo takovou hranici, která by musela zákonitě narušit nějaký osobní morální přesvědčení. Nehledě na to, že to k té hře vždy patřilo. Zrovna v tomhle případě je ona zmiňovaná mučení-pasáž v jistým naskriptovaným příběhovým kontextu, který sice může někoho šokovat už jenom tím, že se hráč podílí, ale není to nic z čeho bych musel volat po zákazech. Je to pořád hra a pořád záleží na mozku, který u toho sedí. Tady se budeš pohoršovat nad jednou brutalitou a připisovanou agresivitou jednomu charakteru, a jiní zase zatím jen tak chodí po ulicích a napalují mimoděk chodcům do ksichtů na potkání. Tak či tak, ta hra je už prostě v mechanismech kontroverzní a volnostní nakupenou satirickou parodující, ale drsnou srandou, která předkládá jisté násilí, kerý ale není bez účelnou povinností. Je tu pořád hráčova volnost a jeho možnost vlastního chování ve hře. Ale přesto, pokud to není k pochopení a někoho to i po těch letech pohoršuje, potom nemá u GTA asi co dělat. Myslím si, že některý věci by se do her asi těžko měla zpracovávat, ale tohle je hodně brzké hledání kontroverze a požadování cenzury.

    Od některých lidí tady bych očekával víc nadhledu, rozumu a nenucenou sentimentalitu a tuplem u tebe kolego.
  • Hru si koupim až na PC, ale jedna věc mi fakt vadí a to jinej jízdní model a ten bych ještě dokázal přežít, ale ten demoliční model je hroznej skoro jak v SR3 to a jízdí model mě v IV bavilo nejvíc, jak se luxusně promačkávali plechy atd. Takže tady mě to docela mrzí, ale snad to za zbytek hry stojí :) a na PC třeba vyjde nějakej mod.
  • Kolik tato hra zabírá místa na hdd v ps3?
  • A co je hráč? Jen divák který si myslí že danou postavu dokonale ovládá, ale přitom dělá jen předdefinované věci. Děláš jen to co ti vývojáři dovolí dělat a oni ti vypráví svůj příběh, který nemáš možnost nijak změnit.
    Na druhou stranu když přemýšlím nad tím co píšeš, tak máš vesměs pravdu, stejně jako tobě se nechce hrát za Trevora, mě stačilo jedno video z Postalu a už jenom kvůli těm úchylárnám bych hru ani nezapnul.
  • a pak tady čtu, že se hodnocení dává za hratelnost...by mne zajímalo, jakou verzi Římu to recenzent hrál...(?)
  • Nevíte jestli se dá v gta5 řídit vlak. Pokoušel jsem se ho zastavit autem ale jel pořád dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit