Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    To já když nějakému ukážu biceps, tak pouteče a z dálky (jsou-li tam ženy) nadává a vyhrožuje *1*
  • Nevim proč do toho hned cpeš PC hráče co ti viděl jen na videu, psal sem i o lidech v mém okolí, kteří si to koupili na konzoly a na rovinu řekli hele je to horší než v IV a o to jde. Já soudim podle videa a tyhle lidi to hrajou a mají stejný názor.
  • zdeeneek
    Staci si misto neustalyho reseni cisel precist text recenze. Tam mas napsany jaka hra je.
  • Ano, jak jsem říkal, emulátory jsou fajn, teď zrovna jedu MGS1 na mobilu :D Ale třeba Snake Eater byl na mojí mid-range sestavě přes PcSx2 totálně nehratelný :-/
  • zdeeneek
    A neni lepsi se s takovym pohledem na hry vysr@t a najit si jinej konicek?
  • Treba Diablo 3 se pirati jen na konzole, ty jelítko *1*
  • Osviceny
    to je co za lopatu ?? já chci Philipa
  • Miserius
    Jezdit po meste a delat bordel nebyl jedinej ucet zadnyho GTA... A kor tohle stavi na paradnim pribehu a misich jak z gangsterek z 80-90 let
  • Osviceny
    tím uteče jsem myslel, že se svalí a odválí sudy domu. Dškuji, alespoň jsem se mohl opravit a máte pravdu opravdu to vůči nerdům zněla divně a nereálně
  • Miserius
    Hm, je tam "Mark Zuckerberg", ten ti nestačí?
  • Miserius
    Games meli normalni verzi, pucil jim ji jeden obchod
  • A ty jsi taky pěknej mimoň. Já osobně mám i PC i PS3, ale chci GTA5 na PC protože střílečky na konzoli prostě není to pravý ořechový pro mě. A rozhodně nejsem jedinej. A rád si koupím tu nejdražší edici co vydají (jestli to teda nebude jak u SR4).
  • jediny GTA co me bavilo bylo Vice City, ty predtim a potom me nudily... jezdit po meste a delat bordel ? ale no taaaak, takovy hry si klidne muzou na konzolich nechat, mestsky akce jdou mimo me
    absence PC portu me nijak netrapi
  • life28
    Myslím že recenzia Games.cz rovnako ako ďalšie vo svete boli recenzované z Review Copy, ktorú redaktori dostali pár dní pred vydaním. Túto recenziu som nečítal, ale za rozhodne odfláknutú považujem recenziu slovenského Sector.sk, nespomenul tam ani polovicu vecí, ktoré GTA V ponúka
  • Miserius
    Taky jsem tak soudil a bál se, hned ale v uvodni misi pri uteku policii to ze me padlo *3*
  • Miserius
    Uteče? Tak to je prd nerd *1*
  • Miserius
    Hm, taky mi nejdou... Trebas to teprve bude, nebo jsme nesplnili nejakej vedlejsi ukol (spousta veci se vedlejsima otevira). ja mam teda i hlavni story teprve v pulce
  • GTA5 je dobrá hra, ale vyloženě nenávidím recenze, který vyjdou několik hodin po vydání hry. Z toho už pak víte, že recenzent sice hru hrál, ale rozhodně jí neohodnotil spravedlivě a recenzi sepsal v rychlosti protože ho hra unesla. Neříkám, že je to špatná hra, ale tohle je humus. Dle svých prvních zážitků bych jí dal 9/10, což sice není tak velký rozdíl, ale narozdíl od recenzenta vím, že těch pár hodinek mi k DOBRÉ recenzi určitě nestačí.
    Doporučuji se kouknout na jiné recenze, tahle smrdí
  • Miserius
    Když ponechám stranou pošťuchování haterů *3* Rád bych podebatoval o hře...
    Přepadl už někdo nějaky obrneny transporter co jezdi po ulici? Kolik v tom bylo +- penez? Ja vzdy kdyz ho potkam tak si rikam ze mi ten risk za to nestoji, pokud v tom bude 5 tisic.
    Vědeli jste, ze kdyz si v aute date Unarmed muzete misto strelby z okna ukazovat prostrednicky? Ja to zjistil ve špatny ulici, moc dlouho jsem nežil *1*
    Pokud budete pokrikovat (unarmed + zamerite je) na gangstery po vecerech co se srocujou v ulicich, vytahnou zbrane a jdou po vas, pokud se schovate a zavolate policii, pripravte se na valku
    Jsem jedinej komu nejdou ulozit fotky z mobilu? Social Club error
    Když vam ukradnou auto, je fakt pak na policejni stanici?
    Taxi mise jsou zpět, ale mise v policejních autech nemam... Otevřou se teprve postupem času nebo nejsou vubec?
    Taky jste z toho mnozstvi veci co muzete delat paf? *1*
    Jo a nový stealth mechaniky jsou supr, kor kdyz je clovek suprove vyuzije i mimo mise
    -edit: Tak mam minuska jen za par dotazu a postrehu, tak to asi neni postuchovanim *1*
  • Keyz
    Prý to hrál od pátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit