Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KaloSaper
    Podle me to nejde moc porovnavat. JC2 ma bliz k Saints Row, nez k GTA. Protoze jak SR, tak JC je mysleno jako piskoviste k delani co nejvetsich silenosti. GTA je brany prece jenom jako vaznejsi kritika dnesni konzumni spolecnosti.
  • Jack1947
    No to vis ze jo, nenarocnej secko mne bavi a cim kratsi tim lepsi *15* , hlavne ze tam je spoustu efektu, atp, necham se opit rohlikem a nerozpoznam brou hru, typickej casual jen konzument a kdyz se zahraje za mne tak, jeste lip. *3*
  • Patrilo by sa dodat, ze podla tvrdeni rockstaru GTA 5 za DEN zarobilo 800 milionov a stalo sa tak hrou s najlepsim launchom v hernej historii. Predtym CoD mal nejakych 500.
  • zdeeneek
    A nic, jen ze vsichni porad spekuluji (vcetne tebe) jestli bude a pritom je to jasny ...
  • Miserius
    Ja beru 5 tisic korun za kazdy post ve kterem urazim nekoho kdo promluvil spatne o GTA... Kdybys mel zajem dej vedet, do hodiny to tu vychvalujes... Jo a jsi blb! *1*
  • Tri ruzne postavy zadnou inovaci stejne nejsou, uz davno sis mohl na PC v ruznych modech menit skiny i animace, tohle je vareni z vody, cela redakce je uplacena a vsichni tady ti trolli v diskuzich taky, maji smlouvu s Rockstarem, je to nejvesti podraz v historii herniho prumyslu.
  • Jack1947
    Ja mam 27" LCD na pc a 42" LCD TV, a jsem plne spokojeny a verim ze i na te LCD to vypada lepe (minimalne co se ostrosti tyce, ja bych plazmu mit nemohl , sleduju filmy a mohl bych tam nechat pustenej sporic...kdyz by se nevypla, plazma vernejsi barvy i kdyz dnesni OLED).
  • Miserius
    A co jako? Mrkni na Alzu,JRC,Xzone,Gameexpres...ty to maj uz od prvniho traileru
  • Opravdu nechápu, jak tě může GTA v porovnání s Just Cause tak bavit, neříkám, že je to špatná hra, ale braková určitě ano.
  • Hanzales
    Já když vidím, jak ty pluska tady celkově kolísají, v takových výživných diskuzích obvzláště ;o) Nejlepší je, jak si někdy (ne teď) evidentně provokativní příspěvek nakliká +4, pak jde člověk kolem za hodinu a zbytek rozumných lidí to rychle opraví na -8 ;o)
  • zdeeneek
    Podle odkazu v prispevku dole (od Cosi) bude *1* Priprav si 955,- kc
  • Miserius
    Copak fotbalisto? Urazil jsem te ze chci neco vedet? Už je po Vyvolených nebo co?
  • Hanzales
    Vžiju se do role trola :D To jdeš dělat ty? Já jdu hrát GTA5, teda už fakt :) A pak se vrátím k nerozmlácenému PC ;o)
  • Miserius
    *1* *1* Just Cause 2 milovník (asi jedinej) se vrátil! *15*
  • zdeeneek
    Me treba Just Cause 2 prestala bavit po dvou dnech hrani. GTAcka jsem krome prvnich dvou dilu dohral vsechny (gta 5 samozrejme jeste ne) a bavil se u nich kralovsky. Je tak tezky pochopit, ze ma kazdej jinej vkus a hodnoceni je silne individualni vec ?
  • Miserius
    Urcite pujde nastavit aby byl vic hustej a nebo naopak jeste min... Pokud nejaka pc verze bude
  • Hanzales
    Mno vidíš, a u mně (co se týče multiplatformních her) to byl naopak jediný nedostatek. Co bych za to dal, kdybych si mohl zahrát třeba to Last Of Us, ale na kompu, s pořádným rozlišením, antialiasingem, filtrováním, LoD... Ale to samozřejmě nic nemění na tom, že ta hra je prostě skvělá a vůbec mi to tam už po malé chvíli nevadilo, ale zahrát si to na PC by byl prostě velký bonus navíc.
  • Jak si dává hned pro sebe ty pluska, to je moc *15*
  • zdeeneek
    *1* a pak, ze se nevi jestli bude *1*
  • Ne ne tahle možnost vždy následuje hned po tom, co jsem vlezeš ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit