Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Snad ano. Takto soudím pouze od pohledu.
  • Divotvurce
    Doufám, že to zrecenzuje i Conan O'Brien. Ten dává vždy spravedlivé hodnocení *15*
  • copak na GTA5 uz musi mit konzole vodni chlazeni?
  • U recenzí by mě docela zajímalo jak dlouhou dobu s ní recenzent strávil času aktivního hraní? Speciálně tedy u GTA5.
  • vlastik.plaminek
    Na tom prvním obrázku mu ještě nedoskočily textury vrásek *15*
  • to je prca to by se na mem SSD nestalo
  • Shaker
    Tady Lister Cervenemu trpasliku... Mame mezi sebou priserny ho*ado. Mozek v analni oblasti, brada chybi, zrejme nevyvinuta, genitalie male a neskodne, nemaji zadnou hodnotu :)
  • Osviceny
    začnu ho co nejvulgárněji urážet a ukážu mu biceps... většinou se zalekne a uteče
  • za trevora jsem koupil to letiště a za franklina ten obchod s trávou ... ale to právě nemá s domy nic společnýho ... jak jdou na netu kupovat auta tak stejně by měli jít domy ... jsou na to na netu dvě stránky ... na jedné /Dynasty 8 nefunguje mapa ... a na druhé můžete nastavit lokaci k jednotlivým vilkám ale koupit stejně nejdou *16*
  • Chvíli předstírejme, že nejsi uplný imbecil a pochopíš co ti napíšu.... Pokud chceš někoho soudit a použiješ i výraz "tupý", když jsi sám negramot a zároveň tu mluvíš o uvědomění, tak to působí směšně.
  • Osviceny
    A hlavně!!! je tam božský MYSTR PHIL COLLINS ???? Jestli ne, tak beru dlažební kostku a jdu rozmlátit rockstaru základnu http://www.youtube.com/watch?v=HprVBFYP70M
  • Miserius
    A uz jsi nakupoval ty "budovy" jako vrakoviste/kino atd?
  • Miserius
    Az si zahrajes, zmenis nazor... Jinak to vypada na videu a jinak kdyz hrajes... Pokud se ti libil ten ze ctyrky budes spokojenej, tady je stejnej, jen se auta hned nelámou vejpůl po srazce pri 50km/h
  • 28 hodin :) ale jen hlavní mise ... furt mi ale to kupování domů vrtá hlavou *9*
  • Divím se že v recenzi není zmíněno že některé herní prvky jsou převzaty z Red Dead Redemption...lov zvěře..náhodné události na mapě.. útok pumy zezadu...o))
  • jak můžeš takovou hru tak rychle proletět .... to je skoro hřích *7*
  • Keyz
    Taky to pro mně vypadá divně. Jinak by nebylo tolik ohlasů.

    Doufám, že na PC to půjde upravit. Zde je hodně limitů protože to je na starý HW.
    Ale asi to hodí tak jak to je na PC. To je pak blbě. Když tam není HW limitem tak proč tam dát model poškození takový jako je tam kde to jinak nejde. :(
  • Osviceny
    A jen bych dodal, že je bravurné rozhodnutí vydat hru jen na konzole, kdyby vydali i na PC, tak by prodělali díky pirátům a plno potencionálních kupců by si to downloadlo, navíc místo vděku by je pokleslá PC scéna jen haetovala místo slušného poděkování (viz. ROME 2, strašné, čeho jsou hráči schopní) PC je zkrátka pro práci a konzole na hry a votomtoje a niikdo s tim nic nenadělá i kdyby vyhlásil nukleární válku nerdům....
  • hej lidi jak je to s tím kupováním domů ? ted jsem hru dohrál a stále mi to píše že se stránka (Dynasty 8) upravuje ... to v SP nepůjdou kupovat domy ? *10*
  • Myslim že vim jak to je když nainstalujete i druhy disk můžou doskakovat textury protože to načítá jak to co nainstalovat musíte tak i ten druhý disk, a to hdd občas nezvládne kdyz ale jedno dáte na hdd a druhý disk třeba na usb už to načítá ze dvou zdrojů a to už xbox problém nedělá ale musi mit to usb 16mb/s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit