Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pracuji tak trochu jako řidič, tohle bych si rád zahrál už jen pro ty obrovské prázdné silnice, absolutně rovnoměrný provoz a tisíce míst k zaparkování....ach, úplná duševní regenerace oproti každodení realitě.........jenže jsem pc hráč a nemám v sobě dost sebezapření abych do ruky mohl vzít konzoli, nevíte jestli v pc verzi bude taky tak nereálný silniční provoz??
  • Hanzales
    Tož to já ti ještě podám akurátní info :) Vzhledem k tomu, že mám 1920x1080 27" LCD, měl by mít člověk třeba s 24" ještě trošku lepší pocit.
    Na klasické LCD TV to vždycky určitě vypadá lépe. Kámoš má full HD Plazmu a HD Ready LCD a na obojím to vypadá i z větší blízkosti pořád celkově parádně. Ba dokonce na té HD Ready (720p) ten 720p obraz vypadá ještě lépe.
    Horší je to právě s tím herním monitorem, kde ten Antialiasing a Anisotropní filtrování hodně vyniknou a když člověk přepne z metra s 8xAA do konzolové hry, je to prvních pár vteřin trošku šok, ale můžu odpřísáhnout, že po 5 minutách hraní to člověk úplně pomine a za chvíli se přistihne, jak se drsně kochá. A to i po takovémto okamžitém kontrastu (jen přepnutí vstupu na monitoru). Normálně to pak ani nepřijde. Ale hlavně kvůli pořádnému Antialiasingu se právě docela těším na ty nové potvůrky.
  • Cosi
    http://shop.tiscali.cz/grand-theft-auto-v-10495
  • Veskoslav
    Bohužel zdejší diskuze opět "nezklamala", tady už není jiná možnost: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m645pw8upl1qh8mp0o1_250.gif
  • Jack1947
    A s Trevorem prichazi teprve prava zabava *15* . ( nechaou jak to nemuze nekomu sednout, je to proste hra ktera sedne nikomu nebo vsem.)
  • Tak zase klid a vrať se do reálnýho světa.
  • Když porovnám s GTA V Just Cause 2, vychází mi že GTA V je jednoznačně horší. Just Cause 2 má jednoznačně lepší herní engine, využívá lépe moderních technologií, z directX dostává maximum, animace jsou na daleko vyšší úrovni, otevřený svět je 10 krát větší a daleko detailnější, dialogy nejsou tak ploché a plné vulgarismů, herní fyzika je lépe optimalizovaná a pohyb po světě je daleko méně těžkopádný, než v GTA V, nechápu, jak GTA V mohlo dostat 10/10, to by Just Cause 2 muselo mít 12/10, a to je o tři roky starší hra. Za mě Just Cause 2 8/10 a GTA V 7/10. Není to špatné, ale na Just Cause 2 to prostě nemá. Je to jako porovnávat vozíčkáře (GTA V) a maratonce (Just Cause 2).
  • Jack1947
    S Upscalem se to "rozsiri" na celou uhlopricku obrazovky, (rozliseni byla posledni vec co mne na konzolich trapila lol).
  • hm tak nic ... tududum .... http://i.imgur.com/6y1lret.png
  • zdeeneek
    Ty v*le, tahle diskuze se neda cist. To by jeden bl*l. Co furt resite jestli si to zaslouzi 9 nebo 10. Prectete si text recenze a udelejte si vlastni nazor. Ciselny hodnoceni je taky jen nazor recenzenta, nikdo nerika, ze se to musi vsem libit stejne.
  • Infinite jses asi zblázmnil naprosto ne ? *15* *15*
  • Hanzales
    Milý deníčku. Dneska jsem skončil v práci, klasicky dojeb*ný trolly, ovšem se kterými je v rámci technické podpory nutno komunikovat (nehledě na to, že potažmo něžně). Na stole krabička GTA5, kdy se čas vlekl, jako by sirup tekl.... Rozbaluji krabičku, strkám, pouštím instalaci a jdu do hospody na jedno s novými přáteli, mimo jiné taky na bluntíka. V jistých scénkách ve hře se to bude ještě náramně hodit ;o) Utekly dvě hodiny a vyloženě jsem se musel dokopat jít (fakt fajn nově objevená hospůdka).
    Ovšem teď jsem konečně tady. Jdu pařit, čus ve čtvrtek večer ;o) Ale hlavně... Have fun!
  • Vy už jste to hrál, či co? A jedna stará poučka říká, že dokonalé netřeba zlepšovat. *3* inovace ano, ale ne za každou cenu. Pak nám totiž také z kvalitní hry může vzniknout přeplácaný patvar.
  • no to sú mi veci...
  • zdeeneek
    Jasne, budou cekat x mesicu nez to bude na PC *1*
  • Miserius
    Hra bezi v 720p, nevim co vic potrebujes vedet :) 1080p uz by soucasny konzole v tyhle hre neutahli ani nahodou... A i tak to vypada suprove i kdyz clovek prijde az k telce
  • ja som konzolu nikdy nevlastnil, ale teda keď si ju už konečne kvôli tejto hre kúpim, znamená to, že na monitore 1920x1080 si to zahrám len 1280x720?
  • Miserius
    Ze vas tak ty cisla vzrusujou... Je to nazor autora recenze, ja bych zase dal 10 Warbandu co vsude odchazel sotva s 7
  • Hanzales
    Mínuska to nezmění, sice jsem nebyl šťastný, ale týpek byl, takže jsem byl pak i já. Mně se na to mimo forzu4 a Halo4 prášilo a když na to něco suprovýho ještě vyjde, tak si to za podobný peníz koupím znova od nějakého stejného bl*ce, jako jsem já ;o)
  • Jojo spojením dvou předchozích her přidání střílecí mechaniky z Maxe Payna 3 a wooaláá desítková hra na světě ... nechápu jestli jsou podplacení či co, ta hra by měla dostávat max 9 kromě tří postav natom nevidím nic inovativního kdyby aspon ta reakce lidí nebo něco byla jiná ale prostě 10 ? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit